Dívky ve vodě

Dívky ve vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/bmid_divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 4 385 122

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega

The Girls in the Water , 2017

Ira13
20.04.2021 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře a velmi rychle. Měla spád i napětí. Jdu hned do dalšího dílu

Kykys
20.04.2021 3 z 5

Postavy super, zápletka.. no ušla, ale znát vraha tak dlouho před koncem? To asi není moc pro mě. Nebylo to špatné, jen jsem asi čekala víc.

alice2741
20.04.2021 3 z 5

Detektivky mam rada, ale nemohla sem se zacist, ale asi v pokovine to nabralo spad a musela sem bleskove docist..

Jenny46
03.04.2021 3 z 5

Knihu jsem si vybrala do výzvy, ale nemohla jsem se začíst asi můj problém...
Pomalý rozjezd, určitě zajímavé téma a časem dám šanci od autorky další detektivce

Lindulinek
30.03.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, nebyla úplně top, ale četla se dobře.

KKK
14.03.2021 5 z 5

Supr, doporučuji.

Market.maky
03.03.2021 5 z 5

Velmi poutavá knížka se zajímavou zápletkou. Kniha s detektivním případem, kde na konci jednotlivé části do sebe zapadnou jako dílky puzzle. Kniha se navíc velmi dobře čte, je psaná v krátkých kapitolách, takže než člověk mrkne, přečte jedním dechem klidně 40 stran.

jasmína
19.02.2021 5 z 5

Těším se na další díl, protože jsem si po dlouhé době přečetla napínavou detektivku, od které jsem se nemohla odtrhnout.

1bublina
09.02.2021 3 z 5

S knihou jsem se hodně trápila. První 2/3 mě to vůbec nebavilo. Přišlo mi, že autorka rozjela až moc různých linek a hlavní postavy - vyšetřovatelky Alex a Chloe - mi byly lhostejné. Dokonce jsem některé odstavce přeskakovala, což dělám jen výjimečně. Poslední třetina už měla spád a napětí, takže dám autorce ještě šanci a zkusím druhý díl, který jsem dostala k Vánocům.
ČV 2021 - 19. Kniha, která má na obálce srdce.

Teri27
07.02.2021 3 z 5

Do detektivek se vždycky trochu nutím. Ale nakonec jsem byla v tomto případě příjemně překvapená.

PetraCy
05.02.2021 4 z 5

Dobře se četla, napínavý příběh, už se těším na další...

Martiiiik
02.02.2021 4 z 5

Nebyla to zas tak špatná kniha, ale trochu mi něco na autorčině stylu nesedí.. trochu pomalejší rozjezd, ale pak už to utíkalo.. akorát na můj vkus se autorka často opakuje, vysloví nějakou myšlenku a to samé je o dvě strany později a to samé o další stranu později.. téma bylo docela zajímavé.. ale postavy mi nepřipadají moc reálné.. moc rychle se během knihy mění vlastnosti postav.. do Čtenářské výzvy, ale další knihu si jistě nějaký čas nevyberu..

BariEli
23.01.2021 3 z 5

Taková tuctovka. Neurazí, nenadchne:-(

KatyM.
28.12.2020 4 z 5

Kniha se dobře četla. Už se těším na další díl.

perpe2a
16.12.2020 4 z 5

Thriller, vyšetřovatelky jsou dvě ženy a sériový vrah. Začátek knihy a konec wow, střed lepší průměr. Ale celkově to stojí za přečtení, líbilo se mi.

HanulkaK.
11.12.2020 4 z 5

Přečteno asi za tři dny, příběh příjemně plynul, neztrácela jsem se v postavách, nebylo tak brutální jako třeba Bryndzovy detektivky, určitě si přečtu i pokračování. Hlavní postavy působily lidsky, nevykonstruovaně, prostě srozumitelná a čtivá kniha.

lenka7679
08.12.2020 2 z 5

Těšila jsem se a přišlo zklamání. Když řeknu, že to byl šedošedý průměr, je to u této knihy pochvala. Na to, kolik má stránek, tak je minimálně polovina spíš rozbor osobního života, než vyšetřování vražd. Ty se tam spíš tak nějak připletly. Řešily se také tak nějak samy. K žádnému wau momentu nikde nedošlo. Mělo to potenciál, který byl hned z kraje zahrabán.

JaneTrestry
29.10.2020 5 z 5

Kniha se mi od této autorky moc líbila. Byla čtivá, napínavá a mohu říci, že ohledně vraha jsem nějaké tušení měla. Ale i tak trochu překvapení to pro mě bylo. Tato kniha je pro mě od této autorky novinkou a jsem sna 100% spokojená, že si velice ráda přečtu další její knihy, které vydala či vydá v budoucnu. Tento žánr se mi hodně líbí. Obě hl. postavy se mi moc líbily a obě jsou sympatické. Každá má svého strašáka ve skříni. Kdo ne. Ale tím, čím si ta jedna jako dítě i v letech dospívání prošla, za to má můj obdiv, protože já bych se dávno zhroutila. V lepším případě. Takže dávám plný počet hvězdiček.

Leniii
29.10.2020 3 z 5

Příjemná detektivka, která se dobře čte...ale chyběl mi tam trošku nějaký zvrat..

Simix.š
29.10.2020 3 z 5

Průměr. Příběh fajn, jen už je těch dívek nějak moc, přijde mi to vše jak přes kopírák. Taková nenáročná oddechovka na dvě odpoledne. Jak zde psal někdo níže, žádný ten wow moment se v celé knize nekonal. A tak šokující konec (jak láká obálka) to teda rozhodně nebyl. Za mě 60 %

sérioví vrazi thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře