Němé oběti

ZTRATIL VŠECHNO, NA ČEM MU ZÁLEŽELO. ZBÝVÁ JEN SPRAVEDLNOST… A POMSTA. Colm Healy patřil k nejlepším detektivům Metropolitní policie – až do chvíle, kdy se začal zabývat případem brutální vraždy mladé matky a osmiletých dvojčat. Vyšetřování uvázlo na mrtvém bodě a skutečnost, že nikdy nedokázal najít a potrestat viníka, Healymu zničila kariéru a připravila ho o rodinu. David Raker, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách, je jediný přítel, který Healymu zbyl. Zároveň jako jediný chápe, že bez odpovědí Healy nikdy nedokáže najít klid a jeho život zůstane v troskách. Proto se společně znovu pouštějí do vyšetřování. Ani jeden z nich ale netuší, že vrah ze stínů sleduje každý jejich krok a pouze čeká na správnou chvíli, aby je mohl pohřbít i s posledními důkazy svého ohavného činu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330947/neme-obeti-RNV-330947.jpg 4.3387

David Raker 6.

Detektivky, krimi, Romány, Thrillery
Vydáno, Mystery Press

What Remains, 2015

Kniha Němé oběti

zandlstan

Dobře napsáno do samého konce, rozuzlení je skvělé, napětí i akce v knize tak akorát.

EmillyT

Stejně jako většina předchozích dílů byl příběh velmi napínavý a čtivý. Na pravé rozuzlení si člověk musí počkat téměř na konec příběhu, protože knihy T. Weavera jsou prostě nepředvídatelné. D. Raker postupně díl od dílu ztrácí čím dál více pud sebezáchovy a příliš se spoléhá na svůj šestý smysl a instinkt, což mi chvílemi začalo být trochu protivné, ale jinak super kniha.

petra2284
13.12.2020

Zase super kniha od Tima

Allla9
12.12.2020

Zase jsem četla jednu z hodně povedených knížek.

RomanaK
26.11.2020

Z počátku jsem měla problém se začíst, ale pokud vydržíte, je to pak jízda. Děsivé, napínavé a rozluštění hádanky opravdu až nakonec.

kniha
21.11.2020

Knížkou jsem se protrápila až na konec. Hodně jsem se vracela a musela dohledavát souvislosti. Tak snad další autorova knížka mě sedne líp.

laura
08.11.2020

Začátek opět vleklý, ale jakmile se děj rozjede - už se nezastavíte. Řítíte se kupředu mílovými skoky a prostě to už chcete vědět.

Chvílema jsem se v ději ztrácela. Nic, nic, nic - a najednou tu máme hned tři podezřelé. Občas zmatené, občas překombinované, nicméně stále velmi čtivé, hodně napínavé, drsné, bolavé a o překvapivé zvraty není nouze ani v tomto díle...

A občas, občas mi ta brada spadla fakt až na zem :)

SpiritOfBook
07.11.2020

Hodně napínavá a hodně drsná kniha - hlavně díky osudu dvojčat a detektiva Healyho. Jen mi občas vadilo jednání hlavního hrdiny, jak se šíleně a prakticky bez pudu sebezáchovy vrhal do nebezpečí. Byla to moje první kniha od Weawera, určitě mu dám do budoucna zase šanci. :)