Milostné dopisy slavných mužů 1

Milostné dopisy slavných mužů, díl první, je sbírka romantických milostných dopisů slavných osobností minulosti i současnosti. Když Carrie Bradshaw, hrdinka seriálu a filmu Sex ve městě, z této krásné sbírky předčítala Panu Božskému, miliony žen po celém světě začaly tuto knížku shánět. Nyní máte možnost i Vy přečíst si romantické milostné dopisy, které napsali slavní muži jako Ludwig van Beethoven, Napolean Bonaparte, Robert Browning, Lord Byron, Lord Randolph Churchill, Winston Churchill, Mark Twain, Oliver Cromwell, F. Scott Fitzgerald, Gustave Flaubert, Johann Wolfgang von Goethe, Victor Hugo, James Joyce, Franz Kafka, John Keats, Jack London, Wolfgang Amadeus Mozart, Theodore Roosevelt, Jr., George Bernard Shaw, Lev Nikolajevič Tolstoj, Vincent Van Gogh, Voltaire a další....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284525/milostne-dopisy-slavnych-muzu-1-z5a-284525.jpg 3.2221

Milostné dopisy slavných mužů 1.

Literatura faktu

Vydáno: , Omega

Love Letters Of Great Men

Kniha Milostné dopisy slavných mužů 1

Ešína

Kniha mě neoslovila tak, jak jsem doufala :(

vera5841

Čekala jsem milou a romantickou oddechovku, ale bohužel... kniha se mi četla těžce. Část s dopisy byla příjemná, ale u mnohých jsem měla pocit, že mi něco uniká a chybí mi úplný kontext.
Část s poezií mě jen přesvědčila, že básně nejsou nic pro mě a do jiných se pouštět nebudu.

pocketka
22. březnaodpad!

Ne, ne, prostě ne. Čekala jsem dojetí, jak se budu rozplývat nad hlubokou láskou významných historických osobností, kdy vše museli dát právě do dopisů. Možná to bylo překladem, ale za mne prostě ne. Zbytečná kniha. Bohužel.

Sova15

Asi jsem čekala "červenou knihovnu". Některé dopisy ale byly krásné. A kdo z nás, ženy, by nějaký nechtěl v životě dostat? Bylo by to tak romantické, lepší než SMS "Co bude k večeři, lásko ? "

Runinka

Moc hezká knížka.

Alethea_k

Za mě takové guilty pleasure pro milovníky seriálu, ale narovinu. Ta kniha je úplně zbytečná.

Anna 13
12.08.2020

Když velikání milují.
Když touží nebo láskou trpí.
Když propadnou ženě.
Když je zcela pohltí nejhlubší cit...

...pak píší dopisy. Takové dopisy, jejímiž adresátkami bychom chtěly být všechny.

Je až magické se jimi "probírat" a snít o příběhu ukrytém v nich.
Kniha, která má kouzlo.

Kristy.Seb