Genesis

od:


KoupitKoupit eknihu

Bývalá soudní patoložka Sára Lintonová se přestěhovala, aby zapomněla na tragickou minulost a začala nový život. A jako lékařka v městské nemocnici má opravdu pocit, že se jí to daří – ovšem jen do okamžiku, kdy na oddělení přivezou těžce zraněnou ženu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26505/will-trent-genesis-3ZK-26505.jpg 4.5302
Série:

Will Trent (3.)

Orig. název:

GENESIS (2009)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Přidat komentář
anája
03. října

Čtu už několikátou knihu této autorky a zase bomba, mě naopak postava Sáry baví moc a doslova hltám každou její postavu.Za mě pět jedniček.

DericCaster
28. srpna

Další Trentův případ a další problém jak tu knížku odložit... Autorčin styl mi vyložýeně sedí a také mě baví sledovat život agenta Trenta.

petra4080
19. dubna

A zase Sára, té už se asi opravdu nezbavíme :-( Bez této postavy z GC bych se klidně obešla.
Zápletka skvěle vymyšlená jako vždy, brutální, jako obvykle. Postavy výborně vykreslené do detailů, vše promyšlené. Spisovatelku mám opravdu ráda a tohle se jí opět povedlo.

esfinge
05. března

Detektiva Willa Trenta jsem si opravdu oblibila a i tato kniha od Karin Slaughter se cetla skvele. Par drsnejsich mist tam tedy bylo... Urcite si prectu dalsi dil, zajimaji me osudy nejen Willa, ale i Faith a Sary

Gibis
16. února

Prostě opět skvělý Will Trent....nedovolí vám knihu odložit, dokud nedočtete poslední stránku.

Macek58
15. února

Co ke knize dodat, další povedená kniha autorky plná napětí i když místami trošku drsnější.

Jája92
03. února

Další napínavé čtení od skvělé autorky.

Dresia
23.12.2017

Knihu jsem dostala asi před 8 roky na Vánoce od svých starých rodičů, kteří vůbec nečtou, náhodná volba, a byla jsem nadšená :))

lenča232
18.10.2017

Napínavá od samého začátku.Další skvělá kniha od této autorky.

moudivlacek
17.10.2017

Willa jsem si moc oblíbila, jen mě tady moc mrzelo, jak se všichni okolo něj do něj tak naváží a ponižují ho. Já ho obdivuji, kam to dotáhl se svým handicapem. Navíc umí jednat s oběťmi, snaží se ovládat, i když tady mne trochu překvapil, ale vůbec ho za to neodsuzuji.
Faith a Amanda mě překvapily, tady jsem se na ně trochu zlobila za chování k Willovi, jsem zvědavá, jak to bude dál s Faith.
Rovněž Sára bude v dalších dílech velmi zajímavou postavou vzhledem k Willovi.
Každopádně velmi zajímavý příběh, a hlavně děsivý. I když člověk není oblíbený, nikdo si nezaslouží umírat takovouto krutou smrtí.
Jsem zvědavá na další díl. Každopádně tento mohu jen doporučit.

Agatha84
20.08.2017

Tak tahle autorka mě začíná bavit. Jako první jsem četla Druhou oběť, takže postupuji trošku neorganizovaně,ale nevadí. Detektivky,jak mají být! A moc mě baví i linie soukromého života všech zúčastněných vyšetřujících :-)

ZuK1
13.08.2017

Kniha udržuje v neustálém napětí a nutí člověka číst pořád dál a dál ... zvědavá jsem i na další vývoj osudů Willa Trenta, Faith a Sáry ...

Lotka
24.06.2017

A máme novou postavu v rozjeté sérii. Případ trochu drsnější, ale Will je nejlepší!

fis.rena
10.05.2017

Já vám nevím,no...první knížka od Karin a i přes tak kladné ohlasy zde,se mi to nikterak zvlášť nelíbilo. Je to zřejmě tím,že většina čte celou její sérii nebo tím,že mi to skutečně přijde praštěný?
SPOILER:
Detektiv,který neumí číst a nerozezná levou a pravou stranu? I přes RTG a MR není v těle ženy vidět 11 pytlů na odpadky? Hloupost...
KONEC SPOILERU
Děj je zbytečně roztahaný a dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Kde je rozepsání praktik a dění ve sklepě? Kde je to napětí z boje o život?
Tato kniha je jak vyprávění ze života detektivů a nic víc.
Ještě mi tu leží Kriminálník,ale že by se mi do něj chtělo...

martina.tim
01.04.2017

Opětovně skvělý děj. Příběh byl velmi zajímavý a propracovaný až do konce. Nad osudem oběti mi na konci běhal mráz po zádech. Tohle zažít bych nechtěla.

ivakola
01.03.2017

Já jsem moc spokojená. Knížka je od začátku až do konce velmi čtivá, postavy příběhu jsou vesměs sympatické a Trent tedy nemá chybu. Obdivuji na spisovatelce, že dokázala skloubit detektiku s osobním příběhem jednotlivých postav. Moc povedené čtení a určitě ne poslední knížka od této autorky.

