Pravda o zázracích

Třetí sbírka romantické poezie od bestsellerového autora a instagramového fenoménu Atticuse. Texty o hledání smyslu ve věcech, které nás obklopují, i v nás samých, texty o obyčejných radostech života, o lásce i bolestivých rozchodech. Atticus píše citlivě a úsporně, s vtipem, laskavostí a sobě vlastním půvabem. Svou minimalistickou poezií nám připomíná, že zázraky jsou všude kolem nás – stačí se jen správně dívat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432837/big_pravda-o-zazracich-yEn-432837.jpg 4.2147
Literatura světová, Poezie

Vydáno: , Yoli

The Truth About Magic, 2019

Kniha Pravda o zázracích

Annkag

Krásné pravdy, které vykouzlí úsměv na tváři.
Bolestné smutky, které se dotknou hvězd.
Vyznání lásky,která hory přenáší.
Literárné pero či tužka v rukách génia.

Ivka14

Poezie není nic pro mě většinou, ale tohle bylo velice pěkné a závažím čtení i autorovy další sbírky básní.

Berulidemknihy

Knihu jakožto básně nehodnotím počtem hvězd, pouze napíši hodnocení.
Popravdě nevím, co si o knize myslet. Některé básně byly nádherné, jiné mi naopak přišly nepravdivé až lehce naivní. Samozřejmě jsou v knize slova, která mě okouzlila a ukázala mi zase jiné směry, ale že bych knihu potřebovala mít doma, to se říci nedá.
Co mě vyloženě štvalo byly fotografie. Nevím...ač se někomu můžou líbit, mně přišly, že z knihy dělají typickou tuctovou romantickou básnickou sbírku. Samozřejmě jde pouze o můj názor, jako grafička se na to asi dívám jinak.

eliska2126
16.12.2021

U tohohle si vždycky hezky odpočinu. Je to prostě nádhera, ať už grafické provedení, fotky, tak i verše. Líbilo se mi, že se zde rozebírá i jiná témata, než láska, ale máte tu i dobrodružství, cestování apod. Já jinak poezii nečtu, ale od Atticuse si přečtu asi všechno. Takže za mě, určitě velké doporučení!

JajaCZ
08.11.2021

Nehodnotí sa mi túto knihu ľahko, no jednoducho musím a mám potrebu. Chápem, že mnoho mladých asi osloví, ale bohužiaľ som v nej videla vo väčšine prípadov vykrádačku myšlienok a citátov, ktoré som už niekde počula alebo čítala (dokonca pretransformovaný citát z Pána prsteňov) Niektoré ďalšie "básne" spolu s fotkami a obrázkami, boli asi už len na vyplnenie strán, aby sa to mohlo vydať knižne. Úprimne mi je ľúto, že sa na toto míňa papier.

Jaruš7
18.08.2021

Třetí pozvánka
do příjemné dimenze sebezpytu, o vnímání nadhodnoty citu.

Citace:" Nepotřebujeme, aby se nám splnily všechny sny, někdy jen potřebujeme, aby se nám chvíli zdály."

Jako vždy překvapivě křišťálové - průzračné a blýskavě oslňující.

dlabikk
16.06.2021

Milá knížka. Básně nečtu, ale toto bylo něco tak jiného, milého .....

Suzanne07
27.04.2021

Nejprve jsem dala 5 ⭐ ale potom jsem to musela snížit a sama sobě přiznat, že na poezii prostě nejsem. Pro mě jen prázdné rýmy, které mě ničím neoslovily.