Kolotoč

Dva mladí advokáti – Piotr a Olka – se přátelí už od dob společného studia na vysoké škole. Oba mají naprosto nevydařená manželství: Olčin manžel propadl hazardu a rozfofrovává její peníze jako posedlý, Piotrova manželka se léčí po nervovém zhroucení. Mezi Olkou a Piotrem přeskočí jiskra a začíná románek, který jejich už tak dost složitou situaci zkomplikuje ještě víc. Ovšem aby bylo jasno – ani jeden z nich není bez poskvrny. Olka má problém s návykovými látkami a Piotr zase velice snadno podléhá půvabu děvčat, která se kolem něj motají. Oba však spojuje nejen citové pouto, ale také chuť vydělat pořádný balík. Využijí své právnické znalosti a styky ve zločineckém podsvětí a roztočí kolotočový podvod s DPH. Peníze se jen hrnou, všechno jde jako po másle – ale jen do určitého okamžiku. Někdo něco práskl, prokecl nebo začal spolupracovat s policií. Olku zavřeli a Piotr se skrývá ve Slezsku. Sny o bohatství se rozplynuly… Nebo snad ne? Vždyť se toho může stát ještě hodně, zejména když do hry vstoupí Lilka a Kinga…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445667/kolotoc-NS5-445667.jpg 3.952

Kolotoč 1.

Vydáno, Red

Karuzela, 2018

Kniha Kolotoč

LilianaFalcon

Tohle mi nesedlo. Styl skvělý, ale sympatie k hlavním postavám nic moc. Žádný Dannyho parťáci to pro mě nebyli.

Sarkak94

No, tak tentokrát jsem celkem rozpolcena na jednu stranu se mi knížka líbila a na druhou, nevím....jsem nějaká zklamaná.
Ano, dobře se to čte, to je fakt. Děj je dost napínavý a neobvyklý. Ale přišlo mi celkem divné, že hlavní hrdinové ( Olka a Piotrek) jsou záporné postovy, na to jsem si prostě nemohla zvyknout. Na druhou stranu tu, ale byly pasáže u kterých jsem se zase na smála. Opět zde nechybí nějaká ta pikantnější erotika. Střídání vyprávění z pohledů obou hlavních hrdinů, což je fajn.... I přesto si přečtu další díly, autorku a její dosavadní tvorbu mám ráda.

Agida

Kniha se mi vcelku líbila, nevadí mi ani ostřejší slovník, v prostředí ve kterém se děj odehrává mi to sedělo. Předchozí série se mi líbila a ani tento díl nezklamal. Jako bonus pěkná obálka, určitě si přečtu i další díl této série.

Wabinka

Dobrá oddechovka,pravda slovník o dost ostřejší než v předchozí sérii.Jen některé skutky a činy hlavních hrdinů jsou ne na, ale hodně za hranicí zákona,které byly i pro mě hodně. Ale příběh dobrý, čtivý.Zaujalo mě poděkování autorky na konci. Ani další díl si určitě ujít nenechám.

vendy6619

Velice zábavná kniha z advokátního prostředí protkaná erotikou a sexem. Bavila jsem se! Takže do toho pokud máte odpoledne volné.

Myška43

Po sérii Prokurátor, která mě opravdu moc zaujala, jsem se těšila na další knihu od autorky, ale nadšená rozhodně nejsem. A vím proč. Hlavní aktéři mi vůbec nesedli. To, že se pohybují ve zločineckém prostředí, provádí nelegální činnost a obohacují se na úkor státu mi nevadí, patří to k příběhu. Vadí mi Olka a její postoj k tvrdým drogám a Piotr za přístup k ženám. Na to kolik je jim let, mi připadali chvílemi horší než puberťáci.
Knihu jsem chtěla ne jednou odložit, ale protože už znám autorčin styl, tak mě lákalo, dozvědět se, jak to vše dopadne. Příběh to byl nakonec zajímavý, rozuzlení pro mě nečekané. Sice se tu opravdu nešetřilo sprostými slovy a je tu podstatně více sexuálních scén, ale s tím problém nemám. Prostě to zapadalo do děje. Ve čtení série budu pokračovat. Anotace na další díl mě nalákala a také to, že je propojená s Prokurátorem.

Leniii

Nenáročné oddechové čtení, které je protkané erotikou a tady ty scény se mi moc líbily :) Oproti první trilogii je tu rozdíl, že vlastně čteme o záporákách..což se asi ne každému bude líbit, ale mě se to líbilo!

renett

Kolotoč se mi moc líbil. Myslím, že hodně čtenářů má přehnaně vysoké nároky na všechny knihy, ale to nejde u každého žánru a stylu. Tato autorka píše knihy lehce čitelné s jednoduchou zápletkou, protkané erotikou. Když sáhnu po jejích knihách, očekávám příjemné a nenáročné čtení, to je to co mě na ní baví a ještě nikdy mě nezklamala.

Paulina Świst
polská, 1986