Lháři, lháři

Lháři, lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373675/bmid_lhari-lhari-KmB-373675.jpg 4 318 75

DC Charlotte Stafford série

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Liar Liar , 2017

Monkas1
27.09.2021 5 z 5

Doporučuji

EllSeifert
30.08.2021 3 z 5

Po koupi jsem si všimla, že jde o třetí díl série. Vzhledem k tomu, že jde o detektivku, mě to nijak nerozhodilo a na čtenářský zážitek to nemělo žádný vliv. Kniha mě však jako celek bohužel vůbec nezaujala. Děj se až příliš táhl, na téměř 400 stran zde bylo žalostně málo akce. Samotné vraždy byly zajímavé, troufnu si říci, že i důkladně promyšlené, jejich vyšetřování však jako by překáželo. Samotné postavy byly nijaké, v záplavě jmen nebylo ani třeba zjišťovat, o koho jde. O samotné hlavní hrdince se také téměř nic nedozvíme a její „vztah“ s Benem je spíše na obtíž.

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Perfektní děj.

sipkulka
16.07.2021 5 z 5

Zatím nejlepší z celé série, kniha je napínavá, má spád..

Míša02
04.06.2021 4 z 5

Autorčiny knihy jsem si oblíbila a ani tahle není výjimkou. Příběh zajímavý, ale je pravda, že se občas trochu táhl. Vůbec by mě nenapadlo, kdo za tím vším stojí. Jen bych příběh trochu zkrátila a nebo dodala více děje.

Renca.ch
02.05.2021 3 z 5

Za mne nejlepší díl série od této autorky, ale detektivka mě nějak extra nezaujala, místy se děj táhl, postavy se pletly, škoda že si autorka nepohrála s lepším popisem některých postav nebo charakterů, Benova postava podle mě tam byla úplně zbytečná, nepochopitelný, zvláštní vztah mezi nimi..

Adýsek69
01.04.2021 5 z 5

Neskutečný. Když jsem přečetla Maminčin mazánek, který si mi mimochodem vůbec nelíbil, měla jsem hroznej strach tohle začít číst, ale jako to byla jízda. Bylo to čtivý, napínavý, energický a vzhledem k tomu, že i zde se objevuje jméno Hunter měla jsem chvílemi pocit, že čtu Chrise Cartera a to já můžu. Skvělá práce!

zdendula31
29.03.2021 5 z 5

První kniha od autorky a jsem nadšená...už sháním další.

Gabux
04.03.2021 4 z 5

Já tuhle sérii z celého srdce miluju a doporučuju všem. Přesto musím říct, že patřím k té menšině, které tento díl přišel zatím nejslabší. Nějak jsem se nemohla začíst.

Ale! Postavy se stále vyvíjí a přitom nevybočují z charakteru. Děj je zase zamotaný a zajímají od začátku do konce. Opět vidíme i do hlavy vraha. A za mě má tahle kniha zatím nejlepší zakončení ze všech.

Jinak velká výhoda celé této série je i v tom, že sama autorka pracovala 35 let u Metropolitní policie a proto si myslím, že to co čteme je velmi, ale opravdu velmi blízko tomu, co se reálně v takové práci děje.

Prostě a jednoduše - Tuhle knihu, a vlastně celou sérii, si určitě přečtěte. Nebudete litovat.

shootingstar
23.02.2021 2 z 5

Dost jsem se na ni těšila, ale zklamala mě. Četla jsem i obě předchozí knihy autorky, a stále nevím, jak Charlie vypadá, stále nevím, jaký je rozdíl mezi Naz a Sabirou, a Ben je mi stále ukradený. Tak to už je asi někde chyba.

Lenama18
02.02.2021 4 z 5

Asi nejlepší díl od této spisovatelky. Celou knížku jsem byla napnutá kdo stojí za sérii vražd, konec sice neměl ten správný WOW efekt ale i tak to byla jedna ze super detektivek.

TerezaJágrová
04.01.2021 5 z 5

Super detektivka, čtivá, zajímavý příběh. Rozhodně mě nezklamala, doporučuji.

Nikkaa
01.01.2021 5 z 5

Opět spokojenost, občas jsem byla tak dojatá až mi pár slz ukaplo. Kniha byla jako celek super vše utíkal a mělo spád, mohu ale říct že jsem si z počátku myslela že vraždy má nasvedomi někdo úplně jiný.

jana1941
28.12.2020 3 z 5

Předchozí díly série mě bavily víc. Tenhle díl mi přišel chvílemi zbytečně zdlouhavý a nudný, celkově mě to bohužel nějak nechytlo.

martina2540
24.11.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, i když na konci mi chyběl efekt překvapení, kdy člověk zjistí, že je do vražd zapojený i někdo, do koho by to vůbec neřekl.

RADOST
26.10.2020 4 z 5

Hra na policajty a zloděje. Ale ne ta dětská. A ne hra, ale skutečnost. Promyšlená, hrůzostrašná, psychopatická honba živená až nepochopitelnou nenávistí. Dobře napsané, napínavé. Doporučuji.

SimonaP
06.10.2020 4 z 5

Čtivá, napínavá kniha. Autorka je čím dál lepší.

Špekyn
19.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Opět velmi zdařilá detektivka. Zápletkou a postupem vyšetřování s různými podezřelými dokonce lepší než předešlé díly.
Nicméně, už mě trochu unavuje to klišé, když vraždí policista - většinou ještě nějaký inspekční vyšetřovatel. Už je to takové ohrané, copak takoví lidé by prošli opakovaně psychotesty?? Samozřejmě nechybí ani útok na hlavní postavu, ačkoliv zde to alespoň není ta nejzasadnější.
Ale knihu jsem si užila, je čtivá a napínavá. Vztah mezi Charlie a Benem mě baví a velice mě zajímá, jak se bude vyvíjet dál (fandím mu). Těším se na další díl!

roman9276
10.09.2020 3 z 5

Bohužel ani s třetím pokračováním se tady nekoná žádnej zázrak. Knihy naneštěstí postrádají wow efekt odhalení vraha, který mě nutěj pomalu ani nedýchat jak jsem napnutej a tady se to prostě neděje. Postavy jsem si po třetím dílu nijak extra nezamiloval a nemyslím si, že se to kdy stane. Lháři, lháři byl nejlepší díl z celý série o Charlie, kde se vyskytuje opět zajímavá zápletka. Opět mě baví brutalita jednotlivých vražd. Vyšetřování a příběh už tolik ne.

MichaelaS081
26.08.2020 5 z 5

Super.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi anglické romány

Sarah Flint
britská