Život ve dvou

Russell Green je ve svých dvaatřiceti víc než spokojený se svým životem. Má nádhernou ženu, rozkošnou šestiletou dcerku, úspěšnou kariéru a velký dům v Charlotte. Žije svůj sen a manželství s okouzlující Vivian je hlavním zdrojem jeho štěstí. Jenže pod vší dokonalostí začínají prosvítat neshody, a během pár týdnů se vše, co Russ považoval za samozřejmé, obrátí v prach. Bez ženy a bez práce se Russell snaží postavit znovu na nohy a postarat se o dcerku. Ukáže se, že být tátou na plný úvazek je největší výzva, kterou kdy v životě poznal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350919/zivot-ve-dvou-4pG-350919.jpg 4.3250
Vydáno:, Ikar (ČR)

Two By Two (2016)

Kniha Život ve dvou

barca9312

Poutava kniha se smutným a zároveň šťastným koncem

vera4669

Milá oddechovka, která neurazí..

hanka6036

Oddechová knížka - alespoň pro mě. Byla to příjemná změna po dlouhé době. Od Nicholase Sparkse jsem prozatím nic nečetla a tady ta knížka mě přesvědčila, že jsem dělala chybu. Určitě nebyla poslední.
Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, protože mi chyběl nějaký děj (asi deformace z thrillerů), ale jakmile se v knížce vyměnili role a muž se musel začít starat o dceru, nějak mě to chytlo a nepustilo. Pro mě opravdu krásná knížka plná emocí. Jediný, kdo mi v knížce moc neseděl byla Vivian, ale i tak se knížka zařadila mezi moje nejlepší přečtené tohoto roku.

kudrdlinka

Ze začátku jsem se do knížky nemohla moc začíst, ale zlomilo se to, když se Russel začal starat o London. Někdy mi to sice přišlo zbytečně zdlouhavé, Vivien mě neuvěřitelně štvala, někdy i Russell, který se nedokázal vzepřít, ale celkově je to krásné čtení hlavně o vztazích v rodině. Prostě dojemný příběh plný emocí, kdy se ke konci slzám ubrání asi málokdo.

MimiNinaFuraha

Je to jednoduchá a oddechová knížka, ale moc milá. Klidně vám ji doporučím. Konec mě dojímal. Moc hezké...i když ze začátku to bylo celkem předvídatelné.

andy_nejedla

Krása! Několikátá knížka od Sparkse a těším se, až si přečtu nějakou další :)

Adél97

První kniha od autora a líbila se mi natolik, že si určitě chci přečíst další díla.

cukrovka

Tak tentokrát jsem úplně nadšená nebyla, ale jak je u autora zvykem na konci jsem bulela jak želva. Postavy byly skvěle vykresleny, nic nebylo černé nebo bílé. Zajímavý příběh, ale při čtení mi moc nevyhovovalo vyprávění z Russova pohledu.