Až ji najdou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Naomi vždycky chtěla být matkou. Před třemi lety ji však opustil manžel a vzal s sebou i jejich dítě. Nyní její dcera přijela a Naomi ví, že je to její jediná šance, jak znovu vybudovat rodinu. Stane se však nehoda a Naomi vyřkne lež, kterou už nikdy nebude moci vzít zpět: JEJÍ DCERA SE POHŘEŠUJE. Během několika hodin je Naomin dům v obležení novinářů. Policie prohledává les a její bývalý manžel chodí sem a tam jako lev v kleci. A Naomi to rve srdce, protože jediná věc, která je horší než lež, je pravda: NEMÁ NEJMENŠÍ TUŠENÍ, CO SE S JEJÍ DCEROU SKUTEČNĚ STALO…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464653/big_az-ji-najdou-g3r-464653.jpg 473
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

When They Find Her, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Až ji najdou

L.Helena
06. srpna

Psychothrillery čtu ráda, už proto, že nás zavádějí do mysli osob, které přemýšlejí úplně jinak, než většina ostatních, ať už je za tím prožité traumata, psychické postižení, či nějaký jiný důvod. Nemusíme se s nimi ztotožňovat, ale je dobré poznat i jiný způsob uvažování. Tady byla přesně ta správná míra myšlenek a akce. Autorce se povedla hodně čtivá kniha, a pokud je to její prvotina, tak smekám. 4,5*

ctenarkaEva
28. července

Na knihu jsem se těšila, ale byla jsem trochu zklamaná. Děj mi připadal vleklý a z thrillerů jsem zvyklá na jiné napětí. Nebavily mě neustálé myšlenkové pochody Naomi. Pokud máte rádi spíše psychologii než pořádné napětí, tak se vám tato kniha asi bude líbit.


JustWomen
08. července

Hvězdičku dolů za zdlouhavé pátrání a opakující se situace, ale jinak čtivé a smutné. Láska, přátelství, lži, konec mě překvapil.

kika 13
03. července

Super knížka.....

Darja.8
09. června

Skvělá knížka:)

jasmína
25. dubna

Za mě tedy i za mamku výborná detektivka, a ráda jsem se nechala překvapit a četla jsem až do 1.hodiny ranní.....

Gracinka
20. dubna

Knížka byla příjemně napsaná, děj ale značně kulhal. V podstatě se nic moc nedělo, pořád se to točilo jen kolem myšlenkových pochodů Naomi, která mi byla dost nesympatická.

Ilsa2
13. dubna

Výborně napsaná kniha, přečteno za jeden den, protože se prostě nedá odložit. Je to děsivý psychothriller.

1