Pohřbení přehled

Pohřbení
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/bmid_pohrbeni-pcT-430448.jpg 5 693 693

Sayer Altairová série

< 2. díl >

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Buried , 2019

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbení. Přihlašte se a napište ho.

Janevl
10.06.2024 5 z 5

Agentka Sayer opět nezklamala,strhující zápletka, kdy do poslední chvíle nevíte, kdo bude vrah.
Vřele doporučuji.

Sofós
08.06.2024 5 z 5

Wow, to byla ale jízda! Rychlý spád, skvělá zápletka, vraha jsem neodhalila... Tento díl byl lepší než předchozí. Už se těším na další :-)

Nuttelka
10.04.2024 audiokniha 5 z 5

(SPOILER) I když mám nějaké ale, s klidným srdcem dávám plný počet, jelikož tato série je velmi čtivá, napínavá a Sayer je sympatická postava.. oddělení a lidé kolem Sayer jsou jaksi "prokletí", nebo je to celý záměr této série, že nikdy nikomu nemůžeš věřit, jen sama sobě.. ohledně případu, opět dost krutý, jak se do toho zatáhnou děti, je to jen čiré zlo.. a jsem zvědavá, kdo se skrývá pod číslem 037.. hned si pouštím 3.díl..

všechny komentáře

Související novinky (2)

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Knižní novinky (27. týden)

28.06.2020

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Pohřbení v seznamech

ve Čtenářské výzvě71x