Manžel musí zmizet

Skvělé! Sice mi Wolfgang poslední dobou dost lezl na nervy, ale že bych si ještě před minutou dokázala představit, že se ho zbavím takovým způsobem… No, stalo se. Hlavně teď musím jako správná žena kriminalisty všechno vzorně očistit. Ostatně literatury ohledně úklidu místa činu má Wolfgang plnou polici. Jak to ale sakra vysvětlím jeho matce a kolegům v práci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481719/big_manzel-musi-zmizet-SMw-481719.jpg 3.320

Vydáno: , Alpress

Wolfgang muss weg!, 2015

Kniha Manžel musí zmizet

KaMal
13.08.2022

Mám ráda překvapení a zamotané příběhy, taky jsem si obojího užila dosytosti. Jen mě zaskočilo, jak kamarádka a tchyně reagovaly na manželovu smrt - prostě pohodička :-D

andrea0221
11.07.2022

Jako komedie v tv by to bylo možná dobrý, ale jinak se to vleklo a spousty věcí jsou prostě k neuvěření.

micha-ella
30.01.2022

Dobrý námět. Černý humor mám ráda, ale tady byl místy dost laciný a děj se hodně vlekl.

alnahu
18.12.2021

Návod kam ukrýt mrtvého manžela-taková docela humorná odpočinková blbůstka. Kniha je vhodná ke čtení pro ty kdo mají rádi černý humor-mě pobavila.

iška
11.12.2021

Souhlasím s Basta1912, že by z toho mohla být dost ztřeštěná filmová komedie. Jako kniha mě to moc nebralo.

Basta1912
29.11.2021

Nápad výborný, ovšem provedení... Leda jako předloha pro bláznivou filmovou komedii, která by ale musela být výborně obsazená. Poměrně nudné, nevyužitý potenciál. Hvězdička za nápad a zajímavou anotaci.

Danago
04.11.2021

Překvapivá knížka , která se dá s troškou nadsázky označit jako komedie s notnou dávkou černého humoru. Někdy je sice trochu za hranou, ale přesto sedí! Čtenářky pobaví, s hlavní hrdinkou budou sympatizovat a držet jí pěsti, aby to přece jen dobře dopadlo. Ale samotný příběh se zamotává natolik, že jak to dopadne se vůbec nedá předpokládat. Tak trochu morbidní nebo šibeniční humor v této detektivce pro ženy, odlehčuje téma, které je běžně považováno za vážné a bolestivé. Autorka dokázala skvěle využít určitou dávku nadsázky a samozřejmě u knížky tohoto typu se nesmíte moc šťourat ve věrohodnosti některých scén. Hlavní hrdinka se zde postupně vyvíjí, získává ztracené sebevědomí a odhodlání být sama sebou a bít se za svůj nový život za každou cenu. Odhaluje v sobě netušenou odvahu a úžasné nadání. Knížka je určitě dost nepředvídatelná a překvapivá a mě dokázala skvěle pobavit. Přečteno jedním dechem , ne že bych u knížky přímo slzela smíchy , ale náladu mi opravdu pozvedla. A vyvolala ve mě takovou to solidaritu mezi ženami. Myslím, že jsem se s takovou formou příběhu ještě v knížce nesetkala a byl by to fajn námět na film.

babystar
30.10.2021

Knížka na vyvolání dobré nálady. Tak trochu černá komedie na téma: Všechno zlé je k něčemu dobré, aneb Jak se stát milionářem. Hlavní hrdinka mi připadala jako Belmondo v sukních v nějaké starší francouzské komedii, v níž se střídají jedna bizarní příhoda za druhou. Některé jsou uvěřitelné a jiné méně, ale já jsem se dobře bavila a knihu jsem zhltla za dva večery.