Ostrý řez

Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová se vracejí z Itálie právě ve chvíli, kdy v New Yorku začne řádit vrah s velmi neobvyklým modem operandi. Pronásleduje čerstvě zasnoubené páry a zabíjí je ve chvíli, kdy se v klenotnictví chystají koupit snubní prsteny. Ze symbolu budoucnosti se v vrahově podání stává symbol zmaru a smrti. New York zachvátí panika a Rhyme se Sachsovou musí začít okamžitě konat. Můžou se spolehnout na podporu newyorské policie i na vlastní kriminalistické zkušenosti, ale zanedlouho zjišťují, že tentokrát to možná nebude stačit. Tento pachatel má v plánu víc, mnohem víc, než je na první pohled patrné. Pokaždé, když se Rhymovi se Sachsovou podaří odkrýt nějakou stopu, jako by se vrah na oplátku přiblížil k nim. A pak upoutá jeho pozornost prsten, který Lincoln dal Amélii. Na tom šperku je cosi obzvlášť přitažlivého... Mohl by dvojici legendárních vyšetřovatelů stát symbol jejich společné budoucnosti život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383801/big_ostry-rez-fCF-383801.jpg 4370

Případy Lincolna Rhyma 14.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Cutting Edge, 2018

Kniha Ostrý řez

KateBeckett

Na konci této úžasné knihy jsem jen nahlas řvala ,,Už ať je patnáctý díl, prosíííííím!!!!!!"

begonie226

Zajímavý případ, který se několikrát pootočil, ale na Lincolna a Amélii si jen tak někdo nepřijde.

Arlienen

Další slušný nářez od Deavera, který jsem si užila od začátku do konce!

lucie51997

Knihy od tohoto autora mam moc ráda příběh napinavej až do konce

CharlesWard

Lepší než poslední 3 rhymeovky, které jsem četl? Rozhodně! Ke konci už poněkud překombinované a "roztahané"? Bohužel ano! Uzavírá se nám tady už konečně ta jedná jediná otevřená linka z x předchozích rhymeovek? Pro odpověď si knihu budet muset přečíst xD!

Jerry H

Knížka čtivá, napínavá, když už si člověk myslí, že to je vyřešeno, tak to tak není. Autor nás napnul až do samotného konce. Taky se čtenář něco dozví o diamantech a ta překombinovanost? Beru to tak, že to tak muselo být, každý malý článek zapadá do jedné velké skládačky. Osobně jsem si to čtení užil. Pět.

jiri77
18. lednaodpad!

Poslední díly šly kvalitou hodně dolů, tak jsem se naivně těšil, že to ,,Ostrý řez'' trochu zachrání. S politování musím říct , že je to naprosto nejhorší Deaverův počin ,a sám sobě se divím ,že jsem tuhle slátaninu dočetl až do konce. Neuvěřitelně překombinované, nereálné, nadsazené scény ,a ta Rhymova genialita mi už šla dost na nervy. Pro mě velké zklamání a do dalších dílů se určitě pouštět nebudu.

wendulka0502

Po zklamání z předchozího dílu byl tenhle super. Zase starý dobrý Rhyme a Sachsová... Jasně po čtrnácti případech už vím co čekat a lecos jsem odhadla dopředu, ale to nevadí furt mě to baví... Ovšem ten konec

A jako bonus splněno další téma čtenářské výzvy