Komisař

Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž. Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415297/big_komisar-bOj-415297.jpg 4.2371

Prokurátor 2.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Kontrast

Komisarz, 2017

Kniha Komisař

johana3160
27. listopadu

Zacinam si zvykat na aitorcin styl, urcite to neni posledni kniha. Jen jsem mela teochu zmatek v tech polskych jmenech. Mozek mi to ne uplne pobiral a chvilema jsem premyslela kdo je kdo… hold jsem zvykla na anglo-americka nebo ceska, ty polska mi prijdou divna.

Makyt
14. listopadu

Jak já miluju jejich hlášky a ostrovtip. Ani ženské hrdinky si nenechají jen tak něco líbit. Zuzana trochu slabší než Kinga, ale dokonale to vyvážil Wyrwa.

dencazrnu
11. listopadu

Opět skvělá jízda, stejně jako u Prokurátora. Tyhle knihy mají prostě šmrc, děj příjemně plyne a je to všechno okořeněno špetkou erotiky :-) Prostředí soudu mě baví a já jsem ráda, že i v této knize se objevil jak Chladný tak Kinga. Takže kdo hledá oddechové čtení, vzhůru do této série, mohu jen doporučit :-)

renefer

Tyhle knížky se čtou rychle jak namydlený blesk. Říkala jsem si ještě jednu kapitolu, tak ještě tuto kapitolu a najednou jsem měla knížku přečtenou. Ale jak rychle přečteno tak rychle zapomenuto, vzhledem k návaznosti na první díl celkem problém. Radek je na pár facek a Zuzu nechápu, mnohem víc se mi líbil Daniel, tak doufám, že některý další díl bude o něm.

Kristy.Seb

I další díl z této série byl prostě skvělý! Napínavé, někdy až příliš drsné na mě, ale velmi dobře napsaný napínavý a erotický děj v jednom.

vera4669

Před delší dobou jsem četla Prokurátora, který se mi hodně líbil, ale k dalšímu dílu jsem se dostala teprve nyní a musím říct, že se mi snad líbil ještě více, tempo bylo vražedné a kniha se četla úplně sama.. Nechyběly ani chvilky napětí, za mě super, určitě se pustím do dalšího dílu

Pája699

O chlup se mi Prokurátor líbil více, ale to neznamená, že Komisař byl špatný a nudili by jste se u něj. Za mě super čtení. Má to švih, akci, žádná zbytečná omáčka kolem. To se mi u spisovatelky líbí, že zbytečně scény nenatahuje na x stránek. Méně je opravdu někdy více. Radek sympaťák, Zuza trošku naivní husička, ale co, krásně se doplňovali a mě se to líbilo a bavilo. Těším se na pokračování.

anna7852

Ani druhý díl nezklamal, prostě super