Pohřbení

Pohřbení https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/bmid_pohrbeni-pcT-430448.jpg 5 677 193

Sayer Altairová série

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Buried , 2019

vera4669
04.10.2020 5 z 5

Tak přečteno za pár hodin, stejně čtivé jako V kleci, napínavé, zamotané, přesně jak má být.. Měla bych sice jednu výtku, ale to by byl spoiler, ale hvězdy neuberu, právem plný počet, autorka opravdu umí psát a těším se na další díl

Polieta
04.10.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila,stejně dobrý jako v kleci.Těším se na další díl.

nada3314
04.10.2020 5 z 5

Opět parádní čtení! Už dlouho jsem nečetla něco tak výborně napsaného. Kniha si mě připoutala od prvních stránek, tady nemusíte čekat až se děj rozjede... asi ani nemusím psát, že na další díl netrpělivě čekám :-)

grimik
01.10.2020 5 z 5

První díl měl ještě drobné mouchy, ale dvojka je perfektní, jak jen kniha tohoto žánru může být. Divil bych se, kdyby se tento thriller nedočkal do pár let filmové podoby.

evonra
01.10.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, skvělé. Celé je to správně zašmodrchané, což mě baví.
Navíc tajemný " 37" , tak na toho jsem
obzvlášť zvědavá ...... šup šup třetí díl!!!

encyklopedie
30.09.2020 5 z 5

...zde stačí napsat jen to, co jsem napsal u knihy V kleci .... doufám, že se dožiju dalšího setkání s Sayer Altairovou
...mých oblíbených 321%

MamaKnihomolka
28.09.2020 5 z 5

Druhá kniha ze série detektivky Sayer Altairové. Předchozí kniha V kleci byla super a proto jsem vůbec neváhala nad koupí druhého dílu. Kniha má krátké řádky a proto se moc dobře čte. Bez zbytečných oplétaček a omáček, jste hned vhozeni do jeskyně plné kostí.
Příběh je tak zamotaný, že jsem se musela kolikrát více soustředit abych vše správně pochopila a v hlavě si to dokázala poskládat. V každé kapitole se něco děje, autorka vás nenechá vydechnout. V knize je rozhodně více akce než v předchozí a napětí se stupňuje. Měla jsem šílenou teorii kdo by mohl být vrah, které se teda nepotvrdila, ale ke konci mi přišla Sayer malinko natvrdlá, že jí to nedošlo.
Tato detektivka má vše co od správné detektivky vyžaduji: akci, napětí, překvapivé rozuzlení. Těším se na další díl už jen proto, že mě zajímá subjekt 037 a jestli bude detektivka dál pátrat po smrti svého snoubence.

Kizuizi
25.09.2020 5 z 5

Na tohle pokračování jsem se těsila déle než rok, tak si jistě dokážete představit mou radost, když jsem knihu konečně držela v ruce.
Přiznám se, že jsem se trochu bála začít číst. A bylo to dáno tím, že první případ se Sayer (V kleci) byl tak skvělý a já se obávala, aby tento druhý nebyl propadák. Naštěstí mě autorka této obavy zbavila už někde na desáté stránce a až do konce knihy držela mou pozornost stejně dobře, jako v předešlé knize. E. Cooper opět zcela excelentně předvedla svůj talent na akci, napětí a nečekané zvraty a čtenáře do svého příběhu vyloženě vtáhne.
Perfektní kniha, skvělá obálka, takže Vás asi nepřekvapí, že tuhle thrillerovou sérii vřele doporučuji (ale závoveň chci upozornit, že je lepší začít již zmíněným první dílem V kleci). Jo tohle čekání se vážně vyplatilo a ještě lepší zpráva je, že série bude pokračovat!

Ajuszka
21.09.2020 5 z 5

Tak tohle bylo něco! Stejně jako v první knize se zde setkáváme s agentkou FBI Sayer. Řekla bych, že tentokrát řeší mnohem zajímavější případ a rozhodně nebudete chtít přestat číst. Určitě doporučuji. A pokud jste nečetli první díl z této série V kleci, vrhněte se i na něj

alexis818
15.09.2020 5 z 5

Napínavé čtení od začátku do konce.Moc se mi to líbilo,člověk to zhltne jako malinu,protože se nedá přestat.Opravdu doporučuji.

Pípasek
14.09.2020 5 z 5

Nervy drásající, ale opět vynikající kniha.

Jani23
06.09.2020 5 z 5

Super čtení! Tak jako prvni kniha i tato se četla úplně sama. Děj je napínavý. Úplně se s knihou ponoříte do zajímavého vyšetřování. Doporučuji přečíst.

TerezaJágrová
31.08.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Je velmi čtivá a napínavá, měla jsem jí za chvíli přečtenou. Ke konci už jsem jí doslova hltala, abych zjistila, jak vše bylo. Moc doporučuji.