LusSyNDA
28.02.2017

Wooow!! Od začátku do konce jsem absolutně netušila, že vrah je tato osoba! Moc se mi líbil pohled ze strany Sáry! Samozřejmě i Will s Faiht byli úžasní detektivové :-) od této autorky jsem jako první knihu četla Město poldů, toto je teprve 2. a určitě to není poslední kniha, co si od Karin přečtu. Smekám klobouk, opravdu napínavé od první do poslední stránky :-)

Katyna79
03.02.2017

5 hvězd zaslouženě

Katyna79
03.02.2017

Skvělé, nemohla jsem knihu odložit, těšila jsem se na každou chvilku strávenou s Willem a Faith. Výborně vykreslené prostředí, postavy, určitě přečtu další díly. Děkuji "čtenářské výzvě" za poznání Karin Slaughter.

NADEI
08.01.2017

První kniha s Willem Trentem kterou jsem četla a budu číst i další.Nebylo možné knížku odložit,jako i ostatní knihy od autorky. Skvělé čtení.

ArwenAragorn
01.01.2017

Všechny knížky od Karin jsem četla už před delší dobou, přihlásila jsem se na databázi před nedávnem, tak si je musím nejřív vybavit. Genesis se mně určitě líbila nejvíc (Zběsilost jsem ještě nesehnala). Lehce, nebo spíš dost brutální, akční, nápad dobrý. Určitě doporučuji!

Colletka
06.11.2016

Perfektní díl, tohle se Karin povedlo. A co se týče agenta Trenta, ten prostě nemá chybu!

Aymira
09.09.2016

Úžasna záležitost! Prvních cca 50 stran je jednou velkou akci, takže knihu vůbec neodlozite. A i zbytek je bez hluchých míst. Popisované zločiny jsou tím nejodpornejsim a nejzvrhlejsim, co jen muže člověka napadnout. I když oběti jsou chladnokrevne cílevědome ženské, stejne jim takový osud nepřejete. Rozuzlení jsem nečekala ani omylem.

Líbi se mi, že autorka dava hodně šancí novým ženským hlavním hrdinkam. Will je Will, ale přesto je fajn prozivat osobní život i s dalšími postavami. V tomto směru je příběh vynikajícím způsobem propracovan. Jen mám prosbu - ať už se probůh Will odpouta od Angie nebo z toho budu mit jizvy na duši brzy i ja...

PetK
05.08.2016

Už mám za sebou celou sérii Grand County a teď po kratší pauze pokračuju Willem Trentem (dooručuju dodržet tenhle postup, děj obou sérií na sebe navazuje). Pro mě to má vzestupnou tendenci a každý díl mi připadá zajímavější, propracovanější. Doporučuju.

Hanina61
29.05.2016

Tento díl je opět opravdu špičkový. Ještě před nedávnem jsem o existenci Karin Slaughter neměla tušení, ale jakmile jsem si přečetla Triptych, byla jsem "zaháčkovaná". Následoval druhý díl ze série o Willu Trentovi, opět skvělý. Pak jsem si chtěla dát přestávku, ale neodolala jsem a ihned se začetla do Genesis, no a teď, ihned po jejím dočtení, jsem bez obvyklé přestávky mezi "drsnými knihami", kdy čtu něco "oddychovějšího", začala číst Hřbitov nadějí. Nevím, co mě na tom drží nejvíc, zda neskutečné napětí a promyšlené děje, nebo samotná postava prapodivného dyslektického detektiva Willa Trenta, kterého prostě nelze nemít rád. I Faith... A tak je mi jasné, že si u žádné odpočinkové knihy neoddechnu, dokud nepřečtu celou sérii... ;-)

strippedd
17.05.2016

Asi budu vypadat jako úchyl,ale jsem ráda že se Karin vrátila k nechutnostem :-D. Zase mě dostala a já vůbec netušila,kdo to všechno provádí. Skvělé vymyšlené jako vždy. Doufám,že bude jen psát a psát.

Acquenta
27.03.2016

Kniha skvělá, ostatně jako každá od Karin....ale ten začátek byl napsán tak, že každému musel být vrah jasný...myslím, že ho nemusela tak nápadně odhalit...

konicekbily
03.03.2016

Spíše než dobrou krimi mi kniha připomíná román pro ženy o vyšetřovatelích a vyšetřovatelkách než krimi. Zápletka je znehodnocena zbytečným protahováním děje při popisování chorob, zdravotního a psychického stavu hrdinů stojících na straně zákona.

p.svatka
20.12.2015

Opět další, velmi napínavá kniha.. Od poloviny knihy se snažím číst co nejpomaleji, aby mi kniha vydržela co nejdéle.. ale moc se mi to nedaří. Zaslouženě 90 %.

ritta
15.09.2015

Tato kniha patří k jedněm nejlepším od autorky.