Černý sršeň

Co uděláte, když vaše životní láska beze stopy zmizí? Pokud jste vysloužilý agent James Ryker, vyrazíte ji hledat a je vám jedno, kolik krve přitom prolijete a jak velké oběti budete muset přinést. Lisu unesli již před šesti měsíci a Ryker se nezastaví před ničím, aby zjistil, kdo za jejím zmizením stojí. Jeho pátrání ho přivádí do Mexika, kde se však ocitá v křížové palbě nepřátel, kteří s ním mají nevyřízené účty. Je falešně obviněn z vraždy policejního informátora a uvržen do věznice, jíž vládne hlava drogového kartelu, muž s přezdívkou Černý sršeň. Ryker musí zjistit, jak spolu smrt informátora a Lisin únos souvisejí a jakou roli v celém případu hraje tajemný Američan, který mu nabízí svou pomoc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430445/cerny-srsen-QEX-430445.png 4.532

James Ryker 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Omega

The Black Hornet, 2017

Kniha Černý sršeň

rm

(+ SPOILER) Super, ani druhý díl nezklamal. Těžko snáším vrtání do rukou, ale ta díra tady byla tedy fakt hnusný peklo... No nic, nějaké otázky vyřešeny (myslíš?), další otazníky zůstávají... Anglicky jsou další tři díly, tak snad vyjdou česky (občas mě připadá, že mají Češi touhu vzdělávat národ v
cizích jazykách - tím že nepřeloží další díly)
Wow, může mi někdo říct, jak jsem prozradil děj?

veronika6239

Autor splnil mé očekávání po přečtení první knihy, tj. v té první nás seznámil s jeho novou sérií, proto popisy byly tak zdlouhavé a děj neodsypal, ovšem zde?! Děj jede již od samého počátku, čte se jedním dechem.... Ale ten konec?! Sakra, jak to bude dál?! Za mě spokojenost a doporučuji. Rozhodně má smysl začít číst tuto sérii. Těším se na pokračování.

knihomolkadorfa

James Ryker opět ve skvělé formě. Tento díl ještě lepší než Červená kobra. Podle závěru to vypadá, že se na dalším pokračování pracuje. Těším se.

Nikkaa

Opět top, jeho knihy mě baví, jen asi nejsme ještě u konce Rykrovy pomsty... Takže se budu těšit na další díl

Ira13

Rozhodně lepší než Červená kobra. Zase trochu otevřený konec, že by byl další díl?

Jiparis
29.12.2020

Prostředí mexických kartelů, obchodníků s drogami a zbraněmi, stejně jako hrátky různých výzvědných služeb, nejsou můj šálek čaje. Přesto musím konstatovat, že je to napínavé a dobře napsané.

rodak
08.12.2020

Druhá dobrá jízda s Rykerem. Jen tak dál.Bavilo mě to víc než první díl. A moc povedená obálka.

lenka.g
08.11.2020

Více Jamese Rykera! Druhý díl ještě lepší než první, chci další!