Vdovy

Vdovy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504070/bmid_vdovy-fla-504070.png 4 35 6

V Gärdetu je nalezen zavražděný policista. Jen kousek od místa činu je potom objevena další oběť, mladá žena neznámé identity. Dvojnásobná vražda zavede policejní inspektorku Vanessu Frankovou do složitého vyšetřování, které se ukáže být osobnější, než si kdy dokázala představit. Když stopy postupně začnou směřovat k ISIS, nabývá případ na ještě větší hrůznosti. Strach společnosti z teroristických zločinů roste zároveň s tím, jak se teroristické sítě zlepšují v tajném fungování. A když se schopnost smutku sbližovat lidi promění v účinnou snahu o pomstu, následky mohou být zničující. Engmanova série o Vanesse Frankové se odehrává v současném Stockholmu a zobrazuje zcela jiné Švédsko – Švédsko s organizovaným zločinem, terorismem a extremismem, které má ke klidné zemi hodně daleko. Je to ta strana Švédska, která se v posledních několika letech objevuje také ve světových zprávách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Änkorna , 2020

marekB78
29.11.2023 4 z 5

Kniha dobrá a čtivá,ale určitě jsem četl i zajímavější.

Peťulka3
12.09.2023 5 z 5

Takovýhle konec?! To jako vážně?! Tohle by se spisovatelům mělo zakázat. Doufám, že brzo bude další díl!

FilipHaring
26.08.2023 5 z 5

Davam 6/6. Kniha je veľmi pútavá, dej napínavý s rýchlym spádom. Jedinú výtku mám k tomu aby sa už Nicolas dal dokopy s Vanesou.

Kaja1
26.05.2023 5 z 5

Zase musím dát plný počet hvězdiček. Kniha vám nedá oddechnout a 500 stran uběhne jako voda. Nechápu proč teroristi útočí v zemích, které k nim vždy byly nejvstřícnější ať už Švédsko nebo Francie, je to něco v povaze těch šílenců, co je nutí obětovat sami sebe a vzít s sebou spoustu nevinných lidí. Doufám v další díl:))

HankaL.
30.03.2023 3 z 5

Kniha se ke mně dostala formou knižní štafety. Předchozí díly se mi líbili víc. Alei tak nebyla špatná. Jen mi moc nesedí knížky s tématem terorismu. Konec mi přišel tak trochu otevřený, pokud bude další díl tak si ho ráda přečtu.

vera4669
24.01.2023 5 z 5

Třetí díl a opět musím dát plný počet... :) jsem nadšená, zajímavá témata, psáno tak, že prostě musíte číst dál a dál, Vanessa patří mezi mé oblíbence a snad se dočkáme dalších knih :)

vraždy islám Švédsko

Pascal Engman