Dívky ve vodě

Dívky ve vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/bmid_divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 4 385 122

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega

The Girls in the Water , 2017

EmillyT
29.10.2020 3 z 5

Za mě průměrná lehce předvídatelná detektivka. Kniha se čte dobře, ale chyběl mi nějaký napínavý zvrat.

twiggynka
08.10.2020 5 z 5

Příběh dobrý, čtivý. Bavili mě to :)

Millyf
13.09.2020 4 z 5

Výborná detektívka,dej má po každej kapitole nenechal knihu odložiť.Napinave zvraty,určite si od autorky v budúcnosti rada zase knihu kúpim .

stanislav0373
04.09.2020 3 z 5

Tohle je spíš čtení pro ženy, kniha jich plná a to včetně emocí a na ně navazujících reakcí, kterým jsem prostě jako chlap neměl šanci porozumět...Ale jinak celkem fajn.

allblacks
27.08.2020 5 z 5

Četla se skvěle. Už se chystám na další autorčinu knihu.

Berta099
14.08.2020 5 z 5

Super příběh určitě budu chtít i knihu druhou přečteno na dva zátahy

Awča
05.08.2020 3 z 5

Příjemná průměrná detektivka. Četla se dobře, případ byl zajímavý. Ale bylo to takové ploché, žádné strhující momenty, nic mě nepohánělo číst dál.
Letní oddechovka, nic míň, nic víc.

denisa4297
03.08.2020 5 z 5

Kniha se skvěle četla. Je super, že vrah není hned od začátku znát. Alex s Chloe se bezvadně doplňují.

SoniaR
28.07.2020 5 z 5

Mně se kniha moc líbila, četla se dobře :)

alzbeta4340
05.07.2020 3 z 5

Dvojice policistek je sympatická a má v sobě určitý potenciál. Kniha má ale určité rezervy. Hlavně proto, že se dost táhl případ týkající se Chloina bratra. Bylo celkem jasné, že se obě vyšetřování spolu spojí, přesto byl děj jaksi kostrbatý a málo plynulý. I tak zkusím další díl, prý má být lepší.
3,5 hvězdičky

ivzu77
04.07.2020 4 z 5

Děkuji za doporučení, tato detektivní serie pro mne začala touto knihou velice slibně. Četli se mi to skvěle, příběh se odvíjel, obě vyšetřovalky mi byly sympatické a těším se na další.. za mne kniha připomínala příběhy Roberta Bryndzy

monika7180
30.06.2020 5 z 5

Dívky ve vodě byla jedna z nejlepších knih,co jsem četla,velice napínavé, určitě si ji někdy ještě jednou přečtu.

swayno
30.06.2020 5 z 5

Moc jsem od knihy neočekávala a nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem!

Kalima206
27.06.2020 3 z 5

Myšlenka podle mě zajímavá.
Kniha se mi četla taky moc hezky, jen mi úplně hlavní hrdinky nepřirostly k srdci a ke konci už to bylo pro mě takové hodně předvídatelné a to sem člověk, který neví do poslední kapitoly, kdo je tedy vrah.
Ale na druhou stranu sem ráda, že sem knihu přečetla a bavila mě :)

ivka67
21.06.2020 4 z 5

Nebylo to úplně špatné,ale nemělo to takový ten správný spád jako u jiných detektivek.

bigben
19.06.2020 3 z 5

Taková průměrná detektivka...

evik_svistik
06.06.2020 5 z 5

Styl psaní mi maximálně vyhovoval, hlavní hrdinky mi byly sympatické, přečteno jedním dechem. Pro mě taková příjemná detektivní jednohubka.

konicekbily
31.05.2020 3 z 5

Formou krátkých kapitol nás chce autorka přesvědčit, že děj se bude hnát plnou parou vpřed. Není tomu tak. Děj se mnohdy vleče a často odbíhá od hlavní linie. Přeskakování v časové linii je popsáno podivně a špatně se mi v něm orientovalo. Průměr.

Kerberos
20.05.2020 3 z 5

Průměrná detektivka,určitě jsem čekala víc.Mám i druhý díl tak dám holkám ještě šanci.

Theresa.2679
16.05.2020 5 z 5

Dobře se mi četla, takže přečteno skoro hned, líbila se mi :)

sérioví vrazi thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře