Karin Slaughter

americká, 1971, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Dobrá dcéra

Dobrá dcéra - Karin Slaughter

Pred dvadsiatimi ôsmimi rokmi sa pokojný malomestský rodinný život dvoch sestier, Charlotte a Samanthy Quinnovej, zmenil na nočnú moru. Dvaja ozbrojení muži im zavraždili... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (21)

Karin Slaughter

Přidat komentář
VN86
09. února

Skvělá autorka, která Vás do děje zatáhne hned od začátku, nemám problém její knihy přečíst během 2 dnů, nelze se od nich odtrhnout. Škoda jen, že už nepokračuje v sérii Grant County nebo Will Trent, postavy jsem si velmi oblíbila....ale i novější knihy mají skvělý náboj :)

renyalexy
31.03.2018

Výborná autorka, séria s W. Trentom nemá chybu. Každú knihu som hltala.

Synysterka
28.02.2018

Náhodně objevená a ihned oblíbená

fis.rena
01.09.2017

Tak to je autorka,která mě zklamala. Intuice mi říkala,že to tak bude,ale navzdory jsem si ve výprodeji pořídila dvě její knihy s tím,že teda okusím to,co je opěvované. Mno,čtení je roztahané,bez náboje a chvílemi absurdní.

marion111
16.03.2017

Myslela jsem ,že když přečtu serii Grant County, už ji nic nepřekoná - ale Will Trent - toho musíte milovat.
Geniální autorka!

TaLu
17.10.2016

Spisovatelku mám velmi ráda, protože u jejích knih nezůstávám jen na povrchu, ale skutečně nad příběhem uvažuji, jako by byl součástí mého života. Uvěřitelné vztahy, propracované charaktery. Čtu sérii a s Willem Trentem a žasnu nad tím, že přes jeho výchozí velmi těžké životní podmínky vyrostl v nepokřiveného člověka. Autorka všem postavám dává život - jsou uvěřitelní !
Zločiny jsou sice šílené a nikdy nikomu bych nepřála prožívat něco takového ani stínem. Líbí se mi, že spisovatelka se zamýšlí i nad společností a kritizuje mnohé poměry, ale zároveň je z jejích slov jasně znát, že svoji zem miluje.

Aymira
16.09.2016

Každou její knihu přečtu klidně i za den. Čtou se jedním dechem, postavy jsou sympatické, jejich charaktery dokonale popsané. Není to jen o řešení případů, je to i jejich životních příbězích. Obzvlášť jsem si zamilovala Willa Trenta. Stejně jako mám ráda Jefferyho Deavera a jeho thrillery, tak jsem si oblíbila i Karin.

semin10
29.08.2016

ja si myslím,že najlepším autorom aky kedy pisal kriminalky je jednoznačne Chris Carter....