Polámané panenky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248856/big_jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4.4674
Série:

Jefferson Winter 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Broken Dolls, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (230)

Kniha Polámané panenky

harena
25. listopadu

Dobrý a napínavý thriller bez hluchých mist a odbočování. Kromě psychopatů jsou všechny hlavní osoby sympatické a líbilo se mi, jak přemýšlel a pátral excentrický génius Wintera. V příběhu nejsou tak brutální scény jako v knihách Cartera, ale mráz po zádech chvílemi běhal. V rámci žánru 5*.

March
22. listopadu

O autorovi ani o jeho díle jsem neslyšela a o to více jsem mile překvapená, že to byla jízda. Styl autora mi vyhovoval, délka kapitol mi vyhovovala, způsob servírování mi také vyhovovalo, postavy v knize mi vyhovovaly, zápletka i napětí mě také vyhovovalo. Takže co nevyhovovalo? Nic jsem nenašla, takže vřele doporučuji.


Johny_H.
02. října

Vzali jednoduše Inspiraci ze všech asociálních géniu například Sherlock Holmes nebo Dr House a tak dál a vznik Winter neříkám, že je to špatné překvapivě se to povedlo, ale mohla být postava více propracovaná.

Raddkaa
25. září

Moje první detektivka, začátek knihy je pozvolný nicméně velice rychle chytne spád a poté je velice těžké se od knihy odtrhnout. Autor mě mile překvapil a určitě si přečtu další knihy ze světa Jeffersona Wintera. Všem mohu knihu doporučit i těm kteří detektivní romány nečtou.

Emberas
19. září

Další z řady moderních thrillerů, u kterých je příliš vidět snaha šokovat svou brutalitou. Příběh začíná solidně, kniha je napínavá, ale závěr je spíš z oblasti "sci-fi" - hodně nereálné a tím to celé autor bohužel shazuje.

Penicuik333
18. září

Ideální jednohubka na dovolenou. Krásně se čte, má spád, propracovanou zápletku, zajímavé postavy a nečekané kličky. Velice povedená detektivka.

zp87
21. srpna

Doporučuji, pokud máte rádi drsnější čtení.
Mě kniha moc bavila, rozhodně si přečtu další od autora.
Geniální vyšetřovatel, psychopatický sadistický magor, a jedna neznámá v rovnici. Velmi zajímavé vyústění.

Konečně jsem našla autora, který píše podobně jako Chris Carter, ale bohužel má jen tři knihy. ‍️

Občas je Winter asi moc geniální, ale tak nějak mě to fakt bavilo.

Katulinka69
12. srpna

Tak za mě super.
Krátké kapitoly,napětí,super postavy.
Jsem zvědavá na další díl

1 ...