Spící panna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Agentka Kathryn Danceová, odbornice na kinezickou analýzu, dokáže odhadnout lež a vytušit myšlenkové pochody vyšetřovaného s takovou jistotou, že si vysloužila i uznání věhlasného newyorského kriminalisty Lincolna Rhyma. Nyní Danceová řeší závažný případ v rodné Kalifornii: Daniel Pell, několikanásobný vrah, jenž dokáže ostatním snadno vnutit svou vůli, utekl pomocí geniálního triku z vězení a začíná realizovat svůj zrůdný plán. Chce-li Kathryn Danceová dopadnout Pella dříve, než zmaří další životy, musí získat ke spolupráci lidi z jeho minulosti: trojici žen, které žily pod jeho sadistickou vládou v sektě, a zejména malou holčičku přezdívanou Spící panna. Ta byla jediným člověkem, kterému se podařilo přežít, když Pell ve svém běsnění povraždil celou jednu rodinu. Podaří se Pellovi, tomuto velmistrovi v manipulaci s okolím, realizovat své hrůzné záměry? Anebo zvítězí pronikavý úsudek a dokonalý pozorovací talent Kathryn Danceová a jejích kolegů? Na to si, jak je už u Jefferyho Deavera obvyklé, budeme muset počkat až do úplně poslední stránky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1329/spici-panna-1329.jpg 4.4500
Série:

Kathryn Danceová (1.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Sleeping Doll (2007)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (66)

Kniha Spící panna

Přidat komentář
Lenyaa
02. června

Skvělá kniha, chytla mě od začátku a držela až do konce. Hned jdu na další díl!

georginaa
02. června

První díl agentky Danceové je též plné strachu, napětí a rozuzlení, jako je u příběhů s Rhymem. Vyšetřovatelem je žena, která vidí něco víc než ostatní. Umí mysl zaměstnat detaily, které se můžou zdát pro ostatní nepodstatné. Opět velice povedený příběh.

Jiparis
06. dubna

Protoze mam Deavera rada, cekala jsem napinavy pribeh. Uvitala bych strucnejsi uvod, konec byl jak se patri.

Vesina
22. března

Začátek se vlekl, celkově zbytečně dlouhé .... ale finiš byl skvělý !!

Nazli
03. března

Pro mě dost upovídané, šlo by to zkrátit tak zhruba o sto stran. Ale... konec mě totálně dostal.

konicekbily
03. února

Autor i s novým týmem s Katryn nás zase pěkně povodil za nos, přinesl zvraty a hezký konec. Knihy s Lincolnem mi připadají o něco lepší než tato premiera nové řady.

Laura.S
13.12.2018

Že začátku nic moc, ovšem postupem času to nabralo grády a konec mě docela dostal.

Gábina231
02.12.2018

Super oddychovka na dovolenou...