Život ve dvou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Russell Green je ve svých dvaatřiceti víc než spokojený se svým životem. Má nádhernou ženu, rozkošnou šestiletou dcerku, úspěšnou kariéru a velký dům v Charlotte. Žije svůj sen a manželství s okouzlující Vivian je hlavním zdrojem jeho štěstí. Jenže pod vší dokonalostí začínají prosvítat neshody, a během pár týdnů se vše, co Russ považoval za samozřejmé, obrátí v prach. Bez ženy a bez práce se Russell snaží postavit znovu na nohy a postarat se o dcerku. Ukáže se, že být tátou na plný úvazek je největší výzva, kterou kdy v životě poznal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350919/zivot-ve-dvou-4pG-350919.jpg 4.3250
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Two By Two (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Kniha Život ve dvou

Přidat komentář
barca9312
03. srpna

Poutava kniha se smutným a zároveň šťastným koncem

vera4669
27. července

Milá oddechovka, která neurazí..

hanka6036
23. července

Oddechová knížka - alespoň pro mě. Byla to příjemná změna po dlouhé době. Od Nicholase Sparkse jsem prozatím nic nečetla a tady ta knížka mě přesvědčila, že jsem dělala chybu. Určitě nebyla poslední.
Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, protože mi chyběl nějaký děj (asi deformace z thrillerů), ale jakmile se v knížce vyměnili role a muž se musel začít starat o dceru, nějak mě to chytlo a nepustilo. Pro mě opravdu krásná knížka plná emocí. Jediný, kdo mi v knížce moc neseděl byla Vivian, ale i tak se knížka zařadila mezi moje nejlepší přečtené tohoto roku.

kudrdlinka
19. července

Ze začátku jsem se do knížky nemohla moc začíst, ale zlomilo se to, když se Russel začal starat o London. Někdy mi to sice přišlo zbytečně zdlouhavé, Vivien mě neuvěřitelně štvala, někdy i Russell, který se nedokázal vzepřít, ale celkově je to krásné čtení hlavně o vztazích v rodině. Prostě dojemný příběh plný emocí, kdy se ke konci slzám ubrání asi málokdo.

MimiNinaFuraha
19. července

Je to jednoduchá a oddechová knížka, ale moc milá. Klidně vám ji doporučím. Konec mě dojímal. Moc hezké...i když ze začátku to bylo celkem předvídatelné.

andy_nejedla
12. července

Krása! Několikátá knížka od Sparkse a těším se, až si přečtu nějakou další :)

Adél97
07. července

První kniha od autora a líbila se mi natolik, že si určitě chci přečíst další díla.

cukrovka
05. července

Tak tentokrát jsem úplně nadšená nebyla, ale jak je u autora zvykem na konci jsem bulela jak želva. Postavy byly skvěle vykresleny, nic nebylo černé nebo bílé. Zajímavý příběh, ale při čtení mi moc nevyhovovalo vyprávění z Russova pohledu.