Vražedná lhůta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokud během 48 hodin zjistíte, proč jsem tu ženu unesl, zůstane naživu. Pokud ne, zemře. Tímto poselstvím začíná perverzní hra sériového vraha. Nechává své oběti vyhladovět, utopit v inkoustu nebo je zaživa zalije do betonu. Mnichovská komisařka Sabine Nemezová hledá nějaké vysvětlení, motiv. Poté co začne spolupracovat s nizozemským kolegou, objeví alespoň východisko: pachateli slouží jako strašlivá inspirace stará dětská kniha – a ta skrývá ještě spoustu dalších nápadů......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395523/vrazedna-lhuta-7m9-395523.jpg 4.255
Série:

Maarten S. Sneijder (1.)

Orig. název:

Todesfrist (2013)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Kalibr
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Vražedná lhůta

Přidat komentář
Lenama18
11. května

Od knihy jsem čekala mnohem víc, podle obalu a popisu jsem si říkala že to bude pecka ale opak je bohužel pravdou. Za mě to byla průměrná detektivka.

plamínek21
11. května

Výborné čtení, pachatel je znám brzy, takže ho nehledáme, ale budeme se zabývat jeho psychopatologií. A dáme prostor forenznímu psychologovi a jeho německé kolegyni....a té dáme čas, který potřebuje.

Misute603
08. května

Kniha mi hodně bavila...skvěle se četla,mohu doporučit...

Hella
07. května

Slušné, zápletka nečekaně originální, postavy věrohodné, padouch psychopat jedna báseň. Určitě si ráda přečtu další autorovy knihy.

buldozer5
06. května

Kniha mě bavila, četlo se to dobře, nemám co vytknout.

ElissEm333
01. května

Prolog vás naláká na něco trochu jiného, než co v knize na konec najdete, ale i to bylo dobré čtení. V knize se vraždí opravdu nápaditě. A Ježipetra bych si taky přečetla. :)

anetka.repova
25. dubna

Příjemně jsem se u knihy odreagovala, za mě průměr asi nic co ve mě zůstane dlouho po dočtení. Něco mi na tom prostě chybělo.

alexis818
22. dubna

Nemohu jinak,než dát plný počet hvězd,opravdu super.Nemám vůbec co vytknout,svižný děj,napínavý od první stránky a velmi se mi líbil styl psaní.Doufám,že se dočkáme dalších knih od tohoto autora.


Autor knihy

Andreas Gruber

Andreas Gruber
německá, 1968

Kniha Vražedná lhůta je:

v Právě čtených3x
v Přečtených60x
v Čtenářské výzvě7x
v Doporučených5x
v Knihotéce65x
v Chystám se číst165x
v Chci si koupit53x