Tichá modlitba ekniha

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396604/big_ticha-modlitba-zfB-396604.jpg 4.71679

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: (ekniha), Knižní klub

Lost Girls, 2015

Kniha Tichá modlitba

Kyri

Dočetla jsem to, docela ráda jsem pokračovala. Prostě je to dobře napsané. Nicméně celá ta zápletka je praštěná. Nechci prozrazovat děj, takže se těžko píše, co mi vadí. Řekněme, že psychologie všech důležitějších postav je mimo. Děj je nepravděpodobný. Jako odpočinkovka, když potřebuju vydechnout mezi čtením odborné literatury, je to fajn.
Nechápu to vysoké hodnocení.

Martina1805

Úžasně napsané, perfektní zápletka zase jsem si početla doporučuji

Lexie321

Skvele pokračovanie serie.

Janky6

K Tiché Modlitbě,
knihy Angely Marsons se mi vryly pod kůži. Myslel jsem, že předchozí díl "Ďábelské hry" bylo nejlepší dílo série, ale mýlil jsem se. Každý díl je lepší než předchozí, více temný, více brutální, více emoční a když si myslím, že autorka už nemůže ničím překvapit, tak to opět dokáže a vyzdvihne laťku opět o něco výš (to mi jich chybí přečíst ještě 10!!). Teď ke knize - příběh se rozjede naplno hned na první stránce, uvázal si mě a už nepustil až do konce, od kterého jsem nemohl odlepit oči. Dalo by se říct, že se odehrává jen na jednom místě, v jednom domě, ale to ničemu nevadí, poněvadž tempo příběhu je neuvěřitelné a to také díky krátkým kapitolám, které končí nějakým zvratem.
Zápletka je výborná, nachází se zde více postav než v předchozích dílech, ale všichni do jednoho jsou fantasticky napsání a vyobrazení. Jejich chování je reálné vzhledem k věcem, které se v knize dějí a hned si je zapamatujte, někdo mi lezl na nervy, s někým jsem soucítil a někoho jsem přímo nenáviděl. Kim Stoneová s jejím týmem opět dokazuje jak výborní vyšetřovatelé to jsou. Kim je podle mě jedna z nejlépe napsaných detektivních postav, její houževnatost, síla, schopnosti a drzost se mi líbí více a více.
Už se nemůžu dočkat dalších dílů od této autorky.

namornice

Treti dil serie s Kim Stoneovou se mi opět líbil. Napsané velmi napínavě se skvělou zápletkou a správnou mírou mrazení.
Postavy jsou mnohovrstvé a inteligentní, psaní poutavé, děj odsýpá. Přednes Jitky Ježkové opět znamenitý. Byla jsem napnutá od začátku do konce

Melodiel27

Tady ke Kim jsem pricichla teprve nedavno a je to ma druha kniha od ni (prvni: Skryte karty) a moc se mi libi jak se s tim dejem umi pohrat a ze nikdy predem neprijdu na to, kdo ten vrah je. Nicmene tady to bylo kolikrat opravdu zdlouhave, ale neslo prestat cist, protoze clovek potreboval nutne vedet co se stalo. Jen se ke konci u me neobjevil uplne ten wau efekt - cekala jsem vetsi hloubku a duvod tohoto hnusnyho zlocinu.

Nicmene jak tu nekdo jiz psal - pravou lasku nepocitis dokud budes mit dite. Tak samozrejme, je to kus tebe. Ale mit smysl zivota jen v tom, ze porodim deti, by se mi taky uplne nechtelo. Ba naopak uz me tato tvzeni take vytaci - jako bychom meli byt vsichni stejní :))? Nejsme a to je dobre

Satyrka

Přiznávám, že přestože mám sérii o Kim víc a víc ráda, málem jsem knihu zaklapla kvůli větě pronesené Karen: "Nevíš, o co přicházíš, Kim. Nepoznáš, co je láska, dokud nejsi matka. Vedle mateřské lásky blednou všechny ostatní typy." Ano, vím, že většina lidí to jen potvrdí, ale vzhledem k tomu, že tuto větu jako bezdětná slýchávám velmi často, mě naštvalo, číst to i v knize, ale pak jsem si řekla, že autorka to asi taky často slýchá. No... A co dál? Hrozně moc jsem holčičkám fandila a bála se o ně každou stránkou, opět dost potlačováných slz, dojetí a na konci mě rozesmála Kimina věta, která byla odpovědí poslednímu pachateli.
Víc se dozvídáme i o ostatních členech týmu.
Tak a teď už mě čeká čtvrtý díl!

Ana72154

Opět čteno jedním dechem. Toho, kdo za tím stál jsem neodhadla, ale tušila jsem že tam bude něco navíc...