Ona to ví

Ona to ví https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417970/bmid_ona-to-vi-SXj-417970.jpg 4 52 21

Andrea je přesvědčená o tom, že v každé čtvrti je dům, který skrývá děsivé tajemství. Celé dny tráví pod vlivem alkoholu a prášků u okna a pozoruje život sousedů. Vyhlíží námět na další thriller, inspiraci hledá u zdánlivě dokonalého novomanželského páru odnaproti – Márii a Carlose. Každodenní rutinu jí zničehonic naruší její švagr Victor, mlčenlivý podivín, o kterém neví téměř nic. Díky své zálibě tak jednoho dne vidí švagra a Máriu, jak spolu odjíždí pryč. On se vrátí, ale ona ne…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Ella lo sabe , 2017

Daura
03.03.2024 4 z 5

Ale jo, kniha se mi líbila, akorát beru jednu hvězdu za zbytečnou obsáhlost a za poslední dvě stránky, které mě naštvaly. Navíc byla v knize spousta stylistických chyb, jako kdyby redaktor a korektor tu knihu ani neviděli - to nemám ráda, ale bohužel je to dnes běžnější, než je slušné...

romanka26
11.02.2024 5 z 5

Napínavá kniha, četla se velmi dobře a rychle, i když měla 600 stran..

Allla9
22.01.2024 4 z 5

Hodně obsáhlá kniha. Měla jsem obavy, jak se mi bude číst, ale byla jsem mile překvapená. Místy mi sice přišla překombinovaná, ale ve výsledku hodnotím kladně.

Youn@n
08.04.2023 5 z 5

Pěkná knížka

andrea0221
17.07.2022 5 z 5

Je to dva roky co jsem si ji přečetla a čtu ji podruhé a opět se mi líbí, je to napínavé, člověk se musí soustředit kdo je kdo a fakt mě baví.

Leena
07.05.2022 3 z 5

Na skoro 600 stránkovou knihu jsem se těšila, mám ráda tlusté knihy:-)
Bylo to napínavé, pořád jsem čekala, co se z toho vyvine..
Bohužel, ten konec byl moc splácaný, jako když pes s kočičkou vařili dort:-(
Už to bylo prostě moc.

MMacicekk
05.03.2022 3 z 5

Nebaví mě příběhy, u kterých je čtenář vždy o krok napřed než samotná hlavní postava. Zápletka byla dost divoká a bohužel zbytečně roztahaná. Konec byl překombinovaný a chyběli tam snad už jen mimozemšťani. Přitom začátek se mi líbil a čekala jsem něco podobného ve stylu Ženy v okně nebo Dívky ve vlaku. Škoda.

lucie2371
18.10.2021 4 z 5

Kniha byla napínavá a zajímavá ale přesto strhávám jednu hvězdičku.
Díky častým chybám ( chybějící slova či písmena, slova která byla psána hned dvakrát po sobě...atd) cca na každé 10. stránce se hůř četla.

Nikychlupova
30.08.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale taky jsem měla při čtení chvilkama pocit, že jsem četla něco moc rychle a ne moc pozorně, ale ne ono to takto zapeklité je. Na konci jsem vše pochopila a krásně to zapadlo do sebe. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

Twinny
18.07.2020 3 z 5

Moc se mi do thrilleru, který má přes 500 stránek nechtělo. Bála jsem se, že autorka bude plácat páté přes deváté, aby knihu zaplnila. Což se stalo i u dost kratších thrillerů.
Začátek mě nebavil, připomínal mi Dívku ve vlaku. Potom se to dost rozjelo a já hltala každou stránku. V polovině mi došlo, co se stalo a jen jsem čekala, až na to přijde i Andrea. Potom už mě to zase bavit přestalo, protože autorka zbytečně natahovala. Nakonec to bylo přesně tak, jak jsem si myslela.
Jen už mě ty druhé konce po koncích, které mají šokovat, štvou.

Jájinka
15.06.2020 3 z 5

Bylo to hodně dlouhé, ale četlo se to dobře a rychle. Navíc neznám moc španělských thrillerů...Ale znovu bych už knihu číst nechtěla a protože mám tak nastavené hodnocení, dávám tři.

9506
27.05.2020

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila, ale prosím o radu. Tápu v konci a nevím jestli Andrea zemřela či to byl jen její přelud. Moc děkuji za informaci

L.Helena
06.05.2020 5 z 5

Docela povedený příběh, sice dost zamotaný, ale to k psychothrillerům patří. Téměř celou třetí část jsem byla dost zmatená, pořád jsem měla pocit, že jsem nečetla dost pozorně, že mi něco uniká, nechápala jsem, co je realita a co jsou Andreiny bludy. Pak se ale vše vyjasní a do sebe hezky zapadne.
Ta pátá hvězdička sice trochu pokulhává, ale dávám ji především proto, že není moc španělských psychothrillerů (vlastně ani nevím, zda jsem doposud nějaký nečetla) a taky mi kniha připomněla spoustu zajímavých míst v Barceloně.

Bonbonierka
27.01.2020 5 z 5

Luxusni pribeh, ktery vam neda spat, techto vice nez 500 stranek prectete jednim dechem, dej vypraveny nekolika postavami je velmi napinavy, graduje a obsahuje necekane zvraty, pro me zatim nejlepsi ctenarsky ulovek tohoto roku...

jasmína
06.12.2019 5 z 5

I když jsem po dlouhé době odhalila toho zlého, kniha se mi po tři dny a dva večery četla moc dobře.

ilovebook88
28.11.2019 5 z 5

Mne sa kniha veľmi páčila...síce bola dosť dlhá a príbeh prespekulovany ale dobre sa čítala. V polke som už ale vedela kto he ten zlý...

salunka
21.11.2019 2 z 5

Pro mě od začátku utrpení. Ani mě nezajímá, jak to dopadlo. Nedočteno.

Dresia
16.11.2019 1 z 5

To tedy byla šílená fantasmagorie.

kneprulka
21.09.2019 5 z 5

S Medovicí nemůžu souhlasit! Knížku Nutné lži jsem nečetla, ale tahle knížka je naprosto skvělý psychologický thriller! Nemohla jsem se od něj odtrhnout a i přes množství stran ani jedna strana nenudí a nutí vás číst a číst! Knížka má všechno. Nic nechybí všechny postavy jsou ucelené a nic není přehnané a nemožné. Vřele doporučuji.
Jen malé upozornění knížka opravdu není pro každého.

Sharon42
12.09.2019