Líbánky

V ráji jsou problémy... Jemma vždycky chtěla perfektní líbánky a jejich přípravě věnovala spoustu času. Čtyřdenní výlet do pětihvězdičkového letoviska na Maledivách, kompletní servis, luxusní vila a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale změnil se v noční můru. Protože muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, zmizel z ostrova bez stopy. A její vysněný život se v okamžiku zhroutil. Existuje na ostrově někdo, komu může Jemma věřit? A především – kde je její manžel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390196/big_libanky-hWh-390196.png 2.9188
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

The Honeymoon

Kniha Líbánky

katpas76

Kniha napsána čtivě, ale příběh není uvěřitelný. Sice si ho budu pamatovat, díky jeho absurditě. Ale celkově to knize a autorce víc uškodilo.

Speedy076
07.10.2021

Kniha mě trochu zklamala. Rozhodně jsem čekala daleko víc a to nezmiňuju hroznou hlavní hrdinku. Konec byl trochu přitažený za vlasy. Přijde mi, že autorka chtěla být originální za každou cenu, a proto si vybrala takovou cestu (trochu nechutnou, zvrácenou, ale vlastně proč ne).

Biba_with_Book
26.09.2021

No, pribeh byl ctivy, dej napinavy, ale ten konec? Tak to pardon, ale ten se hodne nepovedl a diky nemu mam zkazeny dojem z cele knizky.
Autorka se evidentne pokousela o psychothriller, coz je moc fajn a ze zacatku se ji to i darilo, ale ve vysledku to pusobi jako od pubertacky.
Jemme bych dala pesti mezi oci, nejdriv zacne chodit s typkem, pak chce jeho bratra, strasne touzi se za nej vdat a kdyz to prijde, tak to byla vlastne chyba.....ta zenska se na tech libankach chovala tak trapne az se divim, ze se spis v knizce neresila vrazda jeji osoby.

iveta3689
22.09.2021

(+ SPOILER) Je to dobře napsané, svižné, čte se to samo. Ale hlavní hrdinka je na pěst. Protivná, náladová, panovačná, nerozhodná. Její neustálé přelétání mezi dvěma bratry by víc sedělo k nějaké puberťačce. Rozuzlení mě napadlo asi dvě kapitoly předtím, než se vše provalilo, takže to bylo fajn překvapení. Celkově dávám 3,5*.

katkavasik2908
11.08.2021

Konec jsem nečekala, že bude až tak zvrácený. Bylo to pro mě dost napínavé, protože člověk absolutně neví co se děje. A to mě stále posouvalo v ději. Chtěla jsem vědět co se stalo a musela jsem to dočíst. Jen hlavní hrdinka byla taková nerozhodná a to mě opravdu štvalo, že neví co vlastně chce.

PetraCy
05.08.2021

Nečekaný závěr...překvapila...

jana79
23.07.2021

Co na tuhle knihu říct? Koupila jsem si ji i když má hodnocení kolem 60 procent, ale upřímně není zas až tak špatná. Naopak si myslím, že právě proto jak je psaná je oproti klasickým detektivkam odlišná. Ano děj je někdy opravdu příliš zdlouhavý, ale když knihu jsem po několikach stránkách začala odkladat a pak se k ní vrátila, šlo to číst lépe a příběh mě začal o to víc zajimat, jak to bude dál. Možná se děj zdá zdlouhavý i tim, že postrádá typické prvky detektivek, které většinou začínají únosem, mrtvolou, nějakým tajemstvim, nebo rovnou úvahami pachatele. To tu není a možná proto je to jiné, a aby jste celý příběh pochopili a poznali pocity všech zúčastněných, zdá se kniha zdlouhavá. Věřte, že přečtení těchto pasáží vás dovede do tak překvapivého konce, že i vy na konci uznáte, že tyhle zdánlivě zdlouhavé pasáže, daly příběhu hlavu a patu a bez nich by nebyla kniha taková jaká je. Byla by osekana, příliš krátká a hlavně by to bylo bez hloubky, která ukazuje propletenec náhod a událostí a hlavně vyřčených slov, která měla být raději nevyřčena a vše mohlo být jinak a nebo taky ne. Každopádně každý ma jiný vkus na knihy a někomu se kniha může líbit a jinému ne. Mě se libila a konec mě překvapil, rozhodně tohle mě nenapadlo a nelituji ani koupě ani přečtení. Znám daleko horší knihy a ty jsem ani nedočetla. Tahle to nebyla, protože stála za přečtení.

japam
13.07.2021