Polámané panenky

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248856/big_jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4.4674

Jefferson Winter 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Broken Dolls, 2014

Kniha Polámané panenky

harena
25. listopadu

Dobrý a napínavý thriller bez hluchých mist a odbočování. Kromě psychopatů jsou všechny hlavní osoby sympatické a líbilo se mi, jak přemýšlel a pátral excentrický génius Wintera. V příběhu nejsou tak brutální scény jako v knihách Cartera, ale mráz po zádech chvílemi běhal. V rámci žánru 5*.

March
22. listopadu

O autorovi ani o jeho díle jsem neslyšela a o to více jsem mile překvapená, že to byla jízda. Styl autora mi vyhovoval, délka kapitol mi vyhovovala, způsob servírování mi také vyhovovalo, postavy v knize mi vyhovovaly, zápletka i napětí mě také vyhovovalo. Takže co nevyhovovalo? Nic jsem nenašla, takže vřele doporučuji.

Johny_H.

Vzali jednoduše Inspiraci ze všech asociálních géniu například Sherlock Holmes nebo Dr House a tak dál a vznik Winter neříkám, že je to špatné překvapivě se to povedlo, ale mohla být postava více propracovaná.

Raddkaa

Moje první detektivka, začátek knihy je pozvolný nicméně velice rychle chytne spád a poté je velice těžké se od knihy odtrhnout. Autor mě mile překvapil a určitě si přečtu další knihy ze světa Jeffersona Wintera. Všem mohu knihu doporučit i těm kteří detektivní romány nečtou.

Emberas

Další z řady moderních thrillerů, u kterých je příliš vidět snaha šokovat svou brutalitou. Příběh začíná solidně, kniha je napínavá, ale závěr je spíš z oblasti "sci-fi" - hodně nereálné a tím to celé autor bohužel shazuje.

Penicuik333

Ideální jednohubka na dovolenou. Krásně se čte, má spád, propracovanou zápletku, zajímavé postavy a nečekané kličky. Velice povedená detektivka.

zp87

Doporučuji, pokud máte rádi drsnější čtení.
Mě kniha moc bavila, rozhodně si přečtu další od autora.
Geniální vyšetřovatel, psychopatický sadistický magor, a jedna neznámá v rovnici. Velmi zajímavé vyústění.

Konečně jsem našla autora, který píše podobně jako Chris Carter, ale bohužel má jen tři knihy. ‍️

Občas je Winter asi moc geniální, ale tak nějak mě to fakt bavilo.

Katulinka69

Tak za mě super.
Krátké kapitoly,napětí,super postavy.
Jsem zvědavá na další díl