Stíny minulosti

Stíny minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445250/bmid_stiny-minulosti-lsM-445250.jpg 4 57 20

Chloe Fine, 27letá praktikantka týmu FBI pro zajišťování důkazů, je nucena pohlédnout do tváře své temné minulosti poté, co se její sestra, dvojče, ocitne v nesnázích - a malé poklidné městečko vydá svou první mrtvolu. Chloe se vrací zpět do rodného městečka, kde si se svým snoubencem pořídili nový dům a její život se konečně ubírá správným směrem. Kariéra u FBI vypadá slibně a na obzoru se rýsuje svatba. Avšak velice záhy zjistí, že na zdánlivě poklidném předměstí je něco v nepořádku. Chloe postupně odhaluje jeho pravou tvář - pomluvy, tajemství, lži - a k tomu ji navíc dostihnou démoni vlastní minulosti: záhadné úmrtí matky, když jí bylo 10 let a doživotní trest pro otce. Když se poté objeví první oběť, Chloe postupně dochází, že tohle městečko společně s její minulostí mohou být klíčem k rozluštění obou případů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Next Door , 2018

Martina1805
07.04.2024 5 z 5

Odpočinková krimi, docela mě zajímá další vývoj postav

m2056
02.02.2024 2 z 5

Kniha není vymyšlená špatně co mě vadí je její překlad to knihu řadí o hodně níž než si zaslouží.

TeaPeter
23.06.2023 4 z 5

Velmi dobrá detektivka. I když... Rodinné a partnerské vztahy tu měly také velmi silné zastoupení. A možná další vývoj vztahů je to, co mě vábí k dalšímu dílu.
Překlad a redakční práce dostaly pořádně na frak. Jak už je v dnešní době smutným zvykem. Dalo se ale přes to přenést.

ivana1924
26.02.2023 4 z 5

Pohodové čtení. ;)

andrea0221
24.01.2023 3 z 5

První a taky asi poslední e kniha, prostě mi to nevyhovuje, knížka je knížka a nikdo mě nepřesvědčí, že zírat do malého mobilu je něco úžasného a kupovat si kvůli tomu čtečku fakt nebudu. Jinak knížka celkem dobrá, ale už jsem četla lepší.

JIVaJaH
06.12.2022 5 z 5

Po velmi dlouhé době jsem četla e knihu, vlastně z nouze.K mému překvapení to bylo velmi příjemné čtení. Už mám staženou další knihu od stejného autora.

metalan
05.10.2022 5 z 5

Super čtení,opět Pierce nezklamal.
Je to vždy napínavé od začátku do konce.
I když u této knihy jsem myslela, že už znám vraha a najednou....to nabralo jiné obrátky,jsem velice překvapena tím koncem,ale jsem ráda že to tak dobře dopadlo a sestry se daly opět dohromady....už se těším na další knihu Pierce

Hanina83
22.08.2022 4 z 5

Příjemné poctěni s napětím.Prekvapive rozuzlení.

Anet13
08.04.2022

Knížka mě nadchla hned ze začátku, byl velmi chytlavý a nemohla jsem přestat číst. Velmi se mi líbilo jak se sestry opět setkaly a mohli opět držet při sobě. Byla to napínavá knížka se zajímavým koncem.

Termina
04.08.2021 3 z 5

Ženy v postavách vyšetřovatelů mám prostě ráda :) Kniha se čte velmi dobře a má rychlý spád. Životní příběh hlavní hrdinky je zajímavý a už teď se těším na další díl. DÍK!

hana4834
30.05.2021 4 z 5

Sice bylo moc chyb v překladu ale i přes to to byl napinavi příběh který jsem rychle přečetla.

xolee
28.01.2021 3 z 5

(SPOILER) Nechce se mi moc verit, ze by otec vzal na sebe “vrazdu” svoji manzelky a chranil tim milenku a opustil sve deti a i 17 let po vrazde by si za tim stal...zvlast kdyz milenka je psychicky narusena.
Az druhe ohledani tela zjisti zbytky DNA za nehty, az druha prohlidka bytu objevi vyhruzne vzkazy, jak moc je tohle mozne? Chloe sice dostava pochvaly od nadrizenych, ale ve skutecnosti neposloucha sve nadrizene a x krat porusi zakon a i povahu jakou by agent FBI mel mit.
I presto se knizka cetla rychle, odpocinkove cteni na odpoledne.
Mozna sahnu i po druhem dile, ale nejspise v anglictine, protoze preklad opravdu nic moc.

VeruMalfoy
06.01.2021 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbilo, jak se přítomnost prolíná z minulostí. I si hodně cením důležitosti, jakou autorka klade na všechny detaily v příběhu. Nádherně propracované čtení. Bodík jsem snížila za překlepy v textu knihy.

Simikik
17.08.2020 3 z 5

Napínavé čtení, taková oddychovka mezi odbornou literaturou. Četla jsem jako e-pub a je tam dost překlepů, které mě často odvraceli od děje, protože jsem si musela ujasňovat, zda se tedy jedná o ženu/muže atp.

MalejTucnak
15.07.2020 5 z 5

Překlad hrozný. Tolik chyb v textu jsem ještě neviděla, ale nenechala jsem se tím odradit a knihu přečetla během pár dní. Velmi zajímavé čtení, u kterého jsem se ani chvilku nenudila. Hned se vrhnu na pokračování a pokud nezklame, tak určitě i na další série z pera tohoto spisovatele.

LintuLintu
10.06.2020 2 z 5

Naprosto souhlasím, překlad e-knihy je naprosto příšerný, knihu jsem proto ani nedočetla. Úroveň překladu a slovní zásoba překladatelky je bohužel tristní.

Ivča39
03.12.2019

Bohužel jsem nedočetla. Bylo to sice napínavé, ale ten překlad kdy spousty vět začínaly slovy no- mě neskutečně vytáčely a kazily mi čtení. Proto jsem to vzdala...

pifffka
22.11.2019

Skutečně šílený překlad.

2079
27.07.2019 5 z 5

Jedním dechem,jako každá kniha

Fzuzik
09.07.2019 3 z 5

Zápletka byla zajímavá, ovšem celkový dojem ze čtení hodně kazil překlad e-knihy.
Bez pravopisných nedostatků by detektivní příběh byl čtivý. Závěr mi přišel trochu uspěchaný, vzhledem k tomu jak dlouho se k němu čtenář propracovává.