Pohřbení

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/big_pohrbeni-pcT-430448.jpg 4.6317

Sayer Altairová 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

Buried, 2019

Kniha Pohřbení

Kubajzz
28. listopadu

Stejně jako první díl tak super thriller se zajímavou zápletkou a překvapivým koncem.

Šajler
21. listopadu

velice čtivé, napjaté,nedalo se odtrhnout. Těším se na odhalení subjektu 037 a tajemství ohledně smrti Jakea.

martina2540
19. listopadu

Kniha se mi líbila, byla čtivá, i když první díl mi přišel lepší.

mrliš
07. listopadu

Průměrný thriller. Dá se říci šablonovitý jako spousta ostatních. Ničím nevyčnívá. Podle hodnocení jsem čekal, že to bude hodně dobré, ale bohužel. Neurazí, nenadchne. Alespoň , že se kniha čte dobře.

Dumicek
06. listopadu

Prostě naprostá pecka! Svižné,napínavé,dechberoucí...nemám co víc dodat..tahle série je prostě TOP!

veromas

čte se dobře, děj hezky ubíhá, napínavý příběh a prostě chcete vědět kdo j vrah :)

Drahuš

Přečteno jedním dechem, skvělá krimi, doporučuji.

kristie

Tahle série prostě táhne a táhnout bude. Čte se to prakticky samo, nechybí akční scény, ale i části kde se Sayer věnuje psychopatům jsou zajímavé.

Jen začínám vidět jistou kostru, která byla prakticky stejná jak v prvním, tak druhém dílu. Trochu by mě mrzelo, pokud by autorka nedokázala z tohoto systému vystoupit, pokud to totiž člověk prokoukne, lehce pak dokáže odvodit následující průběh vyšetřování.

Nicméně třetí díl už na mě čeká ve čtečce a rozhodně se tam dlouho neohřeje.