Děti ohně

Děti ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445672/bmid_deti-ohne-nqQ-445672.jpg 4 129 34

Neuvěřitelně strhující thriller plný zvratů, které vás nenechají spát. Tato kniha vás upoutá hned na první stránce a neodložíte ji ještě pozdě do noci. Jednoho deštivého říjnového dne je v opuštěné nemocnici nalezeno tělo. Je tak spálené, že ho nelze identifikovat. Vyšetřovatelka Alex Kingová však ví, že každá oběť je něčí dcera nebo syn. Alex musí svoje vlastní problémy odložit stranou a všechno dát do hledání vraha. Když je však nalezena další oběť, začne tušit, že vražda v nemocnici byla jenom první z mnoha. Zrovna, když Alex objeví tragickou spojitost mezi oběťmi, ocitá se sama v ohrožení. Stojí za tím osoba z její minulosti, nebo je vrah blíž, než si myslela? Alex nezbývá mnoho času. Dokáže dopadnout pachatele, než přijde o život někdo další, nebo se k ní pachatel dostane dřív, než ona k němu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Omega

Nobody's Child , 2018

andrea0221
05.01.2024 1 z 5

Za mne nee, přeskakuje to z jednoho příběhu na druhý, zmatek v postavách, zkusila jsem 90 stran a pořád se přeskakovalo .Prostě jsem to nedala , zlatá Lisa Regan, kde děj krásně plyne a je radost ji číst.

mirunda
09.08.2023 3 z 5

Ze začátku mi přišlo, že děj přeskakuje od jednoho k druhému a nemohla jsem se pořádně zorientovat v postavách. Některé kapitoly a rozhovory mi přišly jakoby v polovině utnuté a nedokončené. Konec mě ale celkem překvapil a nečekala jsem ho.

sloncekhk
27.07.2023 5 z 5

Pěkně napsaná kniha do poslední stránky.

Janík511
26.02.2023 3 z 5

Tentokrát mě příliš nenadchl děj a spousta otázek na konci nebyla zodpovězena. Neuverim tomu, že náctileti jsou tak zákeřni vrazi. Takže ubíram na hodnocení.

hana4834
08.01.2023 3 z 5

První kniha od autorky a popravdě asi i poslední moc mě to nenadchlo i když námět skvělí

dencazrnu
14.10.2022 4 z 5

Autorka si drží takovou tu svojí "psací klasiku". Kniha se mi četla dobře, děj mě bavil a zápletka byla zajímavá. Celkově mě tahle série baví, ale jak jsem říkala již u předchozího dílu, není to nijak výjimečná kniha. Ale určitě v této sérii budu pokračovat. Myslím, že knihu ocení spíše "thrillerový začátečník" než čtenář, který má v tomto žánru již něco načteno. Jediné co mě na této knize nebavilo je množství postav. Chvílemi jsem se úplně ztrácela v tom, kdo je kdo a ke komu patří.

Scatnach
23.08.2022 3 z 5

Předchozí díly jsem nečetla. Musím přiznat, že kniha mne nechytla tak moc jak bych ocenila. Připadá mi to trochu neohrabané. Děj dobrý, vyřešení případu najednou jako by se všechny dílky skládačky jako zázrakem spojili mi přijde nic moc. Celkově ale kniha neurazí.

Makůvka
20.08.2022 4 z 5

Za mě trošku slabší díl, než ty dva díly předchozí, ale i tak, já byla spokojená. Se začátkem jsem maličko bojovala a ztrácela se v postavách, ale postupně se vše vyjasňovalo a zapadalo do sebe. Konec byl na můj vkus, oproti začátku, uspěchaný a předvídatelný, ale musím přiznat, že i v něčem překvapivý.
Jinak moc pěkná čtivá krimi.

Martiiiik
29.07.2022 4 z 5

Po dočtení knihy jsem si tak říkala, že se možná mělo přemýšlet nad názvem knihy, aby nebyl tak napovídající.. :-D Ale to nevadí.. Je to zajímavá kniha.. Téma rasismu je stále velmi aktuální.. a o vlivu rodičů, rodiny na děti také není třeba diskutovat.. někdy to prostě nedopadne dobře, bohužel... Autorka namíchala zvláštní mix, kde čtenáře často nutila měnit názor, super :-) Jen opět jsou některé části nedořešené.. Jako kdyby autorka nevěděla jak.. Ale i tak to není špatná kniha :-) Tak hurá na další díl :-)

michaela5515
26.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Trvalo mi, než jsem se do toho začetla. Ze začátku mi to přišlo až moc hektické, ztrácela jsem se v postavách. V druhé půlce už to mělo celkem rychlý spád, začalo všechno dávat smysl. ALE.. o dětských vrazích jsem už četla, vím, že je to reálné. Ovšem byly tu nějaké věci, které podle mě reálné nejsou. Takže konec mě nenadchl tak, jak jsem doufala. Těším se ale na další díl.

Emma27
21.05.2022 3 z 5

Třetí knížka byla víc čtivá a zajimavá.

monte
16.05.2022 4 z 5

Velmi čtivé

lalaserka
31.01.2022 3 z 5

Možná trochu slabší než předchozí díly ale i tak spokojenost. Děj odsypával a závěr byl nečekaný

Míša02
25.01.2022 4 z 5

Opět další skvělá kniha od této autorky. Jen ten konec byl možná až moc uspěchaný a málo rozvedený. Věnovala bych mu o pár stran víc.

SimonaP
01.01.2022 3 z 5

Předchozí kniha byla lepší. Tady mi přišel hodně uspěchaný konec, divné motivy pachatelů. Ale číst se to dalo

Dandulka
03.11.2021 5 z 5

Tahle serie me opravsu chytla. Je ctiva a zajimava. Super.

ivzu77
07.09.2021 4 z 5

Vždycky jsem chválila i této autorky krátké kapitoly, které udržují napětí a děj v pohybu. I tentokrát mi to velice vyhovovalo, ale na začátku jsem se právě díky těm krátkým kapitolám v ději ztrácela a hodně osob mne mátlo. Ale pak se vše propojilo a opět to bylo čtivé, rychlé a dobré.

Toňula
11.08.2021 4 z 5

Možná trochu slabší než předchozí autorčiny knihy , ale i tak spokojenost.. trochu jsem sice vytušila pachatele, přesto jsem si užila čtivý a napínavý děj.

ctenarkaEva
21.06.2021 4 z 5

Čtivý příběh s nečekaným závěrem.

Avila
18.05.2021 3 z 5

Bohužel ale podle mého je to nejslabší díl této série.... Přesto že příběh měl potenciál .... Který se autorce bohužel úplně nepodařilo využít.
Souhlasím s komentářem níže od Kekik že v knize bylo zbytečně moc věnováno prostoru jedné rodině... na úkor pořádného vyšetřování a objasnění motivu.
A tolik chyb v textu jsem už dlouho nezažila....
Například : "Jeho babička říkala, že včera domů nepřišel domů"
"Miluje mě, odvětil chladným, monotónním vlasem"
Takže bohužel spíš průměr.

thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě