Ďáblova slza přehled

Ďáblova slza https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60040/bmid_dablova-slza-0R6-60040.jpg 4 761 761

V ulicích Washingtonu se pohybuje Hrobař, muž bez nervů a slitování. Muž zbavený osobnosti. Muž, jehož jedinou prioritou je zastřelit každé čtyři hodiny co nejvíce lidí, aby svému pánovi zajistil vyplacení obrovského výkupného. Starosta města se skutečně rozhodne výkupné zaplatit, ale Hrobařův pán a strůjce celého zločinu bohužel umírá pod koly nákladního automobilu. Peníze si nemá kdo vyzvednout a Hrobař slepě vraždí dál. FBI se obrací na vynikajícího písmoznalce Kincaida, který má analyzovat jediný střípek důkazu: ručně psanou žádost o výkupné z pera tragicky zesnulého organizátora zločinu. Kincaid dělá, co může, ale čas běží neúprosně rychle a navíc se zdá, že pachatel byl geniálnější, než si kdokoliv dokázal představit...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

The Deviľs Teardrop , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďáblova slza. Přihlašte se a napište ho.

Hrabalka007
01.02.2024 4 z 5

Kniha se čte dobře, jako všechny autorovy knihy. Konec byl pro mě nečekaný.

koki.veru
25.11.2023 5 z 5

Opět povedená knížka od pana Deavera. Strašně se mi líbí, jak si člověk myslí, že ví , jak to dopadne, myslí si, že už je konec a ejhle, ono je to úplně jinak. Super příběh.

Timkim
19.10.2023 4 z 5

Příběh je vymyšlený dobře, o tom žádná, ale co mě u Deavera vyloženě štve, je neustále opakování již známého, míchání nepodstatné politiky do příběhu a když už neví kudy kam, udělá totální zvrat, aby bylo o čem psát. Normálně bych dal jen tři hvězdy, ale za ten nápad s Hrobařem zvyšuji o jednu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďáblova slza v seznamech

v Právě čtených4x