Pohřbení

Pohřbení https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/bmid_pohrbeni-pcT-430448.jpg 5 677 193

Sayer Altairová série

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Buried , 2019

mystar
05.05.2023 5 z 5

Skvělé čtení. Přečteno jedním dechem, stejně jako u prvního dílu. Příběh se odehrává v prostředí národního parku, kde bylo objeveno spoustu lidských ostatků. A má oblíbená agentka se opět pouští do pátrání po šíleném vrahovi. Akční, napínavé, šílené až do poslední stránky. Už se těším na pokračování, kdy se doufám dozvím, jak to bylo dál - výzkum psychopatie ("záhadný pan 037"), přítel Jake a kolega Vick.

Mruskulka
25.04.2023 5 z 5

Přesně tohle jsem od této knihy čekala. Za mě kniha skvělá a doporučuji. Ponořila jsem se do děje a prožívala každou stránku.

evvva
22.04.2023 5 z 5

Mělo to švih,mělo to spád, druhý díl navazující na jedničku,takže nepřeskakovat...mé hodnocení? Dobré to bylo, jdu shánět trojku!

Jana-Marie
09.04.2023 5 z 5

Super kniha - líbila se mi ještě víc než první díl. Četlo se velmi dobře.

Majulle
21.03.2023 5 z 5

Skvělá kniha! Skvělá série. Sayer mi připomíná Kim stoneovou :) Prolíná se zde vyšetřování s pocitem unesených obětí a jsou zde prvky řecké mytologie, ale je to opravdu výborné čtení :)

hanzmb
14.03.2023 5 z 5

Velmi slušná detektivka. Určitě stojí za přečtení. Ale 1.díl se mi líbil mnohem víc. Tady už to bylo mnohdy uměle natahované. Autorka se snaží co nejvíce vytěžit zajímavé nápady z Klece, aniž by je nějak posunula dál. Především smrt snoubence či senátní vyšetřování. Na druhou stranu je plusem spousta zajímavostí o DNA.
Snad se vše vyřeší ve 3. díle. Další zatím neexistují.

Misute603
01.02.2023 5 z 5

Tahle série je naprosto skvělá.. druhý díl se mi líbil ještě víc.
Už mám třetí díl,tak se těším:)
Mohu jen doporučit.
Přečteno jedním dechem. Na jednu stranu jsem byla zvedava,jak to dopadne, na stranu druhou jsem nechtěla vůbec,aby to skončilo.

Nelly
22.01.2023 4 z 5

Opět skvělý díl (i když se námětově dost podobá tomu předchozímu).

Metuje
02.01.2023 4 z 5

Rozhodně lepší, než první díl, napínavější, začátek však opět slabší, prvních 150 stran jsem četl tři dny, dalších 250 3 hodiny. Jsem zvědav na 3. díl, těžko říct, jestli poslední.

putpuda
23.12.2022 5 z 5

Tato série je opravdu skvělá. Hodně napínavé to bylo. Řekla bych, že ještě víc, než první díl. Už mám zamluvený v knihovně další, tak už se těším;)

Littlemonday
05.12.2022 5 z 5

Pohřbení - Ellison Cooper

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Recenze:

Druhý případ agentky Altairové nezklamal. Opět šlo o případ sériového vraha, o kterém jsem do poslední chvíle netušila nic. Nenapadal mě ani motiv, natož abych správně odhadla, kdo za vraždami stojí.

Kromě napětí a postupného vyšetřování zločinu nechyběla spousta podrobností ohledně vyšetřování, všechno na sebe krásně navazovalo a opět šlo o styl psaní, kdy jsem nemohla knihu na konci kapitoly odložit, ale potřebovala jsem nutně vědět, co bude dál.

Našlo se i pár dojemných situací a dozvěděla jsem se víc z minulosti Altairové. Co se stalo jejímu snoubenci Jakeovi je zatím opředeno tajemstvím, ale cítím, že v dalším díle budu moudřejší.

Sečteno podrtrženo - naprosto skvělé pokračování detektivky.

5/5⭐️

Budu moc ráda, když mě budete sledovat pro další recenze na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

sweeney
26.11.2022 5 z 5

Druhý případ Sayer Altairové, stejně napínavý a čtivý jako ten první :) Na rozdíl od ostatních čtenářů jsem tedy já vraha neuhodla až do poslední chvíle, čili mě autorka udržovala v napětí po celou dobu čtení. Už se těším na třetí díl :)

janastok
25.10.2022 4 z 5

Druhý díl lepší, než první. Napínavé, žádnà hluchá místa, plno zvratů. Mínus za to, že pachatel je snadno uhádnutelný a za to, že jsme se stále nedozvěděli, jak to bylo s Jakem.

Lena78537
25.10.2022 3 z 5

Prvních sto stran jsem se nemohla začíst. Vraha jsem odhalila velmi záhy. Hlavní hrdinka mi tentokrát přišla mimo, kdyby k ní stopy a vodítka k odhalení vraha nepřišly vždycky tak nějak náhodou a samy, tak by snad ani k vyřešení případu sama nedošla. Knihu hodnotím jako průměrnou a jednu z mnoha.

Fzuzik
23.10.2022 4 z 5

Přečteno jedním dechem. :)

clarkens
15.10.2022 5 z 5

Tohle vám nesmí uniknout! Skvělá knížka

Pavlina1987
07.10.2022 5 z 5

Super! Lepší než první díl!

sylva8672
22.09.2022 5 z 5

Tak to byla opět BOMBA!!!! jsem tak šťastná,že jsem na tuto autorku narazila :-) strašně dlouho jsem (po Cartrovi) hledala knihy, které by mě bavily a tohle je přesně ono!!! Děj je napínavý od začátku do konce, skvěle propracovaný. Postavy mi byly moc sympatické. A přiznám se, že jako mámě 3 dětí, mi i v jedné chvíli tekly slzy jako hrachy....
Hned se vrham na další díl. Ale až ho dočtu, tak vůbec nevím, zda se mi podaří najít jinou, stejně kvalitní knihu :-(

Christie2020
20.09.2022 3 z 5

Knížka se četla úplně sama. To bylo super.
Další plus za nenatahovaný konec.
Určitě mínus za pachatele a lehkou natvrdlost hlavní hrdinky.
Moc mě nezaujala ani zápletka ohledně možných pachatelů.

Arlienen
17.09.2022 4 z 5

Jakmile jsem si přečetla první díl V kleci, musela jsem si přečíst i ten druhý. Druhý díl jsem měla přečtený snad ještě rychleji než ten první. Sayer byla přizvána k zajímavému případu, na kterém měla spolupracovat s Maxem Cho. Max a jeho pes Kona byli úžasní. Knize zvyšovali laťku.

Nejsem žádný Sherlock Holmes, ale vraha jsem tušila asi od poloviny knihy a můj instinkt mě nezklamal.