Lháři, lháři

Lháři, lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373675/bmid_lhari-lhari-KmB-373675.jpg 4 315 75

DC Charlotte Stafford série

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Liar Liar , 2017

janastok
06.03.2024 4 z 5

Celkem povedená detektivka. Je vidět, že autorka byla policistka, postavy jsou věrohodné. Příběh napínavý, jen trochu ukecaný konec.

Adriena838772
15.02.2024

Autorka píše čím dál tím víc moc dobře a líbí se mi to

p. Rochesterová
25.01.2024 4 z 5

Zatím mě všechny tři díly bavily...těším se na další

Kristulda
13.10.2023 3 z 5

Tohle byl boj, četla jsem jí dlouho, měla jsem problém se začíst a udržet pozornost. Přitom celkově námět nebyl úplně špatný a předešlé dva díly byly dobré. Úplně mě to odradilo přečíst si další knihu.

katerina8537
08.05.2023 4 z 5

Sarah Flint má výborný styl psaní, ale u této knihy se mi zdálo, že je až zbytečně dlouhá. Jinak opět nezklamala a těším se na další pokračování.

Tereyciiik
17.04.2023 5 z 5

Kniha se mi opět moc líbila. Byla napínavá, čtiva a rychle to vše utikalo. Skvělé popsány dej, pachatele i obětí. Vše krásně propracované a jednolite. Zatím všechny její knihy jsou ooravdu skvělé.

PolBara
26.11.2022 4 z 5

Série s Charlotte Stafford mě velmi baví, dobře se čte. Nejen Charlie, ale celý vyšetřovací tým je mi sympatický, líbí se mi, jejich soudržnost. Hlavní myšlenka i celý příběh byl zajímavý. Dobře je popsána i postava pachatele včetně motivu k tak hrozným činům.

Kekik
11.10.2022 3 z 5

Trvalo tři dny, než jsem se začetla, ale pak už to šlo poměrně rychle.
Příběh je zajímavý, ale nesedí mně styl psaní. U Maminčina mazánka jsem to ještě tak nevnímala, u Sběratele trofejí jsem již měla problém. A ten trval i zde. Přesto ale v sérii budu pokračovat. Nejen pro to, že jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet vztah Charlie a Bena, ale i proto, že jsou ty případy zajímavé. Jen si zvyknout na ten styl.

Darja.8
27.07.2022 5 z 5

Napínavé čtení

Mathiola8
21.07.2022 5 z 5

Čím dál lepší. Moc mě to baví, je to napínavé, čtivé. Už se těším na další díl. Navíc krásná obálka knihy.

Jaruš7
08.07.2022 5 z 5

Autorka je z letité zkušenosti a policejní praxe v obraze z níž čerpá v tomto případě frustrovanou neschopnost potrestat skryté zločiny.
Je to odvážné a vypovídající.
Jako z "Desatera" by měla být zákonitost uplatňována u těch co jsou vyvolení.
(Ale jak je vidět i na politické scéně jsou tací jenž vlastní pocit nadřazenosti přetaví své ego v klamnou nedotknutelnost.)

Příběh o zpytování, který musí zákonitě napadnout, neboť : hoď kamenem, kdo jsi bez viny.

Ideál je asi pouze v románech.
Superčtivo, upravený obraz ze jsoucna.

moudivlacek
27.03.2022 5 z 5

Jediné, co policisté nemají rádi víc než pachatele různých činů, je právě policejní inspekce. A ono to bude asi navzájem. Policisté brání právo, lidi, přesto to jsou jen lidé, kteří nejsou všichni vzor čestného a kladného hrdiny. A najednou tu pár policistů brutálně zemře, dlouho se neví proč, Charlie pátrá po vrahovi, každopádně to není to jediné, čemu čelí. Pořád je vyšetřován inspekcí Hunter pro svůj poslední případ a postup rozkazů v něm, Charlie je nešťastná z Bena, který opět vklouzl do depresí kvůli minulému případu a strachu o ni. A Charlie ví, že si nedá pokoj, dokud nevypátrá nejen vraha, ale i důvod proč. Navíc je tu nový člen týmu, který mi byl protivný od začátku, a zdá se, že nejen mně.
Skvěle napsané, bez hluchých míst, skvělé dedukční schopnosti Charlie i vynikající práce jejího týmu. Těším se na další díl.

Dumicek
10.03.2022 4 z 5

Kniha se četla dobře..Námět též nebyl špatný a celkově to pěkně utíkalo,ale i tak nemohu dát plný počet,protože mi tam přeci jen něco scházelo...i tak ale byla kniha plná napětí a zvratů.

čef
04.03.2022 5 z 5

Zde si autorka zřejmě vyřídila účet ze svých aktivních let u policie a napálila to do policejní inspekce ze všech zbraní. Samozřejmě je to alespoň trochu klasickou zápletku obměňující děj, takže vůbec neprotestuji. Detektivku jsem si tedy dost užil, je to vcelku alespoň trochu nad průměrem, podívám se, jestli seženu předchozí díly této série.

rekon
04.03.2022 3 z 5

Kniha to není špatná, ale kdo nečetl přechozí díly, trochu se v tom ztrácí (myslím dějovou linii Charlie a Bena). Což byl i můj případ.

ZuzanaZ83
09.12.2021 4 z 5

Třetí díl byl za mě o málo slabší než ty předchozí, přesto je mi parta kolem Charlie moc sympatická.
V tomto dílu řeší policejní tým vraždy policistů, u jejichž zohavených těl zůstávají červené růže.
Spisovatelka samotná pracovala řadu let u Metropolitní policie, její postavy mi tak připadají velmi uvěřitelné. Líbí se mi citlivost vyprávění, na konci každého příběhu do sebe všechno tak nějak zapadne.

monte
03.11.2021 4 z 5

pro mě čtivá a napínavá detektivka

Drahuš
14.10.2021 5 z 5

Napínavá, propracovaná, prostě skvělá kniha.

Bellsinka
05.10.2021 5 z 5

Skvělé pokračování které mohu jedině doporučit!
I když je kniha delší, přijde mi že to vůbec nevadí možná i naopak , při čtení jsem měla různé pocity a domněnky kdo je asi vrahem a nenechala mě klidnou.

Lka
05.10.2021 5 z 5

Další skvělé pokračování série. Mě se kniha moc líbila. Celou dobu mě držela v napětí. Určitě knihu doporučuji.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi anglické romány

Sarah Flint
britská