Milostné dopisy slavných mužů 1

Milostné dopisy slavných mužů, díl první, je sbírka romantických milostných dopisů slavných osobností minulosti i současnosti. Když Carrie Bradshaw, hrdinka seriálu a filmu Sex ve městě, z této krásné sbírky předčítala Panu Božskému, miliony žen po celém světě začaly tuto knížku shánět. Nyní máte možnost i Vy přečíst si romantické milostné dopisy, které napsali slavní muži jako Ludwig van Beethoven, Napolean Bonaparte, Robert Browning, Lord Byron, Lord Randolph Churchill, Winston Churchill, Mark Twain, Oliver Cromwell, F. Scott Fitzgerald, Gustave Flaubert, Johann Wolfgang von Goethe, Victor Hugo, James Joyce, Franz Kafka, John Keats, Jack London, Wolfgang Amadeus Mozart, Theodore Roosevelt, Jr., George Bernard Shaw, Lev Nikolajevič Tolstoj, Vincent Van Gogh, Voltaire a další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/284525/milostne-dopisy-slavnych-muzu-1-26w-284525.jpg 3.4160

Milostné dopisy slavných mužů 1.

Literatura faktu
Vydáno, Omega

Love Letters Of Great Men

Kniha Milostné dopisy slavných mužů 1

hanavka
09. listopadu

Realita bohužel nenaplnila asi příliš vysoká očekávání. Velký potenciál milostných dopisů se úplně ztratí v odfláknuté redakční práci a navíc zoufale chybí kontext. Druhá část knihy působí, jako by byla přidána, jen aby se opticky jednalo o knihu a ne "sešitek".

LenkaGonn
05. listopadu

V sexu ve městě, vypadá tato kniha romantičtěji. Moje představa byla jiná. Knihy jsem začínala číst asi 3x. Vždy jsem jí odložila. Na některé knihy není vždy ta nejlepší doma a tato je jedna z nich. Musím říct, že některé dopisy byly nádherné. Pokud tuto knihu vezmete jako knihu dopisů, které byly psány před 100 let, tak se vám bude líbit. Kor když si představíte jak to pro ty dvojice muselo být těžké. Dělily je války a jen slova mohla obsáhnout vše co ten muž cítil a upřímně mnoho mužů neumí být romantických a popsat to co cítí. Proto se mi ta kniha líbila, byla plná lásky.

Ella_85
02. listopadu

Jsem v pulce knihy a docela na rozpacich, cekala jsem neco jineho...

vera4669

Trošku zklamání, ale některé básně byly pěkné, ale znovu bych si asi nepřečetla

domino1701

Za mě zklamání. Některé dopisy a básničky byly dobré. U zbytku jsem se skoro nudila.

zaba335

Kniha mě velmi okouzlila. Potěší každou romantickou duši. Je rozdělena na dvě části: dopisy a básně. Každý dopis a každá báseň měli něco do sebe a všechny tvoří bezpodmínečně vynikající celek. :)

Hania932

Uff, tak tahle kniha není rozhodně pro mě. Kniha byla zmíněna v mém oblíbeném seriálu a to v Sex ve městě. A z toho důvodu, jsem si knihu pořídila. A pro mě to bylo velké zklamání. Některé dopisy byly docela dobré, ale zbytek byl o ničem.

Joannebro

Krásná kniha a krásná sbírka milostných dopisů. Občas když mám náladu v ní listuju. Narazila jsem na ní přes film/serial Sex ve městě a jak jí Carrie četla Božskýmu věděla jsem, že ji musím mít. A nelituju toho :) Není to na klasické čtení ale je zajímavé jak muži dokázali vyznat lásku skrze slova