Sběratel trofejí

Pozoruje a vyčkává... A počítá. Každý z nich uchovává ve formaldehydu, aby se uchoval. Každý prst znamená jednu oběť, mučenou a zabitou. Srdce vyřízlá z hrudi a místo nich vložený symbol konkrétní zrady. A každý týden přibude nová trofej. V jeho očích se všechny oběti provinily a musely zaplatit. Jedno však všechny oběti spojuje. Přijde Charlotte na to, co to je?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354201/sberatel-trofeji-uEV-354201.jpg 4.2236

DC Charlotte Stafford 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Omega

The Trophy Taker, 2017

Kniha Sběratel trofejí

netopýrek1985

Parádně se četla ????

Erlif

V minulé knize to byl guláš se jmény, tady už to bylo o poznání lepší. I když autorka lidmi opravdu nešetří. Zvykla jsem si na autorčin styl psaní, který je poněkud obsáhlejší, takže Sběratel trofejí se mi líbil více. Přesto série nepatří k mým top a vracet se k nim nebudu a kompletní série půjde do světa...
K samotnému příběhu... má spád, akci, napětí. V této knize chybí větší pohled vraha, což je škoda, jen je vidět z jeho dětinského přemýšlení, že je velmi narušený a nebezpečný. Nápad na padoucha je velmi reálný.

pavla67
29.12.2020

Tak jsem precetla mazanka a sberatele a velmi se mi to libilo, vyhovuje mi styl psani, Charlot je velmi sympaticka a cely policejni sbor taky uz se tesim na dalsi dily jestly je sezenu.Doporucuji

Míša02
27.12.2020

Kniha se moc hezky četla a přišla mi o něco lepší než první díl. Krásně promyšlené a vše do sebe pasovalo. Určitě doporučuji přečíst. Snad bude podobný i další díl.

Dejzy1
25.12.2020

Dobře napsané. Napínavá detektivka. Z chaotického Mazánka jsem byla trochu zklamaná, Sběratelem jsem si spravila chuť.

jana1941
17.12.2020

Kniha je čtivá a napínavý, za mě asi lepší, než první díl, ale něco mi tam chybělo. Příběh byl místy malinko zmatený a je v něm hodně postav. Kniha není špatná, ale bohužel se nezařadí mezi mé Top.

mona.benny
20.11.2020

Maminčin mazánek se mi líbil více, proto tady ubírám hvězdu. Nebylo to tolik napínavé a čtivé. Ale ráda si přečtu další případy téhle svéhlavé policajtky.

Janaves
10.10.2020

Kniha se mi líbila, hezky se četla. Sběratele jsem odhalila hned,což se mi moc často nestává. Ale i tak nelituji,byla jsem spokojená.

vraždy thrillery

Sarah Flint