Dokonalý cizinec

Román, který by neměl uniknout žádnému fanouškovi Zmizelé nebo Dívky ve vlaku! Známé dokumentaristce Catherine Ravenscroftové se zničehonic objeví na nočním stolku záhadný román. Do té doby úspěšná a navenek vyrovnaná žena jako by se rázem propadla do zlého snu! Kniha se sice tváří jako fikce, do nejmenších podrobností však popisuje dávný den, kdy se Catherine stala nositelkou tíživého tajemství – tajemství, o němž věděl už jen jediný člověk na světě. A ten je dnes přeci mrtvý. Minulost rázem ožívá, Catherine se hroutí svět jak domeček z karet a jedinou možností, jak z téhle pasti vyklouznout, je dokázat, co se ten den opravdu stalo......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287488/dokonaly-cizinec-v7X-287488.jpg 3.8941
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Disclaimer (2015)

Kniha Dokonalý cizinec

vera4669

Knížka mě bavila, přečteno opravdu za chvilku, rozuzlení bylo překvapující

Mandlevest

Tak tohle jsem slupla jako malinu. Výborné čtení, ve kterém krátké kapitoly střídají vypravěče i časové roviny, ale vůbec to napětí knihy neubírá, spíše naopak. Děj graduje a já, ač se vše zpočátku jevilo úplně jinak, strašně moc držela hrdince knihy palce. Určitě doporučuji k přečtení.

verca0794

Začátek příběhu slabší, ale pak jsem začala stránky hltat. Co se doopravdy stalo, jsem nepoznala a byla jsem dost překvapená. Zápletka a celý napad s knihou je velice vydařený. Pěkná obálka i zdobení stránek. Stojí za přečtení. Doporučuji!!!

Clarabel

Neurazí, nenadchne. Přes slibný začátek přichází divná a těžko uvěřitelná zápletka. Nic, co bych chtěla číst ještě jednou a prostě kniha, na kterou rychle zapomenete, jen co ji dočtete.

leny.wood

Proč je to řazeno také mezi thrillery, je mi skutečně záhadou. Neustálé naťukávání, co se vlastně stalo, bylo mnohdy až otravné, nijak mě to nenutilo číst dál, spíše naopak. A když se autorce konečně povedlo vyvolat u mě pocit zatajení dechu, "narve" tam erotické scény. Navíc vulgarismy do jejího stylu vůbec nepasují, působily na mě odpudivě (a to s nimi nemívám problémy, naopak je většinou beru jako štiplavé koření příběhů). Dvě hvězdičky dát musím, protože mám stále v paměti ještě horší knihu, které jsem dala jednu. Jo a taky se mi docela líbilo posledních pět odstavců knihy.

strippedd

Nooo, ale jo příběh zajímavý. Nemůžu říct, že bych knihu hltala, ale bylo to příjemné. Zápletka zajímavá , i když pár věcí mi tam nesedělo, trochu mi to připomnělo serialy, kdy prostě nechápu proč ty lidi neříkají věci narovinu :D. Konec překvapivý, ale pocity jsou trochu smíšené.

AngelSarah

Zajímavá zápletka knížky. Celou dobu jsem netušila že by to mohl být tak jak to bylo

Romžiry

Souhlasím s přirovnáním ke knize Dívka ve vlaku. Sice se dobře četla, ale jinak nic.