vera4669 vera4669 komentáře u knih

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Fantazie, z autora jsem naprosto nadšená :) skvělé napětí, čekala jsem, jak to dopadne s Lucií a Sharkem, moc sympatická dvojka, velice zajímavé a napínavé téma, až je mi líto, že už mám před sebou jen dva kousky, doufám, že brzo vyjde další :)

14.09.2020 5 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Tak mě kniha naopak naprosto nadchla.. Jsem fanda Cartera, tedy na drsné popisy jsem zvyklá, a byla to pecka, prostředí SM bylo popsáno opravdu zajímavě, trošku se mi vyjasnila minulost Sharka, ale stejně mě neskutečně štve, že nakladatelství vydalo na přeskáčku (to snad vymyslí jen magor) a že dosud není vydán díl druhý, takže v minulosti Sharka jsou stále mezery.. Snad se ho někdy dočkáme, za mě top série :)

13.09.2020 5 z 5

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Mě osobně kniha tolik nenadchla.. Ne, že by se špatně četla, naopak, ale přišlo mi to jako obhajovaní zvěrstva, které se dělo. S Maxem nemohu mít sympatie a ten ne příliš uvěřitelný "happy end" tomu moc nepřidal.. Takže za mě hodně průměr a raději jiné - reálnější knihy..

01.09.2020 3 z 5

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Bohužel pokračování pro mě bylo slabé a do třetího dílu asi ani nepůjdu, jednička byla super, tohle mě nebavilo..

28.08.2020 3 z 5

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Tak tohle je opravdu originální kousek, který se četl úplně sám a za poslední dobu nejlepší kniha, co jsem četla,.. Dlouho na mě čekala v knihovně, teď si ovšem musím pořídit i další, doporučuji

24.08.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha se mi líbila asi na stejno, jako první díl.. Mám sice radši knihy, kde není pachatel znám hned, ale budiž odpuštěno, četlo se to skvěle, rychle a určitě přečtu i další díl

21.08.2020 4 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Tak tohle mě bavilo... Od začátku do konce, rozplétání příběhu, styl psaní, o napětí ani překvapení nebyla nouze a i když je to silnější kniha, nenašla jsem hluché místo, které by mě nebavilo,.. Jen ty jména se hůř četla, tak si to každý asi komolí podle sebe :) a už aby mi přišel druhý díl :)

19.08.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak jsem velmi ráda, že jsem nečetla komentáře, miluju když někdo jako Yvette.D napíše, kdo to dělá, přečíst si to, tak ji asi dám facana... Když už, tak napíšu spoiler...
A teď ke knize - dlouho jsem se Marsons vyhýbala a teď si říkám sakra proč. Kniha se četla skvěle, doslova na jeden zátah, jsem zvědavá jak se postava Kim bude vyvíjet dále a těším se na další díl :)

15.08.2020 5 z 5

Spáč číslo 13 Spáč číslo 13 Rob Sinclair

Tak tohle byl dokonalý špionážní thriller, opravdu jedna radost... Žádné hluché místo ba naopak, valí se to na vás jako lavina a vy jen hltáte každou další stránku... Pevně doufám, že se u nás přeloží pokračování, autora doporučuji, kde se dá, protože stejně luxusní je série s Rykerem.. Sinclair prostě umí :)

14.08.2020 5 z 5

Prorokova zima Prorokova zima Håkan Östlundh

Povedený politický thriller, četl se úplně sám a rozhodně se těším na zbytek série :)

12.08.2020 4 z 5

Černý sršeň Černý sršeň Rob Sinclair

Skvělé, skvělé, skvělé, Ryker je prostě blázen a nejde si ho neoblíbit.. Doporučuji všem přečíst první Červenou kobru :) obě knihy stojí za to a doufám, že se brzo dočkáme pokračování

09.08.2020 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Pro mě asi zatím nejslabší kniha ze série.. Dlouho trvalo než jsem se začetla a to že se vždycky spojí najednou více případů je trošku náhoda... A zase vymýšlení útoku na vyšetřovatele? Někdy už je toho trošku moc, tak snad si s další knihou napravím chutě :)

04.08.2020 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Vždycky si říkám, že už mě Deaver nemůže překvapit a zase jsem nečekala ten konečný zvrat.. Je pravda, že někdy už je těch teorií až moc, ale ten konec mě vždycky dostane, takže zase plný počet :)

31.07.2020 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Prvních asi 60 stránek jsem se nemohla začíst, ale potom se to krásně rozjelo a bylo to super až do konce, i když Jeffery umí i lépe :)

28.07.2020 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

První kniha, která se mi od autorky dostala do ruky.. A byla to bomba. Myslela jsem, že přečtu pár stránek.. Začalo pršet, změna plánů a kniha je za den přečtena úplně sama. Ta snad neměla žádné hluché místo, krásně plynulé odkrytí a mě to naprosto bavilo. Další série, kterou musím postupně nakoupit a přečíst :)

26.07.2020 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Jedním slovem paráda. Jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, kniha se četla sama, za den přečteno, sice trošku více náhod i na konci, ale dávám plný počet, protože mě kniha neskutečně bavila :)

25.07.2020 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Kniha mě bavila, bylo to napínavé, zajímavé, jen mi tam k poslední hvězdě asi něco málo chybělo, ale určitě doporučuji přečíst :)

24.07.2020 4 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Jedna z nejlepších knih ze série.. Sice hodně odborných pasáží, ale ničemu to nevadilo a to propojení a konec... To jsem vůbec neodhadla :)) za mě paráda

22.07.2020 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Kniha mě nalákala díky hodnocení, ale pardon, tohle byla hrozná pakárna :D od začátku chaotická nuda, takové nijaké a nezajímavé vyšetřování a rozuzlení k smíchu... Takže za mě první kniha autora a rozhodně taky poslední

19.07.2020 1 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Pro mě zatím rozhodně úplně nejlepší díl.. Vysoké tempo, vůbec jsem neodhadla, kdo za vším stojí a byla napnutá až do konce.. A ten konec? Skvělé.. Těším se na další díl

14.07.2020 5 z 5