Tanečník

Geniální kriminalista Lincoln Rhyme a mladá policistka Amélie Sachsová, kteří se čtenářům poprvé představili v bestselleru Sběratel kostí, řeší další zapeklitý případ: během pětačtyřiceti hodin musejí vypátrat profesionálního vraha, přezdívaného Tanečník. Tanečník má v této lhůtě zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi a již od prvního okamžiku nenechává nikoho na pochybách, že si důvtipem a inteligencí nezadá s Rhymem. Mezi oběma muži se na dálku rozpoutá nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, která se neobejde bez těžkých ztrát na životech. Nervy drásající příběh dává nahlédnout do zákulisí americké policejní praxe a zároveň je brilantní sondou do duševního světa chladnokrevného zabijáka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60018/tanecnik-KK4-60018.jpg 4.51234

Případy Lincolna Rhyma (2.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

The Coffin Dancer (1998)

Kniha Tanečník

georginaa

Druhý díl byl opět chytlavý jako u prvního, plno zvratů a vyšetřování týmu Rhyma a vůbec mě to nezklamalo. Tady se v příběhu rozvíjí boj kdo s koho. Zda Rhyme dostane Tanečníka, nebo naopak.

Kortez

Lincoln Rhyme mě zaujal v prvním díle, dal jsem šanci i dalšímu dílu. Pohodové čtení, někdy ne až tak napínavé jak bych čekal, no stále lepší detektivka. Rozhodně půjdu i do dalších dílů.

Shardlake

Úžasný příběh, čtivý a kdo je zlosyn jsem odhalila až asi 5 hodin před uplynutím časomíry pro vyřešení případu.

MirkaProk

Tak tahle kniha mne moc nebavila. Pro mne strašně zdlouhavé a vůbec mě nebavilo neustále povídání o letadlech a bombách. Posledních 40 stran bomba. Konec překvapivý.

sason

Opět pěkná pohodovka. Rozuzlení překvapení.

Red_Fox

První díl této série mě nadchnul více. U tohoto jsem se občas i nudila (hlavně během pilotní hatmatilky). Nejpovedenější částí bylo finále, čekala jsem velké rozuzlení, ale tato varianta mě nenapadla.

Kaleigh

Obávaný zabiják Tanečník, to co považuje za svou sílu a výhodu je jeho největší slabostí...Na druhé straně na pomoc druhých odkázaný Lincoln, jehož největší sílou je jeho schopnost vcítit se do vraha a uvažovat jako on. Myslím, že Tanečník byl pro něj trochu oříšek. Ale klobouk dolů, takové rozuzlení by mě nenapadlo :) Stojí za přečtení.

LP113

Trohchu mi trvalo s začíst. Pak ale velmi zajímavé a konec pecka,to už měpo spád. Trochu bych ubrala stránek s podrobným popisem všech možných látek, který stejně většině nic neřeknou. Přijde mi to jen proto, aby to mělo více stránek. Ale jinak doporučuji