Jeffery Deaver

William Jefferies pseudonym

americká, 1950 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Hra na nikdy

Hra na nikdy - Jeffery Deaver

V Silicon Valley záhadně zmizela mladá žena. Protože policie se k pátrání staví vlažně, otec pohřešované najme Coltera Shawa, který se živí jako lovec odměn. Cestuje po c... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 59 knih

Komentáře (60)

Přidat komentář
petulik330
14. května

Autor patří mezi mé oblíbené. Každou další knihou mě dokáže velice mile překvapit. Každá kniha má odlišnou zápletku, což se u některých aoutorů nestává. Každá kniha od pana Deavra je jedinečná a velice čtivá.
Nejraději mám serii o Lincolnovi Rhymovi štu nejraději. Geniální bývalý detektiv, krásná Amelie a velice dobře propracované příběhy.

bekule
30.04.2019

Po dočtení devátého dílu série Lincolna Rhyma si přidávám Deavera do oblíbených, začínám být na celé partě kolem Lincolna a Amélie závislá. Výborné jsou všechny postavy ne jen ústřední dvojice ale i skvělý Thom, miláček Ron a Lon Sellito. Snažím se číst pomalu , jeden díl měsíčně aby mě celá série vydržela co nejdéle ale je to čím dál těžší vydržet.

Anim1984
01.01.2019

Patří mezi mé oblíbence. Postupně se prokousávám všemi jeho knihami, které vždycky najdou v mé knihovně svoje místo :)

Pauline23
30.10.2018

Též jsem spisovatele zařadila do oblíbených kvůli Rhymovi a Sachsove... první kniha Rozbité okno rozhodla. Takovou tlusta kniha a za chvíli byla přečtená.... musím si dát další dávku...pozor na závislost:)

Annie_022
25.02.2018

Můj nejoblíbenější autor. Už ani nevím kdo mi dal první knihu, ale od té doby čekám na každé nové dílo se zatajeným dechem. A je to má první sbírka knih :-)

Welinie
15.10.2017

Na autora jsem narazila náhodou v knihovně, když jsem ještě hledala, co bych si ještě mohla přečíst. Sáhla jsem tehdy po knize ILUZE a Jeffery si mě touhle knihou získal a už jsem začala shánět další a další. Stal se mým oblíbeným.

postrach
19.09.2017

Chtěla jsem začít číst nového autora.Novou řadu detektivek a trilerů.O Jeffery Deavrovi,jsem četla a měla ho na seznamu dlouho.Viděla jsem první díl série Sběratel kostí.První čtená kniha Sběratel kůží,mě nezklamala.Pustila jsem se do druhé knihy- Hořící drát.Taky nezklamala i když je dlouhá a má komplikovaný děj.Autor, tak napsal,většinu knih.I přesto,jsem si zařadila autora,do seznamu oblíbených autorů.Doporučuji,hlavně milovníkům napětí.Těm,co si oblíbyli Rhyma a Sachsovou.

Ivana5353
07.09.2017

Knihy Jefferyho Deavera mi doporučila kamarádka a můžu říct,že na něm vysloveně ujíždím :D Hlavně série Lincolna Rhyma....

1