Pohřbení přehled

Pohřbení
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/bmid_pohrbeni-pcT-430448.jpg 5 698 698

Sayer Altairová série

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Buried , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbení. Přihlašte se a napište ho.

Pampalini
29.06.2024 3 z 5

Tahle kniha je dobrým příkladem úspěšného marketingu. Na počátku je průzkum, co by tak čtenář chtěl (30-35 let, raději žena - čtou více). No a ten čtenář chce hodně mordů, přesah do minulosti, psychopata, klidně i několik, nesourodý tým vyšetřovatelů, kterým někdo vyšetřování kazí, spiknutí, nevyjasněná smrt snoubence hlavní hrdinky a ideálně hodně, hodně silnou hlavní postavu se starým poraněním. Navrstvit události a postupně se v nich paprat. Logika je nepodstatná (čtenář nechce přemýšlet, chce oddych), vyšetřovací a zásahové postupy nikdo nezná, tak si je vymyslím, hlavně, aby byly čtivé. Postavy jsou bez osobitostí, čtenáři je jedno, co se s nimi děje. Hodně všeho a to je někdy až moc. A na závěr - mám pocit, že to psalo několik lidí, každý si přihodil to svoje. Čtivé, odpočinkové, nepotěší ani neublíží. Ideální na pláž, člověk vypadá cool:) Pardon, tam se ještě čte? Hlavně koupit další díl.

Janevl
10.06.2024 5 z 5

Agentka Sayer opět nezklamala,strhující zápletka, kdy do poslední chvíle nevíte, kdo bude vrah.
Vřele doporučuji.

Sofós
08.06.2024 5 z 5

Wow, to byla ale jízda! Rychlý spád, skvělá zápletka, vraha jsem neodhalila... Tento díl byl lepší než předchozí. Už se těším na další :-)

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Knižní novinky (27. týden)

28.06.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Pohřbení (2002)