Nikomu ani slovo

„Harlan Coben je novodobý mistr příběhů, které okamžitě zaujmou a jsou plné nečekaných zvratů.“ – Dan Brown Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky. Noc, kdy jeho žena Elizabeth zmizela. Poslední noc, kdy ji viděl živou… David se uzavřel, žije jen pro svou práci pediatra. Každý ho nabádá, že je čas překonat minulost. David se tomu brání, navíc ho tíží temná událost, ke které se nikdy nikomu nepřiznal. A pak začne dostávat e-maily, v nichž kdosi zmiňuje to, o čem věděl jen on a Elizabeth. A taky varování: Nikomu ani slovo. David poslechne. Je ochoten se všeho vzdát, opustit ty, kterým věřil, a vydat se za záhadnou osobou, jejíž zprávy mu poskytují zoufalou naději. Zároveň je tu však někdo, kdo chce za každou cenu odhalit Davidovo tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303487/big_nikomu-ani-slovo-wuA-303487.jpg 4.4413
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Tell no one, 2001

Kniha Nikomu ani slovo

kalache
27.11.2021

...autor si s námi na závěr pěkně pohrál,což...

Jirka92333
12.08.2021

Skvělá detektivka!!! Napínavé, plné zvratů a svižný děj k tomu. Na to že jsem tuto knihu pořídil z výprodeje, náhodně aniž bych věděl o čem bude tak trefa do černého. Můžu jen doporučit!!!

Dani25
16.07.2021

Spočiatku veľmi zaujímavé, neskôr podľa mňa príliš prekombinované. Osem rokov nikto nič neriešil a zrazu všetci. Pravdu sa dozviete až na poslednej strane.

Icequeen
04.07.2021

Čítalo sa mi príjemne. Autor píše jednoduchým (nie hlúpym) štýlom, oči ľahko kĺzajú po texte, nezasekávate sa pri kľučkovaní medzi krkolomnými súvetiami a nedusíte sa zbytočnou vatou. Napínavé, nie príliš komplikované a zábavné. Aj nejaký ten zvrat prekvapí. Určite pozriem aj film natočený Francúzmi - Ne le dis à personne (keby niekoho náhodou zaujímalo).

DvěTéčka
28.04.2021

Velmi napínavá kniha!

Vlaďkaa4
23.03.2021

První kniha od autora, byla velmi čtivá a zápletka se nakonec ještě zamotá. Ikdyz už to vypadá jako vyřešené. Takze kdo bude číst, počkejte si opravdu na poslední stranu knihy.

petrels
13.02.2021

Dobrá detektivka. Do poloviny zbytečně zdlouhavé, (proto ne plný počet hvězdiček) ale od půlky skvělé.

jprst
25.01.2021

Hodně dobrá detektivka, perfektní zápletka, svižný děj s celou řadou nečekaných zvratů dovedený až k překvapivému závěru. Zkrátka autor opět nezklamal.