První, která zemře přehled

První, která zemře
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417233/bmid_prvni-ktera-zemre-Jtk-417233.jpg 4 233 233

Jedné horké letní noci spadne mladá žena ze střechy a zemře. Na tichou ulici je přivolána vyšetřovatelka Alex Kingová. Oběti Keiře Northové bylo dvacet let, byla šťastná a bezstarostná. Její smrt vypadá jako nehoda, ale na koberci je rozbité sklo a svědek zaslechl hádku. Je možné, že ji chtěl někdo zabít? Keiřini přátelé se nezdají tak nápomocní, jak by Alex čekala, a pitva odhalí, že Keira skrývala tajemství: byla v pátém měsíci těhotenství. Alexův tým brzy pochopí, že všichni Keiřini nejbližší přátelé mají tajemství, za jehož uchování by byli jistí lidé schopní i zabít. Jakmile si Alex uvědomí, že Keira by mohla být jen první obětí na dlouhém seznamu, její vodítka ji zavedou k vlastnímu prahu. Alex se musí potýkat se svými démony - dokáže chytit vraha, než zemře někdo další?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega
Originální název:

The First One To Die , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První, která zemře. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (71)

Ava365
30.03.2024 2 z 5

Rozhodně to nebyla kniha, na kterou se člověk celý den těší. Dočteno jen s velkým úsilím. Autorka se neubránila stereotypu, který je v současné literatuře asi nutností, takže si vyšetřující nesla životem stigma problémového vztahu s umírající matkou. A konec už byl jeden velkej maglajs - šíleně překombinován a za hranou uvěřitelnosti.

TerkinKnižnySve
16.03.2024 4 z 5

Victoria Jenkins - První, která zemře


Počet strán: 353
Vydavateľstvo: #knihyomega
Žáner: #thriller #horor #detektivka

Výborná zápletka, dej nás okamžite vsunie do vraždy. nikto nevie kto, nikto nevie prečo.

Privolaná je dvojica Alex a Chloe, perfektná detektívna dvojica.

Musím povedať, že tu to od začiatku ukazovalo na jedneho vraha, až dokial sam nebol zabitý Takže treba riešiť a hľadať nanovo!

Dej bol veľmi zamotaný, stopy viedli všade len nie tam kde boli. Čo sa mi samozrejme veľmi páčilo.

Ale musím povedať, že cca po 130 stranách som mala chuť knihu zavrieť, pretože sa to točilo stále okolo toho istého a mňa chytala mierna depka.

Našťastie sa to potom rozbehlo

A teda na konci som zírala a chápala, rivalita a pomsta to je to najhoršie čo môže byť a ten najlepší predpklad k vražde.

Štafeta č. 151
Kniha č. 60/2024

#recenzieTerka #kniznastafeta #kniznarecenzia #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #victoriajenkinsauthor #prvnikterazemre

Obsah:

#nebezpečnétajomstvo #vyšetrovanie #smrť

Jedné horké letní noci spadne mladá žena ze střechy a zemře. Na tichou ulici je přivolána vyšetřovatelka Alex Kingová. Oběti Keiře Northové bylo dvacet let, byla šťastná a bezstarostná. Její smrt vypadá jako nehoda, ale na koberci je rozbité sklo a svědek zaslechl hádku. Je možné, že ji chtěl někdo zabít? Keiřini přátelé se nezdají tak nápomocní, jak by Alex čekala, a pitva odhalí, že Keira skrývala tajemství: byla v pátém měsíci těhotenství. Alexův tým brzy pochopí, že všichni Keiřini nejbližší přátelé mají tajemství, za jehož uchování by byli jistí lidé schopní i zabít. Jakmile si Alex uvědomí, že Keira by mohla být jen první obětí na dlouhém seznamu, její vodítka ji zavedou k vlastnímu prahu. Alex se musí potýkat se svými démony - dokáže chytit vraha, než zemře někdo další?


schvomis
06.03.2024 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Bavila mě.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha První, která zemře v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených343x
ve Čtenářské výzvě44x
v Doporučených12x
v Knihotéce285x
v Chystám se číst189x
v Chci si koupit31x

Štítky knihy

vraždy Wales thrillery pro ženy

Autorovy další knížky

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře
2020  77%Děti ohně
2021  80%Slib mrtvým
2022  70%Hádka