Dívka na kusy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Charlotte Davis je na tom zle. V osmnácti letech již přišla skoro o všechny blízké ve svém životě. Ale naučila se zapomínat. Její hluboké jizvy jsou plné bolesti a smutku, ale když zapomenete, naleznete trochu klidu. Nemusíte přemýšlet o otci, o vašem nejlepším příteli, který navždy zmizel ani o matce, která vám nemá co dát. Každou novou jizvou ztvrdne Charlottino srdce o trochu víc, přesto to stále tolik bolí. Bolí to dost, abyste na to nemysleli, což je někdy jediná cesta, abyste našli cestu zpět od kraje propasti. Hluboce dojemný portrét dospívající dívky na pokraji ztráty sebe sama a její cestě zpět do života. První próza Kathleen Glasgow je dojemně reálný a upřímný. Je to příběh, od kterého se nebudete moci odtrhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288047/divka-na-kusy-hCQ-288047.jpg 4.3249
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Omega
Orig. název

Girl in Pieces, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (89)

Kniha Dívka na kusy

Přidat komentář
asodomkova
21. května

Tahle kniha mě naprosto ohromila, ale nevím, jestli tím dobrým, nebo tím špatným způsobem. Příběh je strašně psychicky náročný a opravdu na mě silně dolehl.
Na přebalu je napsané, že je to "důležitá kniha". Ze začátku jsem to moc nechápala, ale teď s tím jen a jen souhlasím. Tenhle příběh by si měl přečíst každý, důvodů je spousty. Na každého to má ale nejspíš jiný dopad, třeba to podpoří růst vaši empatie, kdo ví?
Nahned bych dala pět hvězdiček, ale ze začátku (asi cca 70 stran) mi chvíli trvalo, než jsem se začetla.
Ale jinak naprosto doporučuji. Pokud uvažujete nad přečtením, tak neváhejte a pusťte se do toho.

Misshell1
13. května

Tohle byl hodně silný příběh a skvěle napsaný. Jsem ráda za konec.


iška
11. května

Sebepoškozování. Přehlušit bolest další bolestí. Vlastně to úplně nechápu, za což jsem vděčná, protože tohle těžko pochopí někdo, kdo to neprožívá. Sice jsem už hodně mimo věk, pro který je kniha prvořadě určena, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

tereza0684
25. dubna

Úžasná kniha

oranginka
24. dubna

Nejdříve jsem se nemohla začíst, ale pak knihu přečetla prakticky na jeden zátah. Zajímavá kniha, která rozhodně stojí za přečtění.

Jandýs
20. dubna

Drsný příběh mladé holky, moc hezky odvyprávěný, při čtení mě svírala úzkost a jsem moc ráda,že konec byl ve znamení naděje.

mone
19. dubna

Nechala jsem se nachytat špatným zařazením do kategorie, tohle určitě nebyl román pro ženy, spíš pro dívky, dospívající... I když jsem nebyla cílová skupina, nakonec to nebylo špatné. Dočetla jsem to! :)

Mentolka78
14. dubna

Jednim slovem uzasna kniha! Smutna s dobrym koncem.

1

Doporučujeme

Modrá
Modrá
Manželovo tajemství
Manželovo tajemství
Zkrocený
Zkrocený
Nečekané setkání
Nečekané setkání