Obchodník přehled

Obchodník https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365161/bmid_obchodnik-Vbb-365161.jpg 4 210 210

Camino Island série

Zlodějskému gangu s uměním se podařilo uskutečnit loupež století – z přísně střežených prostor knihovny Princetonské univerzity odnesli lup nevyčíslitelné hodnoty, pojištěný na 25 milionů dolarů. Bruce Cable vlastní oblíbené knihkupectví v ospalém letovisku Santa Rosa na floridském ostrově Camino. Peníze si ale vydělává jinak – obchoduje se vzácnými knihami, sem tam i na černém trhu kradených tisků a rukopisů. Mercer Mannovou, mladou spisovatelku a čerstvě propuštěnou učitelku, osloví záhadná elegantní dáma s nabídkou vysoké odměny, když se Mercer pokusí proniknout do Cableova okruhu literárních přátel a odhalit tajemství jeho transakcí. Mercer přijímá – a John Grisham rozehrává další napínavou zápletku svého dalšího mistrovského románu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Camino Island , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obchodník. Přihlašte se a napište ho.

Ira13
08.05.2024 5 z 5

Můj první Grisham a za mě 5*. Kniha je napínavá a navíc z prostředí okolo knih. Poslední kapitoly jsem četla skoro bez dechu. Ráda se pustím do dalších knih od tohoto spisovatele

lulucinax
04.02.2024 5 z 5

Velmi pěkně zpracované téma jaké to je být spisovatelem. Do hlavní hrdinky jsem se snadno vžila a knihu si užívala od začátku až do konce. Autora mám moc ráda.

Luigi1
16.10.2023 5 z 5

Tato krádež století mě chytla ,bylo to zajímavé

Knižní novinky (26.2. - 11.3.)

19.02.2018

Kniha Obchodník v seznamech