Lháři, lháři

Lháři, lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373675/bmid_lhari-lhari-KmB-373675.jpg 4 318 75

DC Charlotte Stafford série

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Liar Liar , 2017

Sarrah
23.01.2020 5 z 5

Tak šup sem s další. Napínavé od začátku. Charlie a Hunter jsou super, mám je ráda. Knížky od Sarah mě prostě baví, jsou čtivé, napínavé, vtáhnou mě do děje. Za mě 200% :D

mirunda
14.01.2020 5 z 5

Knihy této autorky mě baví víc a víc. Tahle byla skvělá. Některá hodnocení nechápu. Každopádně se těším na další knihu ze série.

Katulinka69
12.01.2020 3 z 5

Příběh fajnový, ale nějak jsem se ani po třetí knížce nesblizila s hlavními hrdiny

petula22
07.01.2020 3 z 5

Bavily mě první 2/3 knihy, zápletka dobrá, celkem napínavé, propracované, poslední část..nevím...takový slabší dojezd, celkově za mě průměr.

AkiKagami
05.01.2020 5 z 5

Další úžasný případ. Tak nějak od začátku jsem tušila pohlaví vraha. A když se to potvrdilo hned mi byla známá i osoba. Ale napínavé od začátku až do konce. Úžasný děj který mrazí. Z těch tří příběhů byl tento nejlepší. Nic nechybělo. Senzace. Těším se na další případ a příběh.

a.k
01.01.2020 4 z 5

Charlie řeší vraždy, při kterých se pachatel zaměřil na členy policejního sboru. Jako svůj podpis zanechává vrah na místě činu rudou růži.
Propracovaná detektivka, pohled očima vraha i obětí a dlouhou dobu i nejasný motiv přidává knize plusové body. I když předchozí epizoda "Sběratel trofejí" byla o chlup lepší, tento detektivní případ určitě stál za přečtení a bavil mě.

Lena081
25.12.2019

Po předchozích knihách za mě zklamání,dlouho mi trvalo než jsem se v knize zorientovala a dočetla jen abych s úlevou mohla sáhnout po další knížce.

Hella
19.12.2019 2 z 5

Tak nevím....vážně jsme my všichni četli stejnou knihu? Já se tím vůbec nemohla prolouskat, nebavilo mě to, pletly se mi postavy a ke kvalitě předchozích dvou příběhů to podle mě mělo sakra daleko.

Didi15
11.12.2019 5 z 5

Super čtivá detektivka, Charlie a Hunter mě baví . Těším se na další díl.

Pazďa
12.11.2019 5 z 5

Stejně jako 2 předchozí díly, výborná, čtivá, moderní detektivka která chytne a nepustí, těším se na další díly

Ajuszka
09.11.2019 5 z 5

Jo jo tak tohle bylo hodně dobré a zvrácené. Už při prvních stránkách jsem věděla, že tahle kniha mě nudit rozhodně nebude. A pokud jste si Charlie ještě doposud neoblíbili, po téhle knize to přijde samo. Jen doufám, že další případ bude brzy, neboť jsem měla po takové pauze občas výpadky v osobním příběhu.

Ivulka432
04.11.2019 5 z 5

Mám pocit, že ze všech tří knih tato byla nejlepší a nepropracovanější. Moc se těším na další díly s Charlie a Hunterem! Velmi hezká a čtivá detektivka.

Ihivanka
01.11.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Autorka opět nezklamala!

willovw
28.10.2019 5 z 5

Výborná! Autorka je díl od dílu lepší!

Krisařka
02.10.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, jak jsme již u autorky zvyklí, bavila mě více než maminčin mazanek ale top pro mne zatím zůstává sběratel trofejí. Každopádně se těším na další

detektivní a krimi romány sérioví vrazi anglické romány

Sarah Flint
britská