Genesis

Bývalá soudní patoložka Sára Lintonová se přestěhovala, aby zapomněla na tragickou minulost a začala nový život. A jako lékařka v městské nemocnici má opravdu pocit, že se jí to daří – ovšem jen do okamžiku, kdy na oddělení přivezou těžce zraněnou ženu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26505/big_will-trent-genesis-3ZK-26505.jpg 4.5386

Will Trent 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Domino

Genesis, 2009

Kniha Genesis

milosko_b
20.08.2021

(+ SPOILER) Kniha je síce napísaná dobre,ale..detektív dyslektik, ktorý stojí pred kanceláriou a pýta sa kam ísť, netrafí na miesto,lebo nerozozná vľavo a vpravo,neprecita poznámky.. detektívka, ktorú viac trápi tehotenstvo a cukrovka ako vyšetrovanie a keď prirátame neochotu spolupráce iného oddelenia je logické, že celé vyšetrovanie nevedie nikam a vraha nenájdu oni,ale vraj nájde ich... záverečné"súboje"sú úplne absurdné : prepichnutý detektív namiesto toho aby padol mŕtvy ešte hodinu diskutuje a o dva dni už vypočúva... Prečítam si aj ďalší diel už len zo zvedavosti,ale tento nezanechal dobrý pocit.

hanzmb
15.06.2021

Už za resuscitaci mé oblíbené patoložky Sáry si autorka zaslouží 5*. Neustálé jiskření mezi Willem, Faith a nyní i Sárou přidává knize na čtivosti. A nakonec nečekaný závěr této poměrně na autorčin styl drsné detektivky. Co chtít víc. Snad jen, aby 4.díl byl stejně dobrý.

Peslik
13.05.2021

NO, začátek zajímavý, napínavý, osobní životy hl.postav mám moc ráda, tady to je OK, ale konec knihy...to jako vážně? Ve většině věcí souhlasím se simi139, až na to znásilnění, ale jinak bych opakovala, to co již bylo napsáno.
Nicméně jdu do dalšího dílu a uvidím :D

Lumír23
26.10.2020

Inu, nebylo to špatné, avšak, nebylo to ani moc dobré. Vrah, který má exponovaný život, dlouhodobě pod kontrolou jiných, a stejně nikdo nepozná, že je magor. Nebudu to rozmazávat, těch chyb je tam víc. Jen ještě jedna - analfabet v pozici detektiva. Mnó, neumím si představit, že by to bylo možné.

vera4669
03.10.2020

Po předchozí knížce, která mě tolik nebavila musím říct, že tohle byl pravý opak.. Skvěle dávkované napětí, Will je sympaťák a tady se ukázal i v jiném světle, ale určitě bych nenapsala (jak komentář níže), že chudinku Angie znásilnil :D baví mě pohledy do soukromí, případ byl zajímavý a dlouho trvalo než jsem zjistila "kdo", za mě super :)

LilianaFalcon
06.06.2020

Dokud nedošlo na rozuzlení, tak kniha byla skvělá. Čtivá, rychle to utíkalo, byla jsem napnutá,...
Jenže konec byl až moc přitažený za vlasy. Vzhledem k tomu, že pachatel byl už ve 12 letech odborníky považovaný za psychopata, tak si nedovedu představit, že by mu všechno takhle dlouho procházelo. Nehledě na to, že ten jeho "zvrácenej" koníček je hodně časově náročný.

simi139
14.04.2020

Jednou za čas mi to nedá…
POZOR SPOILER
- jak oběti utekly, a kdo vrátil na místo kameny a desku?
-za celou dobu si nevšimli, že Tom bydlí jen 3km od vykopané mučírny v domě na samotě?
Kdy vlastně Tom týdny kopal mučírny a týdny sledoval oběti, když měl normální zaměstnání a ještě pracoval a svážel vše potřebné pro charitu?
- 10-11ti letý fracek terorizuje a znásilňuje několik dní dvě 15ti leté holky?
- jak Tom udělal testy do letectva, a když armáda zjistila, co je zač, tak ho jenom potichu propustila?
- nejlepší IT odborníci se nedokáží dostat na web anorektiček?
- v luxusním domě s recepcí si nikdo nevšiml, že tam chodí davy feťáků a prostitutek?
- a konečné popojíždění Will-Sára, no z toho jsem se nevyznala ani já, když má Will na ruce hodinky proto, aby poznal, kde je vlevo a vpravo, proč je k tomu účelu nepoužívá?
- kde se tam proboha tak příhodně vzala Amanda?
- a jenom drobnosti - Sára si bere 16ti hodinové směny, je v nemocnici i když nemusí, kdo se tedy stará o ty dva perfektně vycvičené, přitom nevycvičitelné chrty?
- a nejhorší ze všeho :-( z Willa se stal násilník a ještě nakonec znásilnil Angie
Takže vlastně to není ani na ty dvě hvězdičky…

HanWali
10.03.2020

Místy dej poněkud rozvláčný ale vcelku to šlo