Zrádná paměť

Zrádná paměť https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497008/bmid_zradna-pamet-ujV-497008.jpg 5 75 22

Jessica Shaw série

< 2. díl

Soukromá vyšetřovatelka Jessica Shawová žije klidný život na malém městě v kalifornské poušti a tráví čas prací na nenáročných případech. Avšak když ji dřívější obyvatelka města požádá, aby pomohla její sestře Rue Hunterové, což je odsouzená vražedkyně, do jejíž popravy zbývá jen několik málo dní, Jessica té nabídce nedokáže odolat. Rue si nepamatuje, co se stalo tu noc před třiceti lety, kdy byli zavražděni dva středoškoláci, avšak všichni ve městě jsou si jistí, že je vinná. Jessica se pustí do pátrání a zjišťuje, že zatímco místní šeptanda ukazuje určitým směrem, důkazy říkají něco jiného. A nikdo nechce čelit pravdě. Jessica se navíc nedokáže zbavit pocitu, že ji někdo sleduje – a více než kdy dřív ví, že nemůže nikomu věřit. Vyšetřovatelka proniká hlouběji do minulosti a odhaluje tajemství na nečekaných místech – včetně místní policejní stanice. Avšak hodiny ubíhají a Jessica musí odhalit pravdu co nejrychleji – nebo špatná paměť Rue Hunterové připraví o život i ji samotnou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Bad Memory , 2019

Petradvorakova2
20.04.2024 5 z 5

Za mě krásně a napínavé napsaná knížka. Pohltila mě od samého začátku, moc dobra zápletka a ještě lepší rozuzlení. Doporučuji

rumova_kulicka
19.03.2024 5 z 5

Opět příjemná detektivka, líbily se mi oba vyšetřované případy. Zajímavá zápletka i rozluštění.

essene
14.01.2024 5 z 5

Tak tato kniha byla fajná.Určitě doporučuji)

lucakuca
30.12.2023 5 z 5

Super počteníčko. Máš 8 dní na to, zda zjistíš něco nového. Ať to dopadne jakkoliv, odměna tě nemine.
No není to zajímavost sama?

hlenicka
18.11.2023 5 z 5

Takovýchhle knih prosím VÍC! Uvěřitelný děj,který má spád,zajímavou zápletku, zapamatovatelné osoby a dobře se čtecí celá kniha,to je prostě dokonalý!

marci8
16.11.2023 5 z 5

Kniha je napínavá a dobře se čte. Určitě doporučuji.

SilvieSisinka
15.08.2023 5 z 5

Detektivka na ten nejlepší způsob: odvážná, realistická a poutavá s brilantně napsanou hlavní postavou.
Odsouzená Rue Hunterova je vinná.Nebo to aspoň všichni tvrdí.Ona sama si nic nepamatuje.Jeji sestra je však jiného názoru,a proto se rozhodne požádat o pomoc Jessiku.Ktera je soukromé očko.Jessika musí začít s vyšetřováním okamžitě a dopátrat se odpovědí dříve,než bude Rue popravena.Zavod s časem začíná.

Janaves
11.08.2023 5 z 5

Kniha byla napínavá, hezky se četla. Vyšetřování případu starého přes třicet let mě bavilo.

Duchoslp
04.07.2023 4 z 5

Děj byl napínavý a zapletený tak akorát, aby se v něm čtenář neztratil. Jessica se musí ponořit hluboko do minulosti, aby zjistila, kdo stojí za brutálními vraždami a času není nazbyt

knihomolkadorfa
04.06.2023 5 z 5

Skvělá detektivka. Nezbývá, než držet Jessice palce, ať to stihne ...

michaela5515
17.04.2023 5 z 5

První díl mě bavil. Ale tenhle byl naprosto skvělej. Napětí od začátku do konce, příběh měl spád. Netušila jsem, jak se celý příběh vyvine a o to víc jsem byla natěšená na rozuzlení. I to, jak do sebe zapadaly oba příběhy. Těším se na další díl, cliffhanger zajímavý.

xena2711
15.04.2023 5 z 5

Moc pěkná detektivka. Doufám, že bude další díl. Druhá knížka je určitě o trochu lepší.

vera4669
14.04.2023 4 z 5

Tak druhý díl mnohem lepší než první, a musela jsem číst a číst zvědavostí :) troška napětí, já jsem spokojená a autorku si dám do oblíbených :)

Sančez
28.03.2023 5 z 5

Prostě skvělá kniha . Žánrově bych jí spíše řadila jako detektivku než thriller.

moudivlacek
27.03.2023 4 z 5

Velmi podařená detektivka. Příběh Rue odsouzené k trestu smrti, nyní se blíží čas popravy. A ona se chce najednou ujistit, že je vrah. Její sestra si najme Jess, aby vše prošetřila. A i když jsem měla tušení, jakým směrem se to bude vyvíjet, párkrát mě autorka překvapila. Kniha zcela vystihuje vše podstatné. Otázkou jen je, zda Jess najde pravdu, a hlavně jestli to stihne před popravou. A není to jen tento zločin, který konečně dojde k cíli a ukáže svůj "šuplík" pravdy otevřený.

ninano
06.03.2023 4 z 5

Celkem pěkná, napínavá detektivka.

hana1039
06.03.2023 5 z 5

Moc dobré,i když si nedovedu představit, že za nějakých 10 dní musí Jessica nashromáždit tolik důkazů,aby poprava byla zrušena... ale,co,v knihách je dovoleno skoro vše :-)

Jiparis
23.02.2023 5 z 5

Skvělá detektivka, kdy musíte držet palce, aby vyšetřovatelka stihla včas posbírat kusé informace a poprava se nekonala.

Evelin2506
17.01.2023 4 z 5

Hezky napsaná detektivka. Děj nebyl zdlouhavý, konec překvapivý. Určitě sérii zařadím mezi oblíbené.

Martiiiik
06.01.2023 5 z 5

Lisa se hned první knihou zařadila mezi mé oblíbené autory a touto by to udělala znovu.. :-) Je to skvělá kniha, výborný příběh.. Až z toho mrazí... Část příběhu byla očekávaná, Rue čeká na popravu v cele smrti a přicházejí pochybnosti.. Je ve vězení třicet let nevinně a pokud ano, kdo to doopravdy udělal..? Vůbec se to nedá předvídat, dokud se to prostě nedozvíte.. :-) A jistě kniha stojí za přečtení, velmi doporučuji :-)

skotská literatura

Lisa Gray