Genesis

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bývalá soudní patoložka Sára Lintonová se přestěhovala, aby zapomněla na tragickou minulost a začala nový život. A jako lékařka v městské nemocnici má opravdu pocit, že se jí to daří – ovšem jen do okamžiku, kdy na oddělení přivezou těžce zraněnou ženu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26505/big_will-trent-genesis-3ZK-26505.jpg 4.5411
Série:

Will Trent 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

Genesis, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (90)

Kniha Genesis

TeaPeter
11. dubna

Velmi dobrá kniha. Už ale někteří napsali přede mnou, jak série pokračuje, některé nedějové motivy se stále opakují - doufám, že to postupně sérii nezabije. Že posedlost jakýmkoli náboženstvím dokáže napáchat hrozné věci, je obecně známé a je to i vděčný motiv mnoha knih. Stejně je ale vždy šokující, jak daleko to lidé nechají dojít. Ve Spojených státech to asi i vzhledem k rozloze země a některým kulturním faktorům může dojít dále, než si dokážeme připustit.

Pája699
22. února

A sakra…tohle byl tedy nářez :-D Brutální, šílený, sadistický příběh z pera autorky. Popisy týrání a mučení žen, silně připomínalo Chrise Cartera, ale naštěstí tam toho nebylo zase tak mnoho. Chtěla jsem dát plný počet hvězd, ale musím bohužel strhnout jednu za uspěchaný konec a místy i nelogické momenty. Škoda, celou knihu to mělo šmrnc a šťávu, ale konec mě neuspokojil. Více bych ho rozvinula.

Souhlasím i s názory, že ponižování a dobírání si Willa za jeho hendikep už bylo dost. Pro mě je to hrdina a super postava. Angie bych poslala někam hooodně daleko a na scénu by mohla přijít Sára. Moc bych jim to přála :-) Amanda by si měla dát místy facku za svoje chování :-D Fait…no jsem zvědavá, jak to s ní bude dál v dalších pokračování…nechám se překvapit.


maličkán
28.12.2022

Stejně jako 2.díl s agentem Willem Trentem i tento díl nemá chybu. Žádná hluchá místa, výborná série. Karin Slaughter prostě umí zaujmout.

judith141
02.11.2022

Když pominu některé věci a děje, které mi tam vůbec nesedí, tak musím říct, že se mi to prostě líbilo. No a další osudy Willa, Faith a do toho Sára? Co jiného mohu udělat? Pustím se do další části!

monte
23.10.2022

Opět skvělý díl. Hned se pouštím do dalšího a jsem zvědavá na Willa a Sáru

mataj
31.03.2022

Opět výborný díl, plný napětí, se zajímavým dějem a rozuzlením. I když tam byly jisté nelogické momenty, vzhledem ke čtivosti knihy jsem je hodila za hlavu.

milosko_b
20.08.2021

(+ SPOILER) Kniha je síce napísaná dobre,ale..detektív dyslektik, ktorý stojí pred kanceláriou a pýta sa kam ísť, netrafí na miesto,lebo nerozozná vľavo a vpravo,neprecita poznámky.. detektívka, ktorú viac trápi tehotenstvo a cukrovka ako vyšetrovanie a keď prirátame neochotu spolupráce iného oddelenia je logické, že celé vyšetrovanie nevedie nikam a vraha nenájdu oni,ale vraj nájde ich... záverečné"súboje"sú úplne absurdné : prepichnutý detektív namiesto toho aby padol mŕtvy ešte hodinu diskutuje a o dva dni už vypočúva... Prečítam si aj ďalší diel už len zo zvedavosti,ale tento nezanechal dobrý pocit.

hanzmb
15.06.2021

Už za resuscitaci mé oblíbené patoložky Sáry si autorka zaslouží 5*. Neustálé jiskření mezi Willem, Faith a nyní i Sárou přidává knize na čtivosti. A nakonec nečekaný závěr této poměrně na autorčin styl drsné detektivky. Co chtít víc. Snad jen, aby 4.díl byl stejně dobrý.

1