Prokurátor

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406607/big_prokurator-V5x-406607.jpg 4.2643

Prokurátor 1.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Kontrast

Prokurator, 2017

Kniha Prokurátor

Mirkatka

Kniha je napínavá od začátku až do konce. Advokátka Kinga si chce po rozchodu s přítelem užít ne vázané dobrodružství. Tvrdě však narazí. Muž, s nímž strávila noc je prokurátor, který má rozhodnout v případu jejího nevlastního bratra, jehož obhajuje.

Monni

Komentar píšušu po dlouhé době od čtení a musím dpriznat, že už si nepamatuji o čem byla :D budu si ji muset asi přečíst znovu jestli bude někdy čas :D

Denny94

Knihu jsem četla v rámci štafety u @tera_cte a jsem opravdu ráda,že jsem se mohla zúčastnit.Bylo to mé první setkání s autorkou a já věřím,že nebylo poslední. Mám ráda Hate to love a v právnickém prostředí to byla dokonalost.Chemie mezi hlavními hrdiny byla opravdu dokonalá - úplně to mezi nimi jiskřilo což ještě dokreslovalo jejich škádlení.Bylo hezké jak si vzájemně nechtěli přiznat své city. Kniha je čtivá a zvládnete ji opravdu za jeden den.

lihate

Moje první knížka od téhle autorky a já zírám! Hrozně moc mě to chytlo a přečteno jsem měla během pár hodin.
Lukáš je ale strašnej kretén, ze začátku mě tak neuvěřitelně štval... Úplně mě iritoval a dělal všechno pro to, aby ztvárnil muže, kterému bych se vyhýbala. A vlastně byl takový dost dlouho. Skoro nic nedokázal řešit s čistou hlavou a hned vybuchl, to nejsou zrovna přívětivý vlastnosti.
Kinga měla často fakt dobrý slovník. Její kousavý, sarkastický a hádavý poznámky, kterými dokázala skvěle mířit a ještě líp trefit, mě dostávali a musela jsem se jim smát.
Já vůbec nevím, co jsem od Pauliny Swist čekala, ale rozhodně jsem dostala mnohem víc. Jakmile mě kniha po pár stránkách vtáhla do děje, už jsem nemohla přestat číst dál, dokud neskončila. Čtivá je i tím, že se střídají pohledy Kingy a Lukase v krátkých kapitolkách.
Příběh se mi líbil hrozně moc. Je to totálně originální, nový a podle mě skvělý

Lenísek

Prokurátor je má první kniha od Pauliny Świst a vůbec jsem nečekala, že mě až tak chytne. Na jednu stranu se to sice četlo samo, ale ze začátku jsem se bála, že budu číst jednu scénu dvakrát. Naštěstí se to pak zlepšilo.

Erotická linka mi nepřišla přehnaná a právnické prostředí to skvěle oživovalo. K postavám jsem si ale nenašla vůbec žádnou cestu. Za mě to byl jen průměrný (a velmi čtivý) příběh.

Vanula06
04.12.2021

Kniha je skvělá, pro mě nejlepší díl z těch tří (byť Komisař a Podezřelý jsou také super). Bylo to velmi napínavé, skvělý děj a zároveň se mi líbila i ta vášeň, erotika, která tomu thrilleru/detektivnímu žánru dodala šmrnc (dříve jsem nečetla erotické thrillery, ale nadchlo mě to - i Sandra Brown píše skvěle tento žánr). Za mě doporučuji.

katkaq
17.11.2021

Těšila jsem se na spojení detektivky a možná trochu romantiky. Čekala jsem něco podobného seriálu Zločiny ze sousedství. Po první kapitole jsem knížku zahodila, protože jsem na ero románek neměla náladu. Pak jsem se k ní, ale vrátila a příběh se začal rozjíždět. Postavy měli zajímavou minulost ale i tak zůstali "ploché". Kniha mě neoslnila ani dějem ani romantickou linkou.

johana3160
15.11.2021

(+ SPOILER) Za me slabsi prumer. Postavy celkem uchazejici, pribeh taky celkem usel, ale je tu prilis ale. Na zacatku jsem se celkem bala, protoze to vypadalo ze kazdou spolecnou scenu hrdinu bude autorka popisovat dvakrat, coz se nastesti nestalo a v tomhle ohledu se to pekne rozjelo. Nevim kdo tomuhle dal oznaceni “eroticke”, ale je to obycejna cervena knihovna, coz vzhledem k tomu ze jsem mela naladu na erotiku pekne nastve. Napad pribehu byl dobrej, ale nesedel mi konec s “brachou”.. bylo to moc snadne a rychle…
Celkove mi proste autorcin styl tak docela nesedl, ale ocenuju slusny napad a pribeh.