Dětské zoubky

Suzette se nedaří navázat vztah se svojí sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex by chtěl věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně, jenže s ním přece normálně mluví! Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svoji matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399390/big_detske-zoubky-OZj-399390.jpg 3.81000
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Omega

Baby Teeth, 2018

Kniha Dětské zoubky

Alienn

Tak toto byla síla, několikrát jsem myslela, že jí ani nedočtu a znovu bych jí už určitě nedala. Nepříjemný pocit jsem z ní měla ještě dlouho po dočtení. Ale pro silnější povahy určitě podařený psychologický thriller.

Kekik

(+ SPOILER) Pozor, obsahuje spoilery !
Výborná kniha. Autorka to napsala velmi dobře, chytře. Tedy pokud jsem ji pochopila správně.
Dlouhou dobu jsem si říkala, že je to jasné, ale pak nastaly situace, kdy jsem začala vážně pochybovat, kdo je vlastně ten špatný. Čím blíže jsem byla ke konci, tím více jsem si říkala, že autorka napsala vážně skvělý příběh. Člověk si říká: To je ale spratek! Ovšem co když je to vše jinak? Co když je Suzette manipulátorka? Nebo je opravdu Hanna vážně nemocná? Já mám jasno. Přesvědčilo mě o tom několik situací, kdy se ukázala pravá tvář zloducha.
Co tedy vůbec nechápu je to, že Alex vytiskl fotku své nahé manželky a dal ji dceři. To mi jaksi hlava nebere.

Koupi této knihy jsem dlouho odkládala. Pak jsem si ji pořídila v akci za pár korun. Poté jsem zase pro změnu dlouho odkládala čtení. A tak jsem ji dala úmyslně do čtenářské výzvy roku 2022. A po dočtení jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

Čtenářská výzva 2022: Téma číslo 17. Kniha, která má více než 333 stran.

Nikusha

Četlo se to docela dobře. Člověk byl pořád v napětí a čekal co se z toho vyvine, ale ve finále se vlastně nic nedělo. Dalo by se to zkrátit o půlku a dojem by byl stejný. Jestli je druhý díl (nebo bude) nemám v plánu jej číst. Ale četla jsem i horší.

TerezVeč

(+ SPOILER) Kniha mě docela bavila, takové lehké čtení. Těšila jsem se na konec, který vysvětlí chování všech postav a... nic? Škoda toho konce. Typovala jsem, že matka má taky nějakou psychickou poruchu..

DominaCZ
22. březnaodpad!

(+ SPOILER) Odpad dávám hlavně matce za to, jak tupá byla. Že na jednu stranu ječí, jak hrozný děcko to je, a pak když ji zkusí upálit, ji začne omlouvat, že za to nemůže, "nechápe, nerozlišuje co je dobré a co ne..." No twl tak když už toho udělala tolik tak asi chápe velmi dobře.

Jinak...že si v sedmi googlí a přemýšlí o raketových pohonech a stylech zabíjení pominu, stejně jako neustálé nářky na tu Crohnovu.
Jo, byla to obtěžující kniha plná blbců.
Part toho děcka mě nezajímal.
Ta kniha je zklamání...na to, že autorka, jak zmiňuje v děkovačce, píše "velmi dlouho".
Není to znát.

Bibi23

Už od počátku velmi zajímavý děj, knihu nešlo odložit. Perfektní popis z obou stran postav, včetně myšlenek, které jim běží hlavou. Doporučuji.

rekon

(+ SPOILER) Knihu jsem dočetla spíš ze zvědavosti. Sedmileté dítě, které nemluví, navíc je z něj malý psychopat a rodiče to neřeší tak, jak by měli-nechápu.... Zvlášť v dnešní době, malá určitě chodila k lékaři a stále se nic nedělo. Přišla mi jako schizofrenik se dvěma tvářemi, ale cizí děti se vychovávají nejlíp... Otec by sám potřeboval vyšetřit. Závěr už nic nespravil, spíš naopak.

asam

Strhující příběh. Napětí až do konce. Závěr - naskočí vám husí kůže a chvíli se nemůžete nadechnout.
Skvělý thriller. Doufám, že jen vymyšlený.