vera4669 vera4669 komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Pro mě od autorky nejslabší kniha.. O napětí nemohla být řeč a celkově bohužel nebavila.

22.11.2020 2 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Trošku slabší díl... Willa mám ráda, ale nějak se nedostavil wau efekt na konci, takové nemastné neslané... Tak snad bude další díl lepší :)

19.11.2020 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

V téhle knize mi to dvojí vyšetřování tak nevadilo, ale rozhodně byly lepší Skryté karty. Tady mi chvilkama vadilo, jak byla Kim nepříjemná na Penna, jako by on za něco mohl, to samé Stace. Obě to pak napravily, ale přesto.. Občas se Kim chová přes čáru až moc. Uvidíme jaké bude další pokračování - já doufám v jeden a za to pořádný příběh :)

17.11.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tento díl byl rozhodně ze všech nejlepší... Poslední tři měly pro mě sestupnou tendenci a nevěděla jsem, zda si tuhle další vzít. Ale musím říct wau a hurá. Krásná ukázka, že není potřeba xx vyšetřování a běhat páté přes deváté, ale stačí jeden skvěle propracovaný příběh a super zápletka... Konec mě dostal, i slza ukápla a po tomhle skvostu si ráda přečtu další a doufám, že v tomhle stylu už knihy zůstanou.. :)

16.11.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Jedna z nejlepších knih oddělení Q, bavila mě od začátku do konce, konečně jsme se dočkali minulosti Asada.. A já jsem spokojená a snad se v dalších knihách vrátí pověstný humor oddělení Q :)

15.11.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tak - po dvou letech jsme se dočkali pokračování ...Jonna je zpět v plné parádě, snad se nám i Saga dá do kupy, knížka se četla sama, napínavá, zajímavý příběh a opět konec, který předpovídá další super díl, snad na něj zase nebudeme čekat tak dlouho :-)

02.11.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět více případů, nakonec se četlo dobře, ale jinak u téhle série mi nějak chybí napětí nebo nějaký konečný wau efekt. Takže neurazí ale ani nenadchne

24.10.2020 3 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Kniha byla jako fajn oddechovka, rozhodně ze života a mě to bavilo :-)

22.10.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak pro mě zatím nejslabší díl.. První polovina knihy byl jeden velký chaos, x případů, skoky z jednoho vyšetřování na druhé, myslím, že méně je někdy více, druhá půlka knihy dojem trochu napravila, přesto mě kniha nenadchla a uvidíme další díl, poslední dva byly slabé, tak snad to nebude pokračovat..

18.10.2020 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zklamání z dějové linky s Alex, téhle super ženy, doufám, že už se v dalších dílech neobjeví... Myslím, že jednou tahle magorka stačila v druhém díle.. Zbytek byl fajn, no snad bude další díl zase lepší :)

16.10.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Ze začátku smíšené pocity, zda ve čtení pokračovat, nakonec jsem vydržela a určitě nelituju, na prvotinu slušné a uvidíme co ukáže další díl ;)

15.10.2020 3 z 5

Strach Strach Franck Thilliez

Wau, wau a ještě jednou velké wau... Za den přečteno, napnutá jak to dopadne, co vše se rozplete, a ten konec? Vypadá to na start další super knihy, už aby to bylo :) celá série mě neskutečně baví

13.10.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Od autorky rozhodně nejlepší kousek, kniha se četla sama, vše do sebe krásně zapadlo, napětí, zvědavost jak to dopadne, za mě super ;)

12.10.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Každá kniha je lepší a lepší, když to teď srovnám s prvním dílem. Kim mě baví, kniha se čte úplně sama a konec jsem teď odhadla z půlky a rozhodně se těším na další pokračování :)

07.10.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další Kim a zase přečteno během jednoho dne.. Čtivé, napínavé a konec překvapil, takhle série je opravdu super :)

05.10.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak přečteno za pár hodin, stejně čtivé jako V kleci, napínavé, zamotané, přesně jak má být.. Měla bych sice jednu výtku, ale to by byl spoiler, ale hvězdy neuberu, právem plný počet, autorka opravdu umí psát a těším se na další díl

04.10.2020 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Po předchozí knížce, která mě tolik nebavila musím říct, že tohle byl pravý opak.. Skvěle dávkované napětí, Will je sympaťák a tady se ukázal i v jiném světle, ale určitě bych nenapsala (jak komentář níže), že chudinku Angie znásilnil :D baví mě pohledy do soukromí, případ byl zajímavý a dlouho trvalo než jsem zjistila "kdo", za mě super :)

03.10.2020 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Po prvním setkání s Willem jsem také byla natěšená, ale tohle bylo trochu zklamání, konec to vylepšil, ale celkově kniha místy nudila, nicméně dám ráda další díl

29.09.2020 3 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Druhý díl a zase pecka, přečetla jsem opravdu za den, část v mhd a po práci doma dokud jsem nedočetla, Poe i Tilly mě neskutečně baví, kniha je čtivá, napínavá, konec jsem vůbec nečekala a doufám, že brzo bude u nás přeložena další kniha :-)

25.09.2020 5 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

Nemůžu říct, která kniha od autora je top, každá je něčím skvělá, zajímavá, napínavá... Čte se doslova jedním dechem, tady jsem s napětím čekala vývoj Sharka a Lucie a ten jsem dostala, za mě super čtení :)

23.09.2020 5 z 5