Pohřbení

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/big_pohrbeni-pcT-430448.jpg 4.6531

Sayer Altairová 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

Buried, 2019

Kniha Pohřbení

Misute603

Tahle série je naprosto skvělá.. druhý díl se mi líbil ještě víc.
Už mám třetí díl,tak se těším:)
Mohu jen doporučit.
Přečteno jedním dechem. Na jednu stranu jsem byla zvedava,jak to dopadne, na stranu druhou jsem nechtěla vůbec,aby to skončilo.

Nelly

Opět skvělý díl (i když se námětově dost podobá tomu předchozímu).

Metuje

Rozhodně lepší, než první díl, napínavější, začátek však opět slabší, prvních 150 stran jsem četl tři dny, dalších 250 3 hodiny. Jsem zvědav na 3. díl, těžko říct, jestli poslední.

putpuda
23.12.2022

Tato série je opravdu skvělá. Hodně napínavé to bylo. Řekla bych, že ještě víc, než první díl. Už mám zamluvený v knihovně další, tak už se těším;)

Littlemonday
05.12.2022

Pohřbení - Ellison Cooper

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Recenze:

Druhý případ agentky Altairové nezklamal. Opět šlo o případ sériového vraha, o kterém jsem do poslední chvíle netušila nic. Nenapadal mě ani motiv, natož abych správně odhadla, kdo za vraždami stojí.

Kromě napětí a postupného vyšetřování zločinu nechyběla spousta podrobností ohledně vyšetřování, všechno na sebe krásně navazovalo a opět šlo o styl psaní, kdy jsem nemohla knihu na konci kapitoly odložit, ale potřebovala jsem nutně vědět, co bude dál.

Našlo se i pár dojemných situací a dozvěděla jsem se víc z minulosti Altairové. Co se stalo jejímu snoubenci Jakeovi je zatím opředeno tajemstvím, ale cítím, že v dalším díle budu moudřejší.

Sečteno podrtrženo - naprosto skvělé pokračování detektivky.

5/5⭐️

Budu moc ráda, když mě budete sledovat pro další recenze na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

sweeney
26.11.2022

Druhý případ Sayer Altairové, stejně napínavý a čtivý jako ten první :) Na rozdíl od ostatních čtenářů jsem tedy já vraha neuhodla až do poslední chvíle, čili mě autorka udržovala v napětí po celou dobu čtení. Už se těším na třetí díl :)

janastok
25.10.2022

Druhý díl lepší, než první. Napínavé, žádnà hluchá místa, plno zvratů. Mínus za to, že pachatel je snadno uhádnutelný a za to, že jsme se stále nedozvěděli, jak to bylo s Jakem.

Lena78537
25.10.2022

Prvních sto stran jsem se nemohla začíst. Vraha jsem odhalila velmi záhy. Hlavní hrdinka mi tentokrát přišla mimo, kdyby k ní stopy a vodítka k odhalení vraha nepřišly vždycky tak nějak náhodou a samy, tak by snad ani k vyřešení případu sama nedošla. Knihu hodnotím jako průměrnou a jednu z mnoha.