vera4669 vera4669 komentáře u knih

Zátoka smutku Zátoka smutku Chris Ould

Nevěděla jsem, zda po prvním dílu pokračovat, ale nakonec jsem zkusila a tohle byl jiný level.. Od začátku do konce přečteno za jeden den a bylo to rozhodně mnohem mnohem lepší, než díl první, napínavé, čtivě psané, těším se na závěr v další knize :)

19.03.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Milá oddechovka stejně jako předchozí díly... Jeden den a je přečteno a já se hezky odreagovala, což je pro mě účel těchto knih :) snad se dočkáme pokračování, autorka píše velmi čtivě

14.03.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Nějak nemohu dát plný počet.. Ze začátku plno nadšení a říkala jsem si, že po pro mě nevydařené knize Napsáno krví se nám vrací starý dobrý Carter tak postupem času mě kniha nebavila. Kdyby byla o půlku kratší, asi by to ani nevadilo. Zdlouhavé vyšetřování, které vlastně začne až ke konci,.. Brutalita mi nevadí, tady mi to přišlo i trošku na sílu.
Příběh nebyl nic moc zajímavý.. Co se nedá upřít je styl psaní, který je čtivý a Carter ve mě vždy vzbudí zvědavost a přečtu si další knihu, ale prostě už je to slabota oproti jeho dřívější tvorbě

11.03.2023 4 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Alexander Gordon Smith

Pokračování Alexe jsem si musela koupit už hlavně že zvědavosti... Knihy jsou psané mi oč čtivě a i když to není můj typický žánr, tak se ki série líbí.. Trošku psycho a celou dobu mu fandím a doufám, že tedy i zbývající díly u nás vyjdou :)

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Pro mě příjemný oddech a za pár hodin bylo přečteno... Jsem zvědavá na pokračování :)

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Musím říct, že tohle vůbec nebylo špatné... Kniha se četla dobře, pár překvapení taky bylo a celkově se mi kniha líbila, takže od autorky ráda vyzkouším něco dalšího :)

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Coben opět dokazuje, že patří mezi top autory žánru..od začátku do konce zajímavé, napínavé, konec jsem tentokrát nějak neodhadla, jako vždy mě kniha vtáhla do děje a nepustila :)

25.02.2023 5 z 5

Na hraně Na hraně Danielle Girard

Za mě bohužel horší než první díl... První polovinu knihy jsem se musela doslova ke čtení přemlouvat.. Druhá půlka už byla čtivá, ale nijak zvlášť napínavá..bohužel proto nižší hodnocení, průměrná kniha

27.01.2023 3 z 5

Vdovy Vdovy Pascal Engman

Třetí díl a opět musím dát plný počet... :) jsem nadšená, zajímavá témata, psáno tak, že prostě musíte číst dál a dál, Vanessa patří mezi mé oblíbence a snad se dočkáme dalších knih :)

24.01.2023 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Tak nějak jsem celou dobu věděla... A myslím, že kdyby knize chybělo 100 stran, tak se nic nestane.. Minier je můj oblíbenec, ale také mám pocit, jakoby mu docházel dech. Kniha se čte dobře, ale některé pasáže jsou nudné, že máte chuť přeskakovat na další stránky, protože o nic nepřijdete.
Snad se brzo dočkáme Miniera v jeho skvělé formě v další knize :)

18.01.2023 3 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Sharon je prostě sázka na jistotu :) další skvělá kniha autorky, která nasadí tempo a nepustí až do konce... Megan si s nima skvěle hrála a vůbec se jí nedivím, opravdu stojí za přečtení :)

13.01.2023 5 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Jedním slovem WAU...tohle je PAN autor..
Černá smrt byla skvělá kniha a jak je napsáno na konci, konec jsem si nechala na přečtení až po Nedokončeném rukopisu...geniální, originální, zvrácené.... Určitě ne pro slabé povahy :) obě knihy mohu jen a jen doporučit

09.01.2023 5 z 5

Jedna dobrá vec Jedna dobrá vec Alexandra Potter

Autorka opravdu zraje jako víno... Úžasná milá knížka, která krásně odreaguje :)

03.01.2023 5 z 5

Playlist Playlist Sebastian Fitzek

Po dlouhé době kniha od Fitzeka a opět nezklamal... Propracované, zajímavé, přečteno v jeden den, nešlo jinak :) prostě autor je sázka na jistotu, že se nudit nebudete

27.12.2022 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Takový průměrný thriller.. Ničím moc nenadchne ani neurazí.. Čte se dobře, ale hlavní postavy mi nějak nesedly a celý příběh byl nijaký, určitě jsou zajímavější knihy:)

27.12.2022 3 z 5

Neklidné pobřeží Neklidné pobřeží Chris Ould

Postavy sympatické.. Pěkně popsané prostředí... Ale námět knihy ničím zajímavý, kdyby byla kniha o půlku kratší, o nic by člověk nepřišel...zkusím i další díl, ale nebyla to úplná hitparáda :)

16.12.2022 3 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Po dlouhé době zase právnický thriller a byl super... sice od začátku tak nějak víte kdo, ale neubralo to na čtivosti a Dani mi hrozně sedla a kniha byla za 2 večery zhltnutá :-) Byla to moje první kniha autora a určitě ne poslední :-)

07.12.2022 4 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Kniha napsaná čtivě, že se nedalo jinak než pokračovat... na brutality jsem zvyklá z knih, takže mě to nijak nevadilo,.. co nechápu je, jak se to mohlo dít tak dlouho...co okolí? To opravdu nikdo nepojal podezření? A setry...za mě oběti, ale zároveň mají velký podíl na tom, že to pokračovalo tak dlouho, dokud byly malé, tak to chápu, ale dospělé ženy už prostě nemají mlčet. Takže ve finále mě přešla i ta lítost nad nimi, kromě té nejmladší.
Každopádně kniha za přečtení stojí :)

01.12.2022 4 z 5

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Kniha je napsaná čtivě, to není možné upřít.. Ale někdy bylo štěstí až neuvěřitelné a ty happy endy na konci? Bylo toho trošku moc.. Určitě jsou lépe psané knihy na toto téma

28.11.2022 3 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Jsem ráda, že máme Eriku zpět.. jak píše koment níže - trošku nám sice vyměkla, ale nevadí mi to. Příběh byl zajímavý, nějaký ten moment překvapení tam taky byl, kniha se čte dobře, takže 2 dny a bylo hotovo :-) Tato série se mi líbí více než Kate a snad se dočkáme dalších pokračování

23.11.2022 5 z 5