Dívky ve vodě

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/big_divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 3.9336

Detektivové Kingová a Laneová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Omega

The Girls in the Water, 2017

Kniha Dívky ve vodě

JankaV80

Já osobně řadím mezi průměr, co se detektivek týče. Příběh se mi místy zdál až zbytečně rozvláčný, některé věci/skutečnosti se v knize opakovaly zbytečně i víckrát. Ani jedna z hlavních postav (Alex a Chloe) mi moc k srdci nepřirostla. Propojení přítomnosti s minulostí hodnotím kladně, stejně tak krátké kapitoly.

katerina28349

(+ SPOILER) Dívky ve vodě je oddechová detektivka, která je velice čtivá má krádké kapitoly které mají spád. Dvě policistky, které řeší případy mrtvých mladých žen. Obě policistky jsou velice sympatické a navzájem se doplnují každá má svého kostlivce z minulosti. Jedna z policistek pátrá na vlastní pěst kdo před lety zabil jejího bratra a dostává se sama do hledáčku vraha. Tím čím si prošla jedna z policistek v dětství a dospívání za to má můj obdiv. Ráda si přečtu další detektivku od této autorky.

barusak1

Kniha se mi líbila. Krátké kapitoly a zajímavý děj. Těším se na další díly

lalaserka
18.12.2021

Pěkný thriller, děj odsýpal, líbili se mi krátké kapitoly, bylo to aspoň napínavější. Odhalení vraha přišlo ve vhodnou chvíli.

Faila
12.12.2021

Určitě to nebyla žádná hrůza, ale ani nic dechberoucího. Místy hodně průměrná detektivka plná „nečekaných" zvratů a akčních scének, bez kterých by to podle mě bylo lepší. Možná zkusím i další díl, ale asi dám přednost lepším autorům.

JustWomen
18.11.2021

Takový průměr, dvě dějové linie, ale musím říct, že ta Chloina mi přišla hodně nudná. Nic moc se nedělo, bez originality a bez emocí. Nakonec vše do sebe zapadlo, tak aspoň za ten konec 3 hvězdy.

iveta3689
06.10.2021

Přes polovinu knihy se děj věnuje jen osobním problémům detektivek. Vyšetřování bylo hodně v pozadí a rozběhlo se pomalu. Pak to začlo být zajímavější, bohužel ale také dost předvídatelné.

Jara.v
12.08.2021

Kniha se mi dobře četla a díky zpracování to odsýpalo. Celkově knihu hodnotím dobře a odhalení vraha proběhlo ve správnou chvíli, aby konec nebyla nuda.