vera4669 Online vera4669 komentáře u knih

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Mě se kniha líbila hodně, lehce se četla, hlavní hrdina sympaťák, těším se na další díl na podzim

14.08.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Hlavní hrdina sympaťák, ale nebavily mě odborné pasáže, které jsem doslova přeskakovala, zápletka zajímavá, ale mohla být uchopena lépe, něco tomu chybělo, napnutá jsem nebyla ani chvilku

10.08.2019 3 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Nádherné, dojemné .. Atticus nezklamal, mohla bych jeho básně číst klidně každý každičký den

09.08.2019 5 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Jak psal někdo níže - název knihy trochu zavádějící, žádné velké tajemství, kniha se četla dobře, škoda těch chyb, a že jich bylo. Hlavní hrdinka sympatická, konec trochu zklamal, žádný pořádný motiv, no za mě průměr, ale ráda si zkusím přečíst další, až bude

08.08.2019 3 z 5

Smrtící řeka Smrtící řeka Dervla McTiernan

Tahle kniha mě opravdu hoodně bavila. Nenudila jsem se ani chvilku, ba naopak jsem byla nucena číst doslova všude i za chůze jak jsem byla zvědavá. Poslední dobou jsem četla pár knih u kterých už jsem ztrácela pojem kdo je kdo, zde to nehrozilo. Nebylo zde milion postav apod, prostě parádní čtení

08.08.2019 5 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Trošku zklamání, ale některé básně byly pěkné, ale znovu bych si asi nepřečetla

06.08.2019 3 z 5

Nežádejte o milost Nežádejte o milost Martin Österdahl

Na začátku jsem se trošku ztrácela kdo je kdo, ale jinak velmi povedený thriller

06.08.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak tohle byl o moc lepší kousek než Za zavřenými dveřmi, napínavé, dobře napsané, přečteno jedním dechem

01.08.2019 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Pro mě kniha naopak o level výš než kniha Zimní lidé, ta mě tak nezaujala. Byla jsem i celkem napnutá, kniha se četla dobře, ale musím ubrat hvězdu za hodně chyb a hlavně chvilku trvá než se člověk začne orientovat kdo je kdo.. Občas jsem musela na začátku listovat zpět abych se zorientovala. Ale jinak příjemná duchařina

30.07.2019 4 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Kniha mi bohužel moc nedala, spousta všeobecných mouder, hodně opakování apod., nicméně četla se celkem dobře, ale znovu už bych to nedala

29.07.2019 3 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Milá oddechovka, která neurazí..

27.07.2019 4 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Neskutečně silný pravdivý příběh, který vám bude lámat srdce s každou další stránkou..tohle se nedá chápat, čeho je schopen člověk, který by vás měl milovat. Kniha ve mě nechala spoustu pocitů a spoustu slz

26.07.2019 5 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Kniha se mi hodně líbila a zanechala ve mě spoustu pocitů, taky nechápu tak nízké hodnocení

21.07.2019 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Silná kniha, kterou pochopí, kdo zažil.. Lidé jsou vůči této problematice často slepí, myslí si, že je to pouhé poutání pozornosti a jsem ráda, že autorka napsala tuto skvělou byť smutnou knihu, při které jsem prolila potok slz.

14.07.2019 5 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Hodně dobré... Sympatický osamělý střelec. Kniha se dobře četla, autora jsem dosud neznala a určitě od něj koupím další knihy

14.07.2019 5 z 5

Patrioti Patrioti Pascal Engman

Co napsat, skvělý debut, aktuální otázky, pokřivený pohled na svět, propletené osudy lidí.. Přečteno na jeden zátah, napínavé, smutné

07.07.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Příjemná oddechovka, nečekaný konec, zvraty a napětí, přečteno za pár hodin

06.07.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Nějak mi v knize chybělo napětí, střídání mnoha postav, že jsem se v tom celkem ztrácela občas. Jinak se ale kniha četla dobře

05.07.2019 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Jedna z nejsilnějších knih o holokaustu, silný příběh silného muže, ne každý by tohle vydržel.. Opravdu buďme rádi, že jsme tohle nezažili

05.07.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak tahle kniha byla opravdu jízda. Pro mě veliké překvapení. Obálka mě nezaujala a v knihovně jsem ji stále přehlížela na úkor jiných (teď musím říct, že neprávem), skvělý ač jiný styl psaní a místy jsem se opravdu nasmála.

30.06.2019 5 z 5