Líbánky

V ráji jsou problémy... Jemma vždycky chtěla perfektní líbánky a jejich přípravě věnovala spoustu času. Čtyřdenní výlet do pětihvězdičkového letoviska na Maledivách, kompletní servis, luxusní vila a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale změnil se v noční můru. Protože muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, zmizel z ostrova bez stopy. A její vysněný život se v okamžiku zhroutil. Existuje na ostrově někdo, komu může Jemma věřit? A především – kde je její manžel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390196/libanky-hWh-390196.png 2.819
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Vendeta

The Honeymoon

Kniha Líbánky

hlenicka
včera

Hej katastrofa!! Jakože směju se, ale od 1.strany sem věděla, že to bude špatné.. A taky že bylo. Na druhou stranu, ségře se to líbilo. Každý má jiný názor :-)

Ajuszka
předevčírem

Malá rada na začátek : Nikdy nečtěte recenze na knihu předtím, než si ji přečtete. Protože opravdu platí, sto lidí, sto chutí. Mě se kniha líbila moc. Přečetla jsem ji za 2 dny a vůbec to nebylo špatné čtení a konec jsem Teda neuhádla, což mám u knih ráda. Za mě ano :)

alilunka

Byla to fakt tragédie. Nuda, vůbec to neutíkalo. Žádnej děj, ale nejhorší byla pitomá hlavní hrdinka a ten konec by napsalo líp snad i kdejaký dítě. Ztracenej čas i peníze.

cleopatra11

Tak jako dočetla jsem.. Jen proto, že mě zajímalo, jak to skončí a jestli můj tip byl dobrej.. Jen mi to sakra připomíná už jeden natočený film, ale nevzpomenu si na název..

Michelinecka84

Až na hlavní hrdinku, která mi vyloženě lezla na nervy svým věčným fňukáním a nespokojeností se vším se mi kniha vcelku líbila. Konec byl tedy nečekaný ale bavilo mě to.

marki.dvorakova

Tak tahle knížka mě hodně nebavila a dost jsem se přemáhala ji vůbec dočíst. 3/4 knihy nuda, skoro nic se nedělo kromě fňukání hlavní hrdinky a vrácení se do minulosti. Posledních pár stránek konečně nabídlo nějakou "akci", ale ten konec to zase úplně zazdil. Zrovna thrillerem bych tuto knihu nenazvala. Konec je spíš k smíchu.

Kočička911

Mě se to líbilo.. I fňukna Jemma - nerozhodná jak děcko.
Konec? docela šokující..
Ale zase knih s předvídaným koncem je dost. Tohle jsem nečekala ani omylem, takže za mě dobrý.

lucka202

Doteď nechápu, co jsem to zase přečetla. Celkově to bylo celkem nuda, ženská byla na přesdržku. A ten konec... To byl fór jak o Silvestru. Dvě hvezdy, přesně jak píše vera4669- za pobavení.