Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život

Máte občas chuť někoho poslat do... ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou štastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Chcete být úspěšní? Tato kniha vás nebude litovat, nebude vám říkat, že vše bude dobré a nakonec se vše vyřeší. Naopak vám ukáže skutečnost. V mnoha ohledech totiž škodíme sami sobě. Ale pomůže vám! Ukáže vám totiž kroky, kterými opravdu budete moci změnit svůj život a posunout ho k lepšímu. Bez zbytečných řečí, ale popravdě a otevřeně. Autor bestsellerů, Tomáš Kosačík, v ní popisuje jak pomůžeme během několika kroků naprosto převrátit náš život. Jak nemá smysl některé věci vůbec řešit, nemáme si brát názory jiných k tělu, být občas sobci, jak získat naději, nový cíl a splnit si sny. V této knize najdete myšlenky, které vám můžou pomoci ke změně: - Nežij život nápojového automatu - Když ucítíš foukat vítr... - Limity jsou jen v naší hlavě - Energetičtí upíři ve vašem životě - Vztahy, které tvoří náš život - Život jako jízda na horské dráze - 6 kroků k vyššímu sebevědomí A další desítky kapitol nejen o Vás. "Napsal jsem tu nejosobnější a nejvíce otevřenou knihu, ve svém životě, kterou bych chtěl sám číst", říká autor knihy. Tomáš Kosačík patří s nákladem přes 270 tisíc prodaných výtisků k nejoblíbenějším českým autorům. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí změnit život k lepšímu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349468/big_promrhane-dny-myslenky-ktere-mi-zme-1Ru-349468.jpg 3.5143

Kniha Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život

Waldhans
04.08.2021

Pozitivní atributy knihy:
- Kniha je velice stručná a plná užitečných mouder.
- Některé kapitoly vám třeba pomohou otevřít oči.
- Poměrně motivační a po duchovní stránce obohacující čtení.

Negativní atributy knihy:
- Kniha obsahuje pár gramatických chyb a literárních nedostatků. Vzhledem k tomu, že má autor knihy údajně vystudovanou vysokou školu, tak je to velice smutné.

LenkaDv
21.06.2021

Kniha se mi líbila. Podobných je spousta, ale tato je psána trochu jinak - nemám ráda takové ty, kde jedna myšlenka je opakována pořád dokola. To u této nebylo.

Annabelka
05.03.2021odpad!

Knihu jsem ani nedočetla, čekala jsem od knihy úplně něco jiného, než nějakou myšlenkovou knihu, která byla taková o ničem

lacinq
04.02.2021

Promrhaný čas nad touto knížkou. Žádné nové poznatky, zkratkovité, chaotické, povrchní, historky ze života vsazené do textu tak nějak zvláštně - úplně nekorespondují s myšlenkami, lehká arogance autora, neustálá propagace jeho ostatních děl, velké písmo a zbytečné ilustrace přes půl stránky, překlepy.

Papik.21
15.12.2020

Kniha se pěkně čte, ale občas mi přijde se si autor protiřečí a v některých věcech se opakuje. Kniha mi nic nového nedala. Četla jsem jiné knížky tohoto ladění a při porovnání s nimi je tato spíše podprůměrná.

Kipam
07.09.2020

Je to taková "motivačka" pro začátečníky. Tím to nechci nijak snižovat, ba naopak. Je to pěkně a čtivě napsané.

Jajusenka
19.06.2020

Kniha se čte dobře. Protože jsem ale četla již více motivačních knih, tato mi bohužel nedala vůbec nic nového.

dream.rose
11.05.2020

Byla to moje první "motivační knížka", kde jsem čekala že bude hromada klasických citátů a rad do života, které si přečtete na internetu, ale byla jsem strašně překvapená. Moc se mi líbilo, že Tom dával do svého psaní i osobní příklady něčeho co se mu odehrálo v životě, přišlo mi to, že je čtenář Tomovi blíž. Bylo to prostě hezky zajímavě napsané, občas jsem se pousmála, že má vlastně Tom pravdu a jak primitivní to je. Měla jsem po dočtení zvláštně uspokojený pocit a věřím, že se do knížky ještě jednou podívám.