Prokurátor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406607/big_prokurator-V5x-406607.jpg 4.1801
Série:

Prokurátor 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Kontrast
Originální název:

Prokurator, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (222)

Kniha Prokurátor

dzzarka
16. května

Tuhle knížku a stejně jako její dvě pokračování jsem měla doma dlouho.v rámci recyklace knihovny, jsem se po éře thrillerů, pustila i do lehké literatury a fajn, byla jsem spokojena není to určitě na plný počet, ale čte se dobře
Dej je jednoduchý, ale libi se mi jak spisovatelka dokázala, aby jste postavy milovala nebo nenáviděli, erotika tam byla taky, ale ne na úrovni Markýze, takže spíše jako zpestření na pozadí středně vysoké politiky.

ErčaV.
27. dubna

Kniha se četla dobře, akorát ta erotika tam moc není. Děj byl zajímavý a i napínavý. A líbí se mi, že autorka neskáče od něčeho k ničemu.


Gracinka
19. dubna

Ehm...
Kde že byl ten žhavý sex? Za celou knížku si to rozdali sotva 6x a dvakrát to tam bylo napsané jen jako kdyby šli do krámu pro housky.
První polovina knížky byla děsná. Příběh o Šedivakovi nuda. Druhá polovina už byla lepší.

MAU256
02. dubna

Prokurátor a advokátka, on je na lovu, ona se prostě jednou konečně rozhodla. Ani jeden z nich však netušili, kdo ten druhý je, o to přišel větší šok, když se setkali v soudní síni u jeho největšího případu. Jenže ona obhajovala protistranu.

Jemně jsem projel prstem po krajce. Kinga se na mě podívala a zašeptala: "Máš pravdu, střízlivá už tedy nejsem... Asi to zabalím a půjdu na pokoj."

No a jak to s nimi nakonec dopadlo? Knížka není špatná, stojí za přečtení.

sssimkova
15. března

Jako takový hodnocení si to fakt nezaslouží. Žádný literární dílo to není, ale! V dnešní uspěchané době absolutně chápu, že lidem sedne tento styl psaní, který jsem jinde ještě neviděla. Žádný okecávání kolem, proste rychle jdoucí příběh, co snesl i detektivní-krimi složku a mělo to spád. Bum prásk, za dvě hodiny máte hotovo Jedno mi nedá spát, kontroverzní Polsko nemá problém s autorkou, co píše tyhle š*k story? To jako vážně? Nemá tuhle knihu mají u nich ve státě zakázanou?

Juici
12. března

.. Nikdy v životě bych si nepomyslela, že tohle jednou řeknu, ale... Máte pravdu, pane prokurátore ..

Musím říct, že mi chvilku trvalo, než jsem se pořádně začetla. Nakonec jsem byla vtažena do děje a byla to svižná jízda. Za mě palec nahoru za erotické scény i zápletky. Je fakt, že jsem moc neočekávala detektivní příběh, ale vůbec mi to nevadilo, ba naopak.

Připravuji se na další díly a jsem trochu zklamaná, že podle anotace asi nebudou pokračovat v příběhu Kingy a prokurátora Łukazse. Tak uvidíme.

Eva_Skala99
18. února

Kniha předčila mé očekávání. Čtivě napsaná, zápletky dobře i chronologicky sepsány.
Je to tak trochu detektivka, plná napětí, okořeněná trochou peprných scén.
Kinga mě okouzlila už po pár kapitolách, je to jako by někdo popsal moje vystupování po celý život. Doporučuji!! Těším se na další díly.

Littlemonday
03. února

Prokurátor - Paulina Świst

Tuhle knihu jsem dostala k Vánocům od manžela a říkala jsem si, že erotický román do té mé knihovny plné thrillerů krásně zapadne jako odpočinkové čtení. Přibalila jsem ho tedy na dovču a na lehátku se těšila na jednu z těch trošku přihlouplých knih plných sexu a jen doufala, že budou genitálie hlavních postav popsány nějak normálně. (Zkuste si přečíst Královskou ságu plnou číči a ptáka a pochopíte moje modlitby.)

A víte co? Místo erotického románu se mi dostalo detektivního románu s některými peprnějšími scénami, které byly popsány naprosto skvěle.

Hlavní hrdinka Kinga je právnička a čeká jí zastupování nevlastního bratra. Nadšená z toho není, ale co jí zbývá?

Při jednom z večerů v baru, kam jde vypnout, protože má náročnou práci a manžela nevěrníka, potká druhou hlavní postavu knihy - svérázného Łukasze. Ten jí učaruje a ona si u něj užije noc plnou vášní.

Jaké je pro ni překvapení, že po jejím ranním tichém odchodu Łukasze potká znovu - u soudu jako prokurátora.

A pak už se necháte jen unášet příběhem. Jejich soukromým vztahem, jejich případem…
Spoustakrát je pro vás připraveno překvapení, jak moc spolu zdánlivě vzdálené věci souvisí.

Rozhodně doporučuju! ️

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

1 ...