koupit knihy

Karin Slaughter

americká, 1971

Nahrávám...

Nová kniha

Mlčící žena

Mlčící žena - Karin Slaughter

Sleduje. Číhá. Útočí. Kdo je další na řadě?Při vyšetřování vraždy, k níž došlo během nepokojů ve státní věznici, se detektiv Will Trent setkává s vězněm Darylem Nesbittem... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 21 knih

Komentáře (23)

pepa4081
19.06.2020

Před lety, když u nás začal vycházet tento typ detektivek – thrillerů, bylo to něco nového, a já jich přečetl docela dost. Knihy Karin Slaughter se mi zpočátku líbily. Po přečtení skoro všech se mi však zdá, že autorka sklouzla do stereotypu. Osobní problémy hlavních osob dostávají více místa, než samotné vyšetřování zločinů. Také už mne otravuje vzorec, kdy se zločinec zaměří na policisty, případně jejich blízké. Jsou lepší knihy a autorku odebírám z oblíbených.

patricia8137
29.07.2019

Keďže preferujem detektívne knihy a thrillery KARIN SLAUGHTER určite patrí medzi moje obľúbené autorky, čomu nasvedčuje aj to, že som prečítala všetky knihy zo série Grant County a zo série Will Trent mi zostávajú posledné 3 knihy. Samozrejme sa chystám aj na jej ďalšie knihy.

VN86
09.02.2019

Skvělá autorka, která Vás do děje zatáhne hned od začátku, nemám problém její knihy přečíst během 2 dnů, nelze se od nich odtrhnout. Škoda jen, že už nepokračuje v sérii Grant County nebo Will Trent, postavy jsem si velmi oblíbila....ale i novější knihy mají skvělý náboj :)

renyalexy
31.03.2018

Výborná autorka, séria s W. Trentom nemá chybu. Každú knihu som hltala.

Synysterka
28.02.2018

Náhodně objevená a ihned oblíbená

fis.rena
01.09.2017

Tak to je autorka,která mě zklamala. Intuice mi říkala,že to tak bude,ale navzdory jsem si ve výprodeji pořídila dvě její knihy s tím,že teda okusím to,co je opěvované. Mno,čtení je roztahané,bez náboje a chvílemi absurdní.

marion111
16.03.2017

Myslela jsem ,že když přečtu serii Grant County, už ji nic nepřekoná - ale Will Trent - toho musíte milovat.
Geniální autorka!

TaLu
17.10.2016

Spisovatelku mám velmi ráda, protože u jejích knih nezůstávám jen na povrchu, ale skutečně nad příběhem uvažuji, jako by byl součástí mého života. Uvěřitelné vztahy, propracované charaktery. Čtu sérii a s Willem Trentem a žasnu nad tím, že přes jeho výchozí velmi těžké životní podmínky vyrostl v nepokřiveného člověka. Autorka všem postavám dává život - jsou uvěřitelní !
Zločiny jsou sice šílené a nikdy nikomu bych nepřála prožívat něco takového ani stínem. Líbí se mi, že spisovatelka se zamýšlí i nad společností a kritizuje mnohé poměry, ale zároveň je z jejích slov jasně znát, že svoji zem miluje.

1