Němé oběti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

ZTRATIL VŠECHNO, NA ČEM MU ZÁLEŽELO. ZBÝVÁ JEN SPRAVEDLNOST… A POMSTA. Colm Healy patřil k nejlepším detektivům Metropolitní policie – až do chvíle, kdy se začal zabývat případem brutální vraždy mladé matky a osmiletých dvojčat. Vyšetřování uvázlo na mrtvém bodě a skutečnost, že nikdy nedokázal najít a potrestat viníka, Healymu zničila kariéru a připravila ho o rodinu. David Raker, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách, je jediný přítel, který Healymu zbyl. Zároveň jako jediný chápe, že bez odpovědí Healy nikdy nedokáže najít klid a jeho život zůstane v troskách. Proto se společně znovu pouštějí do vyšetřování. Ani jeden z nich ale netuší, že vrah ze stínů sleduje každý jejich krok a pouze čeká na správnou chvíli, aby je mohl pohřbít i s posledními důkazy svého ohavného činu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330947/neme-obeti-RNV-330947.jpg 4.3387
Série

David Raker 6.

Žánr
Detektivky, krimi, Romány, Thrillery
Vydáno, Mystery Press
Orig. název

What Remains, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (116)

Kniha Němé oběti

Přidat komentář
zandlstan
08. ledna

Dobře napsáno do samého konce, rozuzlení je skvělé, napětí i akce v knize tak akorát.

EmillyT
05. ledna

Stejně jako většina předchozích dílů byl příběh velmi napínavý a čtivý. Na pravé rozuzlení si člověk musí počkat téměř na konec příběhu, protože knihy T. Weavera jsou prostě nepředvídatelné. D. Raker postupně díl od dílu ztrácí čím dál více pud sebezáchovy a příliš se spoléhá na svůj šestý smysl a instinkt, což mi chvílemi začalo být trochu protivné, ale jinak super kniha.


petra2284
13.12.2020

Zase super kniha od Tima

Allla9
12.12.2020

Zase jsem četla jednu z hodně povedených knížek.

RomanaK
26.11.2020

Z počátku jsem měla problém se začíst, ale pokud vydržíte, je to pak jízda. Děsivé, napínavé a rozluštění hádanky opravdu až nakonec.

kniha
21.11.2020

Knížkou jsem se protrápila až na konec. Hodně jsem se vracela a musela dohledavát souvislosti. Tak snad další autorova knížka mě sedne líp.

laura
08.11.2020

Začátek opět vleklý, ale jakmile se děj rozjede - už se nezastavíte. Řítíte se kupředu mílovými skoky a prostě to už chcete vědět.

Chvílema jsem se v ději ztrácela. Nic, nic, nic - a najednou tu máme hned tři podezřelé. Občas zmatené, občas překombinované, nicméně stále velmi čtivé, hodně napínavé, drsné, bolavé a o překvapivé zvraty není nouze ani v tomto díle...

A občas, občas mi ta brada spadla fakt až na zem :)

SpiritOfBook
07.11.2020

Hodně napínavá a hodně drsná kniha - hlavně díky osudu dvojčat a detektiva Healyho. Jen mi občas vadilo jednání hlavního hrdiny, jak se šíleně a prakticky bez pudu sebezáchovy vrhal do nebezpečí. Byla to moje první kniha od Weawera, určitě mu dám do budoucna zase šanci. :)

1