Dívky ve vodě

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 3.9283

Detektivové Kingová a Laneová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy
Vydáno, Omega

The Girls in the Water, 2017

Kniha Dívky ve vodě

petrarka72
předevčírem

Klasika, thriller podle učebnice, vrah jasný cca od poloviny - ale jako oddechovka v pořádku.

Flafinka

Urcite si prectu dalsi dil. Hlavne proto, ze jsem zvedava, jak se budou osudy Chloe a Alex vyvijet. Nemohu se rozhodnout, jak hodnotit. Bylo to dobre, ctive, zapadlo to do sebe, primerene napinave. Presto vysetrovatelka opustena bezdetna zena a jeji kamoska - hezka mlada divka v nesnazich s pohnutym osudem - necetli uz jsme to nekde?

Ira13

Kniha se četla velmi dobře a velmi rychle. Měla spád i napětí. Jdu hned do dalšího dílu

Kykys

Postavy super, zápletka.. no ušla, ale znát vraha tak dlouho před koncem? To asi není moc pro mě. Nebylo to špatné, jen jsem asi čekala víc.

alice2741

Detektivky mam rada, ale nemohla sem se zacist, ale asi v pokovine to nabralo spad a musela sem bleskove docist..

Jenny46

Knihu jsem si vybrala do výzvy, ale nemohla jsem se začíst asi můj problém...
Pomalý rozjezd, určitě zajímavé téma a časem dám šanci od autorky další detektivce

Lindulinek

Kniha se mi líbila, nebyla úplně top, ale četla se dobře.

KKK

Supr, doporučuji.