Lháři, lháři

Lháři, lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373675/bmid_lhari-lhari-KmB-373675.jpg 4 318 75

DC Charlotte Stafford série

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Liar Liar , 2017

bigben
24.08.2020 4 z 5

Opět spokojená:-)

sabca
20.08.2020 5 z 5

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale potom už jsem měla problém knihu odložit. Je to první kniha od této autorky co jsem přečetla a určitě přečtu i další. Doporučuji

Tereziee
04.08.2020 5 z 5

Škoda, že tahle autorka není víc vidět. Píše totiž skvěle. Knihy jsou promyšlené, mají rychlý spád a sympatické hlavní hrdiny. Stylem příběhu bych tuhle sérii přirovnala k Bryndzovi nebo Marsonsové. Takže určitě neváhejte a jděte do ní!

kachnat
04.08.2020 4 z 5

Nejlepší ze serie. Čtivé, do poslední chvíle jsem netušila, kdo je muž v pozadí. Tedy, dokud na to nepřišla Charlie :-) Ráda doporučuji.

TerezaaBaarova
15.07.2020 5 z 5

Už jsem si Charlie a Huntera oblíbila, že mi na konci knihy bylo až líto, že série končí.
Sarah Flint se řadí mezi mé oblíbenkyně a budu s radostí kupovat další její knihy!
Opět, promyšlené, případ zamotaný, děj vás nepustí.

stanislav0373
13.07.2020 4 z 5

Jsem rád, že je každá kniha o kousek lepší, nežli předchozí. Maminčin mazánek měl obrovský potenciál, ve Sběrateli trofejí byla konečně patrná policejní práce a ve Lháři, lháři se vše příjemně spojilo. Samozřejmě, ještě mi občas pokulhává řešení některých situací (!!!) a neskutečně mě štve, že je Metropolitní policie ozbrojena pouze znalostí zákonů a ve výjimečných případech i slzným plynem ve spreji...
Navzdory tomu se jedná o příjemné čtení na líné léto.

ArwenAragorn
13.07.2020 3 z 5

Takový průměrný thriller.

maličkán
03.07.2020 5 z 5

Stejně jako Maminčin mazánek, napínavá, čtivá kniha. Doporučuji.

zuziosi
22.06.2020 5 z 5

Sarah prostě umí ????

veronika3141
02.06.2020

Knihy od tehle autorky mi vzdy na zacatku nejdou ,ale pak se začtu a nemuzu se dockat rozuzleni za me i tak pekna kniha,kterou doporucuji :)

Balthazar
24.05.2020 3 z 5

Asi nejslabší ze série, ale i tak celkem zajímavy dej, který nenudil a pokud vyjde další díl, určitě zase vyrazím do knihkupectví ????

vojteska70
18.04.2020 odpad!

Tak tohle jsem nedocetla. Nudné a přišlo mi to naprosto nezáživné

Monni
19.03.2020 4 z 5

Další super kniha od autorky. Tahle mi přišla malinko slabší než ostatní, ale i tak byla pořád dobrá. Vraha sem opět netušila, ale to už se dá u této autorky očekávat.

Miluna40
28.02.2020 odpad!

Po necele tretine jsem knihu odlozila,vubec jsem se nezacetla

Termina
13.02.2020 3 z 5

Hlavní postavy této knižní série jsem si oblíbila, přesto mi přišlo ze tento díl měl pomalý a až příliš nenásilný spád na kvalitní detektivku. Tak snad příště ... DÍK!

JustWomen
02.02.2020 2 z 5

Dočteno s vypětím všech sil, něco tomu chybělo, nic originálního, spousta nepřijatelných věcí, třeba úplně na hlavu mi přišlo, když si vrchní vyšetřovatel v době největší akce vypne telefony, protože potřebuje chvilku pro sebe... Polopatické vysvětlování na konci, aby to vůbec dávalo smysl, a ty řeči: ty jsi nejlepší, ne, ty jsi lepší - nedalo se to číst.

Olous1
01.02.2020

Tak za mě ne.Půjdu proti proudu,mě to vůbec nebavilo,nemohla jsem se začíst tak i když to dělám nerada,odkládám.

adela2230
30.01.2020 4 z 5

Knížka se dobře čte, jen mi občas připadala zbytečně zdlouhavá. Předchozí díly se mi líbili o malinko víc.

vera4669
26.01.2020 4 z 5

Knížka mi přišla lehce slabší než předchozí, přesto přečteno v jednom dni, Charlie a Hunter jsou super, knížka byla místy napínavá a konec jsem nečekala, takže spokojenost

jasmína
25.01.2020 5 z 5

Nemám opět co vytknout.....

Jen, že jsem zvědavá na další díly.....

detektivní a krimi romány sérioví vrazi anglické romány

Sarah Flint
britská