Polámané panenky

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248856/jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4.4475

Jefferson Winter 1.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · BB art

Broken Dolls · 2014

Kniha Polámané panenky

jarka2222

Nebylo to špatné, ale ne podle mého gusta. Poslední třetina knížky měla spád pro mě dobré detektivky. Jsem ráda, že jsem se prokousala začátkem, a dočetla knížku do konce.

marek7167

Ma prvni kniha od autora a mam velmi smisene pocity. Jsem zvykly na to, ze kdyz se odhaluje identita pachatele, vychazi se alespon castecne faktu, resp. z neceho, co je ctenari vysvetleno, ne na zaklade “proste to tak je”. Z tohoto duvodu me hlavni hrdina pripadal obcas neverohodny. Osobne bych pridal 30 stran knihy, kde by se lepe vysvetlovaly myslenkove pochody detektiva. Jinak me kniha vylozene nevadila, je psana ctivou formou, zaver vylozene neurazil. Dobrych 70 %.

janastok

Knihu jsem si pořídila na základě zdejšího hodnocenī, ale musím říci, že stejné nadšení nesdílím. Je velmi čtivá, ale trýznění obětí je samoúčelné, padouch má snad všechny úchylky co existují a konec jak opsaný z Psycha. Ale hlavně ten hlavní hrdina! Snad telepatickými schopnostmi nadaný, sebestředný a arogantní vševěd. Stačí mu se zamyslet a už ví věk, výšku, myšlenky pachatele, snad i to, co měl k večeři. " Jak to víš? Vím to, prostě to vím! " A jak vyřešil jiný případ podle fotky i s ukrytou vražednou zbraní, to už byl vrchol. Ale s Evou se sekl, kdežto já ne. Ha, ty chytrolíne jeden! Další knihu s tímto hrdinou už nedám.

Alyssa2103

Skvělá kniha u které se nebudete nudit

Agida

Knížku jsem četla na doporučení a rozhodně nezklamala, byla napínavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout aniž bych věděla, jak to celé dopadne. Doporučuji....Už jsem si pořídila i další díly :)

Jiparis

Predstava provadene lobotomie mi byla tak neprijemna, ze jsem si pribeh nemohla plne uzit.

PavkaHu

Výborné. Žádná hluchá místa a přihlouplé dějové kolotoče, sympatické postavy. Rozhodně jdu do dalšího dílu.

Nunynka

Konec knihy mě chytl,ale začátek byl takový vlažnější. A hlavní hrdina byl chvílemi na "přes držku". Moc sebejistý a arogantní. Ale jinak zápletka dobrá. Dalším knihám od tohoto autora se vyhýbat nebudu.