Tanečník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Geniální kriminalista Lincoln Rhyme a mladá policistka Amélie Sachsová, kteří se čtenářům poprvé představili v bestselleru Sběratel kostí, řeší další zapeklitý případ: během pětačtyřiceti hodin musejí vypátrat profesionálního vraha, přezdívaného Tanečník. Tanečník má v této lhůtě zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi a již od prvního okamžiku nenechává nikoho na pochybách, že si důvtipem a inteligencí nezadá s Rhymem. Mezi oběma muži se na dálku rozpoutá nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, která se neobejde bez těžkých ztrát na životech. Nervy drásající příběh dává nahlédnout do zákulisí americké policejní praxe a zároveň je brilantní sondou do duševního světa chladnokrevného zabijáka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60018/big_tanecnik-KK4-60018.jpg 4.51493
Série:

Případy Lincolna Rhyma 2.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Coffin Dancer, 1998


více info...
Nahrávám...

Komentáře (233)

Kniha Tanečník

ZuzanaZ83
20. ledna

Tanečník, obávaný vrah, byl najat na vraždu majitelů malé letecké společnosti. K první vraždě dojde v letadle, které vybuchne a Ed, manžel Percey, zemře. Rhyme, kvadruplegik a bývalý policista, nyní poradce, musí zjistit, kdo je Tanečník a zabránit mu, aby zabil i Percey, houževnatou pilotku. Rhyme využívá jako své oči a nohy na místech činu Amélii Sachsovou, krásnou policistku.

Kniha opět plná akce, vtipu a důvtipu. Genialita Rhyma i Tanečníka je občas až děsivá. Rozuzlení příběhu mě docela překvapilo. Knížka má spád a čte se moc dobře.

ber-tram
17. ledna

Oběma excentrikům – Rhymovi i Tanečníkovi – románově fandíte, ale jejich bleskovým schopnostem reálně nevěříte. Přesto jim nedovolíte, aby se vzdálili zornému poli vaší pozornosti. Deaver prostě umí! 2/2022


Belanna
02. ledna

Další z Deaverových knih, která chytne a nepustí, dokud jí nedočtete. Oceňuji propracovanost, smysl pro detail, napínavou atmosféru, ale i jemný smysl pro humor.
Výborná krimi.

tinka1974
05.12.2021

To byla tedy jízda. Našla jsem v knihovně jako audio a při poslechu jsem se rozpomínala. Svižné, hezky načtené a až do konce napínavé.

Strnady095
25.10.2021

Celé prima...a pak nějak uspěchaný konec?...škoda

Lumír23
25.09.2021

A zase výborné. Ani mi nevadí jiné kulturní prostředí, prostě je příběh dějově tak silný, že mi to popisy nepřehluší. A znovu do knihovny, pro další kousek z řady...

baji42
01.08.2021

Jedna z nejlepších ze série s Lincolnem a Amélií. Všechny Deaverovy detektivky se výborně čtou, i když většina z nich je hodně za hranicí uvěřitelnosti a často jsou dost překombinované. Takový je i kniha Tanečník.

Luigi1
23.07.2021

Opět velice spokojený a krásné čtení.Vřele doporučuji.

1 ...