Dětské zoubky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Suzette se nedaří navázat vztah se svojí sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex by chtěl věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně, jenže s ním přece normálně mluví! Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svoji matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399390/detske-zoubky-saR-399390.jpg 3.731
Orig. název:

Baby Teeth (2018)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Omega
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Dětské zoubky

Přidat komentář
klaraj093
včera

Mám z toho smíšené pocity, ale kniha byla super. Velmi dobře a rychle se četla. Těším na pokračování!! Protože konec byl opravdu zajímavý!

sulcova91
včera

Naštěstí se nepotvrdilo čeho jsem se v jednu chvíli obávala, a sice že se děj bude ubírat nadpřirozeným směrem. Kniha se mi libila a určitě bych se s pokračováním nenechala přemlouvat. Nebylo to vůbec špatné.

ladyajva
předevčírem

Jedním slovem skvělé. Ještě nemám děti, takže jsem byla dost odosobněná. Na začátku jsem si myslela, že to bude mít nadpřirozený ráz, naštěstí se to nestalo, knížce by to nepasovalo. Jen je škoda, že se víc neřešila Hanna a její problém, třeba co jí teda ve skutečnosti bylo. Závěr dobrý, ale čekala jsem něco jiného, třeba dokonané plány Hanny.

Dasenda
předevčírem

Trochu morbidni, ale zároveň napinave, nebylo to vubec špatné

alcerka
předevčírem

Hanna: 7 letá dívka, která je přesvědčená o tom, že jí matka chce vzít tatínka. Jediného člověka, který ji má rád. A tak je stvořena Marie-Anne, alespoň ta je schopná vyslovit matce do očí, jak moc ji nenávidí...
Suzette: neměla dokonalé dětství, proto se snaží být dokonalá. Bohužel přes veškerou péči její dcera stále nemluví. Suzette se denně sžírá myšlenkami - udělala toho pro Hannu dost? A má ji vlastně ještě ráda?

Stránky příjemně ubíhají pod rukama. Obecně mám ráda, když se střídají úhly pohledu více postav. Otevřený konec se mi líbil, je v něm dost prostoru pro fantazii. Ale určitě nemějte od knihy přehnaná očekávání - z očekávání pramení zklamání.

ivcapauli
17. února

Napínavá kniha

Kristynaond
16. února

Hodně napínavá a čtivá knížka! Nemohla jsem se odtrhnout. Dle mého názoru není vůbec zdlouhavá. Doufám, že autorka bude pokračovat ve psaní :)

Lenča89
15. února

Kniha se mi líbila akorát ten konec mě překvapil tak snad se dočkáme pokračování ????

Safinka
14. února

Kniha je naprosto skvělá, čte se parádně, chvílemi jsem měla taky mráz po zádech. Doporučuji

Hillard
11. února

Thriller, který rozhodně neurazí. Je vidět, že se jedná o čtení, které je určeno na jeden či dva večery, kdy si chcete oddychnot. Od knihy bych více neočekával a budete velmi spokojeni. Příběh plyne velmi pěkně a celkově se myslím jedná o určitý standard současné produkce.

Amifa
10. února

Mě se kniha líbila, chvilemi mi lezl mraz po zádech. Možna proto, že mám tři malé dcery. Jen jsem čekala víc uzavřený konec.

Ophelie
10. února

Bohuzel byla kniha pro me zklamanim. Cekala jsem neco mnohem lepsiho. Podle me to s thrillerem nema nic spolecneho. Obcas dost zdlouhave a nudne pasaze temer o nicem. Musela jsem se nutit do cteni. Takze za me nic moc dilo.

JarmilaNovotna
10. února

Čekala jsem pecku, ale žádná sláva to nebyla.

barack
09. února

Bohužel, další kniha z Omegy neadekvátně vyhypovaná marketingovou kampaní. Velmi slabé v rámci prakticky celého děje.

lenuskav
09. února

No..co na to říct... čekala sem od knížky daleko..ale daleko víc. čte se poměrně rychle,ale některé věci jsou až moc přitažené za vlasy a celkově to neni nic,co bych musela číst znova,takže tak 2 a pul hvezdy