andrea0221 andrea0221 komentáře u knih

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Za mne nee, přeskakuje to z jednoho příběhu na druhý, zmatek v postavách, zkusila jsem 90 stran a pořád se přeskakovalo .Prostě jsem to nedala , zlatá Lisa Regan, kde děj krásně plyne a je radost ji číst.

05.01.2024 1 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Opět nezklamala, vždy mě mrzí, že už jsem nakonci knihy.

27.12.2023 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Hodně zajímavá knížka, asi vlastní zkušenosti autorky?

18.12.2023 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Za mne se to četlo velice dobře, někdo kritizuje to neustále niterné rozebírání, ale podle mne to vykreslovalo myšlenkové pochody hlavní hrdinky a důvody proč některé věci dělala tak jak dělala a rozuzlení hodně zajímavé.

20.11.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tato spisovatelka mě prostě baví, zatím žádná z jejích knih nezklamala.

10.11.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Nemůžu dát jiné hodnocení než výborné, zase napínavé a skvělé čtení.

13.08.2023 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

První a taky asi poslední e kniha, prostě mi to nevyhovuje, knížka je knížka a nikdo mě nepřesvědčí, že zírat do malého mobilu je něco úžasného a kupovat si kvůli tomu čtečku fakt nebudu. Jinak knížka celkem dobrá, ale už jsem četla lepší.

24.01.2023 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Knížka, která se četla moc dobře, příběh zajímavý a už se těším na další díl, který mám v knihovně zamluvený.

14.11.2022 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Nechtěla bych toto nikdy zažít.

20.09.2022 5 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

Chápu, že se to někomu špatně četla, příliš mnoho detailů z porodnice a to každý nedá. Ale mě se to četlo dobře, chvílemi jsem si říkala ,to snad píše o nedávné době covidové? A díky za dnešní stav zdravotnictví a porodnictví.

20.09.2022 5 z 5

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

Pěkně propojené kapitoly a životy lidí, každý ovlivní každého.

13.09.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobře psané, od půlky už jsem ji neodložila a dočetla na jeden zátah.

13.09.2022 5 z 5

Philomena Philomena Martin Sixsmith

Krásná kniha, opět mě utvrdila v tom, že ve jménu víry se činilo i strašné zlo a odepřít umírajícímu kontakt s matkou je to největší zlo, zvlášť , když to chtěli oba. Podívala jsem se i na film, ale ten byl tak trošku o něčem jiném, rozvinul si to tak nějak z pohledu matky.

29.08.2022 5 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

No přečetla jsem, ale jelikož miluji Šifru mistra Leonarda, tak tohle byla její chudší ošklivější sestra, dočetla jsem jen, bych věděla jak to dopadne, ale věřit se tomu moc nedá.

07.08.2022 3 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Oddechové čtení u kterého už na začátku víte jak to dopadne.

27.07.2022 3 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Je to dva roky co jsem si ji přečetla a čtu ji podruhé a opět se mi líbí, je to napínavé, člověk se musí soustředit kdo je kdo a fakt mě baví.

17.07.2022 5 z 5

Fajnový komiks , zrovna je u nás na náměstí výstava Jaromír 99 a tak si to tak nějak sedlo.

11.07.2022 5 z 5

Manžel musí zmizet Manžel musí zmizet Cathrin Moeller

Jako komedie v tv by to bylo možná dobrý, ale jinak se to vleklo a spousty věcí jsou prostě k neuvěření.

11.07.2022 2 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Opět nezklamalo, krásně se to čte, je tam i napětí, mladá láska, vše co mám ráda.

04.07.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Budu jen opakovat co píší ostatní, krásná knížka, nádherný příběh, napínák až do konce. Doporučuji každému. Jen mě mrzí, že nemůžu vidět ty její knížky a obrázky :-)

27.06.2022 5 z 5